To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Kto byłby najlepszym Prezydentem RP następnej kadencji?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Bronisław Komorowski
8.33%
5 8.33%
Andrzej Duda
5.00%
3 5.00%
Janusz Palikot
1.67%
1 1.67%
Janusz Piechociński
0%
0 0%
Janusz Korwin-Mikke
21.67%
13 21.67%
Leszek Miller
1.67%
1 1.67%
Marian Kowalski
3.33%
2 3.33%
Ryszard Kalisz
0%
0 0%
Barbara Nowacka
5.00%
3 5.00%
Inny kandydat
33.33%
20 33.33%
Magdalena Ogórek
20.00%
12 20.00%
Razem 60 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory prezydenckie 2015
#61
Nonk z kurduplem to przegiałeś. Centymetr różnicy z Kwasniewskim robi różnicę? Tusk ma ile?
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
#62
Smok Eustachy,

Cytat:Nonk z kurduplem to przegiałeś. Centymetr różnicy z Kwasniewskim robi różnicę? Tusk ma ile?
Nie chodziło o wzrost, tylko o kaliber postaci.:>
#63
DziadBorowy napisał(a):Przecież SLD pod ponowną władzą Leszka Millera przyjęło strategię dążącą do tego aby starzy zasłużeni nachapali się jak najbardziej zanim ten dziwny twór zdechnie śmiercią naturalną. Więc na żadne nowe twarze bym nie liczyć - co najwyżej Senyszyn wystawią :lol2:
Dziadzie, powiedzieć, że się pomyliłeś to nic nie powiedzieć.

[Obrazek: pap_magdalena_ogorek600.jpeg]
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
#64
No do Senyszyn podobna nie jest. Ale mam wrażenie, że aż tak bardzo się nie pomyliłem w logice ich postępowania. Ot taki "wspólny" SLDowski kandydat lewicy Oczko
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
#65
Wydaje mi się jednak, że pomyliłeś się w całości, nie doceniając najwyraźniej przemian frakcyjnych do jakich doszło po wyborach samorządowych w SLD.

Można by powiedzieć: idzie nowe i prawdopodobnie SLD zacznie ewoluować w bardziej centrową formę.
#66
Widać wzieli dosłownie hasło "twarz SLD" i teraz zaczną dawać posady za twarz.
#67
exodim napisał(a):Wydaje mi się jednak, że pomyliłeś się w całości, nie doceniając najwyraźniej przemian frakcyjnych do jakich doszło po wyborach samorządowych w SLD.

Można by powiedzieć: idzie nowe i prawdopodobnie SLD zacznie ewoluować w bardziej centrową formę.


Jakie nowe? Partia się sypie, Napieralskiego zawiesili "za krytykę", ferment wewnętrzny na całej linii, notowania lecą na łeb na szyję. Pani Ogórek to taka twarz do TV aby pokazać "młode nowe oblicze", że niby w SLD za sznurki nie ciągnie postpeerelowski beton. Nie przewidziałem jedynie, że będą dbać o pozory.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
#68
Gdybym miał wybrać osobę, która miałaby pełnić inną funkcę, niż żyrandol to zagłosowałbym na JKM. Serio. Zna się na real politik (przynajmniej kanapowym :-D ), a poza tym to miejsce dla niego wręcz idealne. Ekscentryczny egocentryk, który jednak intelektualnie bije pozostałych kandydatów w cuglach. Jedynym poważnym minusem jest to, że jest niezrównoważony (ale ileż to szalonych władców w historii było i czasem na złe poddanym to nie wychodziło, czasem), ale pewnie by się ogarnął chłop.

Największym plusem takiej sytuacji byłoby to, że w końcu odpierdoliłby się od partii i może środowisko, które obecnie wokół siebie skupia było by zmuszone do wypracowania nowej tożsamości i wizerunku medialnego, co wyszłoby im na dobre.

8)
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
#69
Raczej z całej siły uzasadnialiby wybryki JKM jako prezydenta.
#70
Albo w końcu dojrzeliby do tego żeby się od niego odciąć.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
#71
Na karcie wyborczej, która nic nie znaczy, bo wygrywa ten co liczy głosy (Magdalenka) a nie ten, co głosuje, postawię krzyżyk w jeden z następujących sposobów:

Albo (1): Grzegorz Braun

albo (2): Król Polski z woli Boga.

Zrobię to tylko po to, żeby szlag trafił bandytów.
#72
Oni tylko rechoczą z takiej postawy. Nie robi to na nich wrażenia, tak mówię, gdybyś nie wiedział. ; )
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
#73
Partia libertariańska jako swojego kandydata proponuje Waldemara Deskę.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
#74
Z tej partii raczej nic nie będzie Smutny
#75
Żarłak napisał(a):Partia libertariańska jako swojego kandydata proponuje Waldemara Deskę.

Zawsze to jeden sensowny kandydat więcej. Sam muszę się poważnie zastanowić czyby na niego zagłosować, jako wielki sympatyk postlibertarianizmu.
#76
Żarłak napisał(a):Oni tylko rechoczą z takiej postawy. Nie robi to na nich wrażenia, tak mówię, gdybyś nie wiedział. ; )

A Ty dużo wiesz, co myślą służby (nie piszę o liczących głosy pożytecznych idiotach wierzących w jakieś skrawki znanej im rzeczywistości). Szczególnie, jak ilość głosów do sfałszowania aby wygrał koleś z nadania służb jest tak duża, że system się sypie jak w 2014.
#77
Xeo95 napisał(a):Z tej partii raczej nic nie będzie Smutny

Nie łudziłem się, że coś będzie kiedy pierwszy raz usłyszałem o inicjatywie. Poza tym, z jednej strony cieszy mnie fakt, że taka organizacja istnieje, a z drugiej czułbym się dziwinie gdyby ich "rządy" nie doprowadziły do radykalnej decentralizacji państwa i powołania konfededracji regionów. Wtedy przestałbym im wierzyć, ale minarchizm też by mnie zadowolił.

Ale cały czas raduje mnie fakt, że tylu sympatyków o takim światopoglądzie żyje w Polsce. Nie sądziłem, że może ich być nawet kilkadziesiąt tysięcy Duży uśmiech
To mało, ale w sumie dla mnie dużo i cieszy mnie to. Trzeba rozmawiać z ludźmi o wolności, to może nas przybędzie.

Liczę, że z czasem tak się stanie, bo Słowianie to przede wszystkim buntowniczy wolnościowcy.

łowca napisał(a):Zawsze to jeden sensowny kandydat więcej. Sam muszę się poważnie zastanowić czyby na niego zagłosować, jako wielki sympatyk postlibertarianizmu.

Co to postlibertarianizm? Przydała by się taka osoba spoza "obiegu". Może nie nadaje się na męża stanu, ale mógłby blokować durne ustawy i rozpropagowałby wolnościowe idee.

CUBE999 napisał(a):A Ty dużo wiesz, co myślą służby (nie piszę o liczących głosy pożytecznych idiotach wierzących w jakieś skrawki znanej im rzeczywistości). Szczególnie, jak ilość głosów do sfałszowania aby wygrał koleś z nadania służb jest tak duża, że system się sypie jak w 2014.

Nie wiem co myślą służby. Pewnych rzeczy można się domyślać, a inne są oczywiste dla każdego. Reszta to spekulacje.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
#78
Żarłak napisał(a):Nie wiem co myślą służby. Pewnych rzeczy można się domyślać, a inne są oczywiste dla każdego. Reszta to spekulacje.

Można to weryfikować reakcjami ich agentury, np. wkurzonego Red-Bula albo jego kancelarią i Policją aresztującą dziennikarzy Oczko W końcu mamy 25 lat "wolności" Oczko
#79
CUBE999 napisał(a):Można to weryfikować reakcjami ich agentury, np. wkurzonego Red-Bula albo jego kancelarią i Policją aresztującą dziennikarzy Oczko W końcu mamy 25 lat "wolności" Oczko

Dokładnie tak. Żyjemy w takim kraju, że takie akcje można odwalać w sposób jawny i jeszcze mieć z tego tytułu zysk poparcia. Przykre i śmieszne, a ludzie zdają się nie kumać ni w ząb co zaszło. Prawdopodobnie gówno ich to obchodzi, dlatego sceptycznie patrzę na przyszłość tego kraju.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
#80
Sofeicz napisał(a):Pytanie - dlaczego wygra Palikot i dlaczego w I rundzie ?

Dlatego, że konsultuje się z jakimś hinduskim ( chyba ) guru.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości