To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje spotkania na katolik.pl
Mówisz, że to jak Moda na sukces?
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Soul33,

Cytat:Nie sądzę, aby Exeter celowo mijał się z prawdą. Mogę wyjaśnić, na czym polega problem Exetera, jeśli tylko wyrazi on na to zgodę.
Mój jedyny problem na tym forum polega na tym, że wszyscy zajmują się analizowaniem mojej osoby, a nie tego co napisałem.
Uprzejmie proszę o zastosowanie standardowej procedury dotyczącej forum dyskusyjnego - opinia, komentarz, ewentualnie pytanie. Bez odnoszenia się do osoby. Gwarantuję wzajemność.
Odpowiedz
Cytat:Mój jedyny problem na tym forum polega na tym, że wszyscy zajmują się analizowaniem mojej osoby, a nie tego co napisałem.
Twój jedyny problem na tym forum polega na notorycznym mijaniu się z prawdą.
Tak samo powyżej.
Nie jest prawdą jakoby to co piszesz nie było analizowane, jednak ty na takie analizy się zwykle obrażasz, usiłujesz obrócić w żart lub zwyczajnie ignorujesz.
Możesz się zatem zacząć odnosić do treści owych analiz, zamiast na ich rzekomy brak narzekać.
Practice what you preach.

Odpowiedz
Soul33 napisał(a):Poprawka: nie potrafili Tobie uzasadnić ostrzeżeń.
Rozumiem, że innym wysyłali treść wyciętych postów na privie.
Cytat:Nie przyjmowałeś żadnych wyjaśnień.
Proszę wskazać wyjaśnienia, jakie rzekomo otrzymałem?
Cytat:Dodatkowo problem pogłębiał fakt, że wtedy nie zapisywali usuniętych postów
Co jest winą moją i pilastra oczywiście. To, aby modzi mieli obowiązek zapisywać treść takich postów było treścią jednego z moich postulatów, na które oczywiście nie doczekałem się żadnego komentarza.
Cytat:"Forów". Ale czy tutaj pilaster dostał ostrzeżenie? Nie pamiętam więcej niż jednego. Czyli nie wszystkie regulaminy łamie i nigdy tak nie uważałem.
A wiesz co to jest hiperbola? Chciałem napisać, że ogólnie klimat i retoryka jest taka, że pilaster jest beee. Ale jakoś nie umiano mu tego merytorycznie uzasadnić.
Cytat:Na katoliku, w normalnym trybie po 9 ostach dostaje się perma. Pilaster miał na koncie jakoś ponad 16.
Miał na końcie 16 uzasadnionych i ważnych jeszcze ostrzeżeń?
Cytat:Czy wiesz jak to możliwe, że do tamtej pory był ciągle po pierwszym banie (który dostaje się po 3 ostach)? Jak się to robi i co to oznacza?
Być może była to jakaś konsekwencja totalnej nieumiejętności posługiwania się phpBB przez tamtejszych modów. A być może coś Ci się pomyliło.
Cytat:Tak, konkurs z nagrodą - ale wyłącznie dla "genetycznych patriotów" Uśmiech Zgadzam się, że można było wystrugać lepsze uzasadnienie. Tylko że to nie miało znaczenia.
Jak to nie miało znaczenia? Jeśli ktoś niby może "wystrugać" uzasadnienie, a go nie struga, tylko banuje "bo tak", to nie ma to znaczenia? Jakieś znaczenie mieć musi. Ja mam pomysł na dwie interpretacje tego zachowania.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
Heh. Kiedyś znajoma przekonała mnie do wizyty na czacie katolik.pl i zaczęcia dyskusji o ewolucji biologicznej. Oni tam to są niestety ''świętsi'' od papieża :-D.
Odpowiedz
To nie upadek księdza Charamzy jak pieją katolickie media. To upada ta Stajnia Augiasza zwana Kościołem rzymsko katolickim.

Umiłowani Siostry i Bracia!
A czy kto się zastanawiał nad tym, że ten gej w sutannie został wyświęcony a zatem z woli Boga Ojca obdarzony łaską Ducha Świętego zaczął robić karierę za czasów Wielkiego Świętego Herosa Cnót Wszelakich zwanego JaPa2 - już jako gej?
Wygląda na to że Bóg go do tej służby powołał a Duch Święty nad tym czuwał.
Jak to się stało, że ten Heros Prorok i cudotwórca nie rozeznał intencji geja, że Duch Święty nie oświecił jego Świątobliwości w tej kwestii w celu zapobieżenia kompromitacji tej Stajni Augiasza zwanej Stolicą Apostolską i całego rzymskiego Kościoła?
O sakralna obłudo! O eklezjalna hipokryzjo!
PS. A co robi ze swoim popędem seksualnym którym go Bóg (mam nadzieję) obdarzył ksiądz Oko?
Religia jest obrazą godności człowieka! I dlatego olewam punktację_reputację.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości