To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dawne diagnozy i dzisiejsze weryfikacje
#41
I cool tyż :-P
Sebastian Flak
Odpowiedz
#42
Neuromanta napisał(a):Kiepski. Kontent to w żargonie tylko emitowana i produkowana dla mediów zawartość. Zawartość to jest i puszki paprykarza a kontent to jest jeden.
Wtedy może decydować kontekst. I tyle.
Wcześniej nie było tego problemu. Była zawartość puszki i zawartość różnych treści. To dziś powstają takie problemy, o jakich piszesz. Dla mnie to wytłumaczenie nieprzekonujące, Neuromanto.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#43
Ale to przecież nie mój wymysł a ludzi zajmujących się tym na codzień. Walneli kalkę dla odróżnienia i sie rozniosło. Ja tam za tym słowem nie przepadam ale jak zwięźle nazwać ogół medialnych materiałów i treści w nim zawartych?
Sebastian Flak
Odpowiedz
#44
Neuromanta napisał(a):No ja zgadzam sie z początkowym postulatem o zwiększaniu ilości fastfoodowego kontentu i argumenty do tej tezy dokładam :-D Natomiast ja uznaję że ten kontent wypiera miejsce kontentu prorozwojowego i w ten właśnie sposób szkodzi.

Moje zdanie natomiast jest takie, że kto chce się rozwijać, znajdzie nawet telewizji ofertę dla siebie, ale generalnie oglądanie telewizji ogranicza. Kto nie chce, temu nawet seanse "Wielkiej gry" niewiele pomogą Oczko
Odpowiedz
#45
Neuromanta napisał(a):Ale to przecież nie mój wymysł a ludzi zajmujących się tym na codzień. Walneli kalkę dla odróżnienia i sie rozniosło. Ja tam za tym słowem nie przepadam ale jak zwięźle nazwać ogół medialnych materiałów i treści w nim zawartych?
Ci, jak rozumiem, ludzie mediów i agencji reklamowych ogólnie nie przejmują się wysiłkiem wymyślania polskich odpowiedników tylko lecą po najmniejszej linii oporu.
Mam z nimi ciągle do czynienia i wk... mnie te wszystkie 'kontenty, fokusy, targety, iwenty i inne stendy, adwerty".
Zero refleksji.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#46
Kompleks Zachodu, jak zagramanicznie nie brzmi to nie istnieje...
Sebastian Flak
Odpowiedz
#47
Sofeicz napisał(a):Ci, jak rozumiem, ludzie mediów i agencji reklamowych ogólnie nie przejmują się wysiłkiem wymyślania polskich odpowiedników tylko lecą po najmniejszej linii oporu.
Mam z nimi ciągle do czynienia i wk... mnie te wszystkie 'kontenty, fokusy, targety, iwenty i inne stendy, adwerty".
Zero refleksji.
Po linii najmniejszego oporu.
To opór jest najmniejszy, a nie linia, Sofeiczu.
"Każdej nocy nawiedza mnie Yeszua i szarpie za kuśkę." /pisownia oryginalna/.
Komentarz pod jednym z filmów na youtube. Rozbawił mnie.
Odpowiedz
#48
Sofeicz napisał(a):Ci, jak rozumiem, ludzie mediów i agencji reklamowych ogólnie nie przejmują się wysiłkiem wymyślania polskich odpowiedników tylko lecą po najmniejszej linii oporu.
Mam z nimi ciągle do czynienia i wk... mnie te wszystkie 'kontenty, fokusy, targety, iwenty i inne stendy, adwerty".
Zero refleksji.

No tak, skoro Ciebie coś wk... to znaczy że nie ma tam refleksji Oczko

Neuromanta napisał(a):Kompleks Zachodu, jak zagramanicznie nie brzmi to nie istnieje...

Tu równie dobrze można odbić ze kompleks ksenofobiczny - albo nasze albo należy pluć i prychać Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości