To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogórek na prezydenta!
#1
Zarząd SLD rekomendował Magdalenę Ogórek - doktor nauk humanistycznych, historyk Kościoła - na kandydatkę Sojuszu w wyborach prezydenckich.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,M...aid=114247

http://wyborcza.pl/1,75478,17229901,Magd...a__To.html

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/...-jest.read

Co o niej sądzicie?
Nie pytam o wasze poparcie dla partii SLD ale o panią Magdalenę.
Wypada przy okazji trochę o niej porozmawiać.
W końcu nie często kandydatem/tką na prezydenta zostaje ktoś z takim wykształceniem.
Za ewidentne offtopy wlepiam minusy. Minus zwrotny świadczy o tobie :-) Nie dokarmiam też trolli. Szczególnie Zefcia.
W pierwszych kilku minutach często edytuje swoje wypowiedzi uzupełniając je lub w celu poprawienia błędów.
__________________
Agnostyk, Ignostyk, Ateista
Odpowiedz
#2
Nigdy o niej nie słyszałam.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#3
W wyborach na Miss też mogłaby startować.
To się chyba nieczęsto zdarza.
Ale czy ona ma osiągnięty wymagany wiek do kandydowania na prezydenta?
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
#4
NotInPortland napisał(a):W wyborach na Miss też mogłaby startować.
To się chyba nieczęsto zdarza.

Startowała i chyba została swego czasu wicemiss czegoś tam!
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#5
Ja też wcześniej o niej nie słyszałem. Wiem za to że wiele osób zwraca uwagę na jej wygląd. Jest to ciekawe, bo dla mnie to książkowy wręcz przykład osoby z pozoru atrakcyjnej, której jednak uroda gdy popatrzymy na nią okiem znawcy od razu widać że jest dosyć prosta i powierzchowna. Dla mnie nie jest atrakcyjna jako socjalistka, co potrafiłbym wyczuć po choćby spojrzeniu na jej twarz. Oczywiście można się niestety domyślić, że kandydatka ta wywrze spore wrażenie na części mężczyzn, może nawet takie że wbrew przekonaniom na nią zagłosują. Duży uśmiech
Odpowiedz
#6
NotInPortland
Cytat:Ale czy ona ma osiągnięty wymagany wiek do kandydowania na prezydenta?

http://magdalenaogorek.pl/2015/01/09/wikipedia/
Cytat: Magdalena Ogórek (ur. 23 lutego 1979 w Rybniku) – doktor nauk humanistycznych, aktorka niezawodowa, adiunkt w Katedrze Stosunków Międzynarodowych w Wyższej Szkole Cła i Logistyki w Warszawie
W 2002 r. ukończyła studia magisterskie na kierunku historii Uniwersytetu Opolskiego.
W2003 r. studia podyplomowe na kierunku Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim.
W 2005 studia tematyczne dot. UE w European Institute of Public Administration w Maastricht.
W 2009 ukończyła studia doktoranckie z historii na Uniwersytecie Opolskim.

Ma ukończone 35 lat.

Ja o niej słyszałem gdyż często zapraszana jest do różnych programów publicystycznych:
https://www.youtube.com/watch?v=jsfEofb1-7s
https://www.youtube.com/watch?v=Cf8DGEfk-EE

A wygląd? Przecież wiadome jest że ciemny lud głosuje na ładne buzie lub "ludzi znanych" przy czym nie ważne z czego są znani. Nawet afery im sie wybacza. Pani Magda buzie ma ładną więc czemu nie. 8)
Za ewidentne offtopy wlepiam minusy. Minus zwrotny świadczy o tobie :-) Nie dokarmiam też trolli. Szczególnie Zefcia.
W pierwszych kilku minutach często edytuje swoje wypowiedzi uzupełniając je lub w celu poprawienia błędów.
__________________
Agnostyk, Ignostyk, Ateista
Odpowiedz
#7
W końcu załapałem skąd znam tę twarz.
Oczywiście gościła w programach Babilon na TVN24.Pomysł
Tam mają nosa do pań, które zapraszają do komentowania wydarzeń.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
#8
GPR napisał(a):Ma ukończone 35 lat.
Nie no jak jest pełnoletnia to głosowałbym Duży uśmiech

Zaraz, jeszcze jedna bardzo ważna sprawa: czy ktoś wie może jak jest u niej z ortografią?
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
#9
Ma tytuł doktora więc pewnie i tak jej nie odczytasz :->

Grała też w serialach:
http://www.filmweb.pl/person/Magdalena+O...rek-196991

Była szefowa gabinetu Grzegorza Napieralskiego.
Pracowała m.in. w Biurze Integracji Europejskiej Kancelarii Prezydenta, w Kancelarii Premiera, była specjalistą ds. integracji europejskiej w Departamencie Unii Europejskiej i Współpracy Narodowej MSWiA.
Za ewidentne offtopy wlepiam minusy. Minus zwrotny świadczy o tobie :-) Nie dokarmiam też trolli. Szczególnie Zefcia.
W pierwszych kilku minutach często edytuje swoje wypowiedzi uzupełniając je lub w celu poprawienia błędów.
__________________
Agnostyk, Ignostyk, Ateista
Odpowiedz
#10
Nikt nie jest z góry skazany na pożarcie.

Pani Ogórek jest sprawna w komunikacji telewizyjnej, ma sporo do powiedzenia na różne tematy - wbrew wyglądowi nie jest typem głupiej blądyny.

Nie wiem tylko, jak wypada w starciach, bo widziałem ją tylko, kiedy tłumaczyła se swadą różniste dogmaty kościelne.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#11
O! Wreszcie ktoś ją zna z działań w sferze religijnej. W końcu Ateista to portal o religii a nie polityce. 8)
Za ewidentne offtopy wlepiam minusy. Minus zwrotny świadczy o tobie :-) Nie dokarmiam też trolli. Szczególnie Zefcia.
W pierwszych kilku minutach często edytuje swoje wypowiedzi uzupełniając je lub w celu poprawienia błędów.
__________________
Agnostyk, Ignostyk, Ateista
Odpowiedz
#12
Ponoć poparła postawę Chazana, oryginalnie jak na SLD, nie?
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
#13
GPR napisał(a):Ma tytuł doktora więc pewnie i tak jej nie odczytasz :->
Ludzie mają różne tytuły, ale jak przychodzi do napisania dwóch zdań znienacka, ręcznie lub na klawiaturze, to nie wiadomo później czy się śmiać czy płakać.

Jeżeli jest jak mówisz to to jest prezydent idealny.
Zamierzam stworzyć mężczyznę i kobietę z grzechem pierworodnym. Następnie zamierzam zapłodnić kobietę samym sobą, tak abym mógł się narodzić. Będąc człowiekiem, zabiję się w ramach ofiary dla samego siebie aby ocalić Cię od grzechu na który Cię początkowo skazałem... TA DA!!!
Odpowiedz
#14
Nie posądzaj mnie tylko o wspieranie czy promocję jej osoby. Jestem daleki od wspierania SLD oraz osoby o poglądach prokościelnych.
Za ewidentne offtopy wlepiam minusy. Minus zwrotny świadczy o tobie :-) Nie dokarmiam też trolli. Szczególnie Zefcia.
W pierwszych kilku minutach często edytuje swoje wypowiedzi uzupełniając je lub w celu poprawienia błędów.
__________________
Agnostyk, Ignostyk, Ateista
Odpowiedz
#15
Ortografia słaba: http://www.templariusze.org/platformy_ne...?f=37&t=93
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#16
Głupia nie jest.
Na prezydenta się nie nadaje, ale nagły powrót do patriarchalnej gerontokracji lewicy powala.

Odpowiedz
#17
Faktycznie nie jest głupia.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/magdalena...wpis/fr3jg
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
#18
Szybko się przyznawać - jaki nick na forum ma pani Ogórek?
Jakbym czytał niektóre forumowe gwiazdy Uśmiech

Cytat:"Na przykład dokonane przez panią profesor porównanie lekarzy do dominikańskich inkwizytorów to po prostu strzał kulą w płot. Przyczyny narodzin prawodawstwa inkwizycyjnego to materiał na obszerną dysertację, niemniej nie należy w jednym zdaniu zestawiać z sobą dwóch materii, których żadną miarą zestawić z sobą nie można, gdyż kontekst polityczny, społeczny, czy wreszcie historyczny jest zgoła odmienny".

"Nie rozumiem, dlaczego autorka felietonu we »Wprost«, zadeklarowana ateistka, ocenia prof. Chazana jako chrześcijanina. Niech ocenia go jako lekarza, jako dyrektora szpitala. I tu jest pełne pole do popisu" - czytamy.

"To, czy zgadzamy się z takim postępowaniem dyrektora szpitala pod wezw. Św. Rodziny, to kwestia całkowicie odrębna. Nie zgadzam się z drwinami pani profesor, że oto nagle w polskich lekarzach obudziło się sumienie. Ja wolę wierzyć, że ono było, ale przy podejmowaniu decyzji medycznych lekarze od zawsze kierowali się dobrem pacjenta".

"Obchodziliśmy właśnie 25. rocznicę pierwszych wolnych wyborów. Cieszymy się wolnością sumienia i przekonań. Taką wolność ma również prof. Chazan. Oczywiście pod warunkiem, że z tej wolności korzysta bez przekraczania granic prawa. Granic, na jakie umówiliśmy się jako społeczeństwo".

"Polski feminizm w wykonaniu jego niektórych przedstawicielek jest zjawiskiem jedynym w swoim rodzaju - woła bowiem donośnie tylko wtedy, gdy na w publicznej debacie pojawia się sprawa czyjejś kontrowersyjnej ciąży. [...] Polskie feministki nie mogą też zawężać problemów tylko do perspektywy warszawskiej, co często dziś robią. Czy żona alkoholika, żyjąca na wsi lub w małym mieście, wie, gdzie i jak ma się zwrócić o pomoc? Jaką szansę ma taka kobieta na normalne funkcjonowanie?"
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#19
O perspektywie warszawskiej ja kiedyś gdzieś pisałam. Ale o tym, że Chazan nie przekroczył granic prawa, to już ktoś inny.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#20
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie...orek/92xxl


Heh ... jedna forma paprotki atakuje inną formę paprotki, że jest formą paprotki :|
Tylko czekać teraz jak pani Środa zarzuci jej w felietonie, iż jest "łże-kobietą"
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości