To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jest praktykujący katolik i tym podobne, co to znaczy praktykujący ateista??
#81
Bragiel napisał(a):Czechy dogorywają gospodarczo. Ludzie jeżdżą do Polski kupować praktycznie wszystko

To tak samo jak na granicy niemiecko-polskiej!
Niemcy jeżdżą do Polski kupować praktycznie wszystko!
To też zapewne dlatego, że Niemcy gospodarczo dogorywają. Oczko
"Dyskusja z idiotami niepotrzebnie ich nobilituje"
Odpowiedz
#82
Gremium tego forum raczej nie potwierdza Twojej opinii.

To forum jest ateistyczne a le także liberalne i może libertyńskie.Oczko

Lewicowców i lewaków tutaj niewiele.
Odpowiedz
#83
Mam nadzieję, że nie kuce Korwina...

Korwinizm to taka sama religia, z kultem Dziadzia ojca, liturgią, swoistymi modltwami.

Tyle, że katolicy się bardzo ucywilizowali i już bardzo rzadko grożą komuś śmiercią.

Korwiniści pałają taką nienawiścią do ludzie inaczej myślących niż oni,

czy też właściwie-w ogóle myślących, bo za nich myśli Dziadziu ojciec,

że to przypomina bójówki Sa.

Zresztą Dziadziu nie lepszy, nie raz mówił, że trzeba mordować inaczej myślących,

np. slynne video, gdzie namawia do mordowania ludzi posyłających dzieci do szkoły.https://www.youtube.com/watch?v=iCI4GqLXnfA

Często ludzie rezygnują z jednej religii mającej 2000 lat do religii mającej 20 lat. Potrzebują w życiu pewnego sacrum i zrobili sobie nowego boga z 74 letniego dziadiusia.

Zresztą temat jest nie o tym. Więc to był tylko duży nawias.
Odpowiedz
#84
To troll czy naprawdę tak myślisz? Znam kilku kuców i oni się do Korwina nie modlą i nie chcą nikogo zabijać o.O
Odpowiedz
#85
Naprawdę tak myślę, i nie mam zamiaru o tym dyskutować.

Też znam kilku kuców, którzy jeszcze nie odlecieli w kosmos(ale są już na dobrej drodze),

którzy są mądrymi ludźmi, ale w sekcie dziadziusa tą mądrość się im młotkiem z głów wybija,

By byli jeden jako drugi, powtarzający mądrości 74 letniego zapładniacza dwudziestek.

Jak mówię, daremna dyskusja, jeżeli wyczuję choćby domniemanie korwinizmu-kończę dyskytować, bo mi szkoda czasu. Tak jakby dyskutować z muzułmaninem-i tak prorok ma zawsze rację.

W każdym razie temat jest o praktykującym ateizmie.

Trzymajmy się tematu(chociaż wiem, ze to ja od niego niepotrzebnie odbiegłem i już nie mam zamiaru tego robić).
Odpowiedz
#86
Myślę,że Korwin często nie mówi serio.
Ale może sam już się w sobie pogubił.

Większość korwinistów to chyba jednak ateiście więc trochę w temacie jesteś.
Odpowiedz
#87
Bragiel. Trochę niewygodnie się czyta każde zdanie oddzielone linią przerwy. Zwłaszcza jak jest linia przerwy po przecinku D:
Odpowiedz
#88
Patrząc tak słownikowo, to praktykowanie oznacza m.in:
"wykonywać coś, stosować w praktyce jakąś teorię, filozofię religię itd."
albo druga definicja:
"stosować coś w życiu w praktyce"

Jestem praktykującym ateistą, bo stosuję w praktyce ateizm.

Skoro praktykujący teista np. nie je mięsa w piątek albo nie pracuje w niedziele, to ja jako praktykujący ateista odrzucam zakaz spożywania mięsa w piątek czy zakaz pracy w niedzielę. Oczywiście mogę faktycznie nie jeść wtedy tego mięsa z różnych powodów ale to nieistotne. Ważne jest to, że nie stosuję do wyboru menu nakazów religijnych.
Dopiero gdy komar usiądzie na jajach zrozumiesz, że nie wszystko można rozwiązać siłowo Oczko
Odpowiedz
#89
Jak się chce kogoś zrozumieć to żadne przerwy nie przeszkodzą!

Linie też.
Przyszło mi na myśl, że kapitaliści zrobili duży błąd - wyprowadzając aktywa ze sfery niematerialnego dziedzictwa.

ale chyba to teraz już wiedząNiezdecydowany
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości