To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Na kogo zagłosował(a)byś w wyborach?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Bronisław Komorowski
8.51%
4 8.51%
Andrzej Duda
8.51%
4 8.51%
Magdalena Ogórek
6.38%
3 6.38%
Adam Jarubas
0%
0 0%
Janusz Palikot
4.26%
2 4.26%
Janusz Korwin-Mikke
27.66%
13 27.66%
Paweł Kukiz
17.02%
8 17.02%
Jacek Wilk
6.38%
3 6.38%
Marian Kowalski
2.13%
1 2.13%
Paweł Tanajno
10.64%
5 10.64%
Grzegorz Braun
8.51%
4 8.51%
Razem 47 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory prezydenckie 2015 - oficjalni kandydaci
#61
cobras napisał(a):Przydałoby się to czymś potwierdzić, jak na razie to tylko ja wrzuciłem filmiki, gdzie taką karę (a nawet gorszą) stosuje się za drobne przewinienia (kradzież jedzenia). Rozumiem, że według ciebie, takie brazylijskie favele to bardzo bezpieczne miejsca? Podaj jakieś dane potwierdzające, że im ostrzejsze kary, tym mniejsza przestępczość, to wtedy podyskutujemy.
Polecam nie używać jako przykładu państwa, które nie do końca sprawuje władzę nad swoim terytorium i czasami musi użyć armii, a nie policji, by dostać się w trudniej dostępne miejsca.

Za to możesz np. spojrzeć na Singapur.
"O gustach się nie dyskutuje; a ja twierdzę, że całe życie to kłótnia o gusta." (Nietzsche F.)
Odpowiedz
#62
Kampanii Prezydenta Komorowskiego zarzucano nijakość i brak pomysłów. Tymczasem, obóz prezydencki w krótkim odcinku czasu wyprowadził mocny lewy "skokowy", który sprowadził kandydata Dudę na deski, a zaraz potem, poprawił prawym prostym "odsłuchowym", publikując nowe stenogramy z kokpitu prezydenckiego Tu-154.
Jeśli to jest kampania bez pomysłu i wyrazu, pokażcie mi skuteczniejszą.Uśmiech

Pani Ogórek szczyt zainteresowania publiczności jej osobą ma już za sobą, i dobrze, gdyż jest równie wiarygodna jak Wiktoria Cugt - kandydatka wirtualna:
http://www.rmf24.pl/fakty/news-wirtualna...nId,209303
Odpowiedz
#63
Sugerujesz, że za medialnymi atakami na Dudę stoi sztab Komorowskiego?
Za coś takiego można iść przed sąd w trybie wyborczym.

Odpowiedz
#64
exeter napisał(a):wyprowadził mocny lewy "skokowy", który sprowadził kandydata Dudę na deski, a zaraz potem, poprawił prawym prostym "odsłuchowym", publikując nowe stenogramy z kokpitu prezydenckiego Tu-154.
Strach pomyśleć co szykują na parlamentarne, tam to dopiero będzie ring, do krwi ostatniej, teraz to fistaszki są, nie walka.
Cytat:Pani Ogórek szczyt zainteresowania publiczności jej osobą ma już za sobą
Jak dla mnie nigdy nie była wiarygodna, nawet nie próbowała się uwiarygodnić. Po czasie to zaczynam myśleć, że głównym powodem jej wystawienia były czystki polityczne wewnątrz SLD, tyle że mnie ich wewnętrzne sprawy nie interesują. Co w Ogórek widzieli co niektórzy bywalcy na forum też nie mam bladego pojęcia, chyba tylko to, że na widok co ładniejszej laski niektórym facetom rozum odbiera.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
#65
Jacek Wilk. Po tym, jak Nowa Prawica pozbyła się największego komedianta, stał się on naturalnym wyborem.
I choose not to choose life. I choose something else - Ewan McGregor

Niedostępny na forum. KONTAKT PRZEZ GG LUB MAIL
Odpowiedz
#66
exeter napisał(a):Kampanii Prezydenta Komorowskiego zarzucano nijakość i brak pomysłów. Tymczasem, obóz prezydencki w krótkim odcinku czasu wyprowadził mocny lewy "skokowy", który sprowadził kandydata Dudę na deski, a zaraz potem, poprawił prawym prostym "odsłuchowym", publikując nowe stenogramy z kokpitu prezydenckiego Tu-154.
Jeśli to jest kampania bez pomysłu i wyrazu, pokażcie mi skuteczniejszą.Uśmiech
Nie mamy pomysłu na gospodarkę więc obrzucajmy się skandalami. Super kampania.

Odpowiedz
#67
idiota,

Cytat:Sugerujesz, że za medialnymi atakami na Dudę stoi sztab Komorowskiego?
Jakimi atakami?:>
Równie dobrze mógłbyś tak określić zdemaskowanie niezbyt chlubnej służby Johna Kerry'ego w Wietnamie, którą jego sztabowcy chcieli przedstawić jako atut kandydata.
Dla mnie zbieżność dat wycieku danych odsłuchowych, z uroczystymi obchodami piątej rocznicy katastrofy smoleńskiej, jest nieprzypadkowa. Pewne jest i to, że pan Prezydent Komorowski będzie się trzymał jak najdalej od tego smrodu i udawał, że ani on, ani jego ludzie, nie mieli z nim nic wspólnego.

Matchefi,

Cytat:Strach pomyśleć co szykują na parlamentarne, tam to dopiero będzie ring, do krwi ostatniej, teraz to fistaszki są, nie walka.
Bez wątpienia. Tu idzie nawet nie o władzę, tylko o życie. Zwycięski Jarek nie przepuści nikomu, kogo podejrzewa o współudział w doprowadzeniu do śmierci brata.

Rexerex,

Cytat:Nie mamy pomysłu na gospodarkę więc obrzucajmy się skandalami. Super kampania.
Kampania jest chujowa ale z zupełnie innych powodów. Przede wszystkim dlatego, że nie zgłosili się do niej poważni gracze, pragnący ją wygrać.
A akurat wybory prezydenckie nie są najlepszą okazją do debaty o gospodarce. Na to będzie pora w jesiennych wyborach parlamentarnych, gdzie też gospodarka specjalnie nie zaistnieje. Mamy tyle innych ciekawszych problemów.Oczko
Odpowiedz
#68
Brainless napisał(a):Jacek Wilk. Po tym, jak Nowa Prawica pozbyła się największego komedianta, stał się on naturalnym wyborem.
No właśnie. Uważam za stosowne poprzeć liberała gospodarczego, który nie pajacuje, nie fantazjuje i mówi o konkretach, a nie o swoim wymarzonym świecie.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#69
exeter napisał(a):A akurat wybory prezydenckie nie są najlepszą okazją do debaty o gospodarce. Na to będzie pora w jesiennych wyborach parlamentarnych, gdzie też gospodarka specjalnie nie zaistnieje.
Nie strasz mnie, już się boję.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#70
exeter napisał(a):A akurat wybory prezydenckie nie są najlepszą okazją do debaty o gospodarce. Na to będzie pora w jesiennych wyborach parlamentarnych, gdzie też gospodarka specjalnie nie zaistnieje. Mamy tyle innych ciekawszych problemów.Oczko
To kiedy będzie na to pora? Doczekamy się czy mam już chwytać za karabin?

Odpowiedz
#71
Iselin napisał(a):No właśnie. Uważam za stosowne poprzeć liberała gospodarczego, który nie pajacuje, nie fantazjuje i mówi o konkretach, a nie o swoim wymarzonym świecie.
Szkoda tylko, że prezydent jest od polityki zagranicznej, a nie od gospodarki. A niestety o tej pierwszej wypowiada się mało wylewnie.
"O gustach się nie dyskutuje; a ja twierdzę, że całe życie to kłótnia o gusta." (Nietzsche F.)
Odpowiedz
#72
Roan Shiran napisał(a):Szkoda tylko, że prezydent jest od polityki zagranicznej, a nie od gospodarki. A niestety o tej pierwszej wypowiada się mało wylewnie.

Lepiej żeby dostawał ordery zasługi od ambasady rosyjskiej?
Odpowiedz
#73
Roan Shiran napisał(a):Szkoda tylko, że prezydent jest od polityki zagranicznej, a nie od gospodarki. A niestety o tej pierwszej wypowiada się mało wylewnie.

Prezydent, posiadając inicjatywę ustawodawczą oraz kompetencje zatwierdzania/wetowania ustaw jest tak naprawdę od wszystkiego, choć polityka zagraniczna to ważna część jego obowiązków.

Poza tym biorąc pod uwagę fakt, iż Wilk posiada wykształcenie w zakresie stosunków międzynarodowych oraz prawa międzynarodowego, a także zna cztery języki obce (w tym dwa biegle), na pewno jest lepszym kandydatem niż obecnie urzędujący, niepiśmienny ociężały wąsacz mający problemy z zachowaniem jakiejś podstawowej przynajmniej przyzwoitości będąc na wizytach za granicą.
I choose not to choose life. I choose something else - Ewan McGregor

Niedostępny na forum. KONTAKT PRZEZ GG LUB MAIL
Odpowiedz
#74
Brainless,

Cytat:na pewno jest lepszym kandydatem niż obecnie urzędujący, niepiśmienny ociężały wąsacz mający problemy z zachowaniem jakiejś podstawowej przynajmniej przyzwoitości będąc na wizytach za granicą.
Miałeś na myśli tę wizytę?Oczko
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103086,17722...skimi.html


Rexerex,

Cytat:To kiedy będzie na to pora? Doczekamy się czy mam już chwytać za karabin?
Kiedy będzie pora na dyskusję o gospodarce dla większości społeczeństwa? Obawiam się, że nigdy.
Ludzie pragną chleba i igrzysk, a nie debaty o problemach. Dlatego od pięciu lat kłócimy się o smoleńską mgłę, mając w d... zapaść finansów publicznych, czy słabość struktur państwowych.
Oczywiście, że powinniście sięgać po "karabiny". Bez presji społecznej sami politycy raczej niczego nie zmienią. Tylko musicie wiedzieć, co chcecie uzyskać i czego się od władzy domagacie?
Odpowiedz
#75
exeter napisał(a):Brainless,


Miałeś na myśli tę wizytę?Oczko
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103086,17722...skimi.html

Też bym zgotował owację na stojąco, gdybym się dowiedział, że pożyczą mi 100 baniek Oczko
I choose not to choose life. I choose something else - Ewan McGregor

Niedostępny na forum. KONTAKT PRZEZ GG LUB MAIL
Odpowiedz
#76
Brainless

Cytat:Też bym zgotował owację na stojąco, gdybym się dowiedział, że pożyczą mi 100 baniek
Może się mylę, ale sądzę, że dziś dla Ukraińców słowa zrozumienia i wsparcia, są ważniejsze, niż kasa.
Odpowiedz
#77
exeter napisał(a):Brainless


Może się mylę, ale sądzę, że dziś dla Ukraińców słowa zrozumienia i wsparcia, są ważniejsze, niż kasa.

Zapewne masz rację, chociaż w polityce wszystko jest możliwe.

A co do Komorowskiego, no cóż, to że - jak napisałem - ma problemy nie znaczy, że zawsze i wszędzie będzie robił "wiochę"...
I choose not to choose life. I choose something else - Ewan McGregor

Niedostępny na forum. KONTAKT PRZEZ GG LUB MAIL
Odpowiedz
#78
Brainless,

Cytat:A co do Komorowskiego, no cóż, to że - jak napisałem - ma problemy nie znaczy, że zawsze i wszędzie będzie robił "wiochę"...
Ujmijmy to tak - ideałem nie jest.Uśmiech
Odpowiedz
#79
exeter napisał(a):Brainless,
Ujmijmy to tak - ideałem nie jest.Uśmiech
A znasz jakiegoś 'ideała"?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#80
Moje stanowisko w tej sprawie najlepiej oddaje skecz Carlina:

George Carlin PL - Wybory
Tylko całkowity, gospodarczy PiSdziec (пиздец) i hiperinflacja jak z 1989 mogą uratować Polskę. Skurwerenowi musi zabraknąć na chleb, wódę i kiełbę. Wtedy pogoni PiSbolszewię widłami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości