To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Na kogo głosujesz w II turze?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Duda
37.25%
19 37.25%
Komorowski
35.29%
18 35.29%
Oddaję głos nieważny
11.76%
6 11.76%
Nie głosuję
15.69%
8 15.69%
Razem 51 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
II tura wyborów
#81

Też niezłe.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#82
Faktycznie bardzo dobry ruch Kukiza i Bronek w coraz niestety gorszej sytuacji. Kukiz wykluczył jakiekolwiek poparcie Komora natomiast ten liczy na jego elektorat i nie może go wprost skrytykować czy olać. Do tego jak nie przyjmie zaproszenia na debatę przegra, jak przyjmie to prawdopodobnie przegra tym bardziej, że debata pewnie będzie na ten cel ustawiona.
"Nie można powiedzieć, która masa ludowa ma więcej źródeł piękna. Są wieki całe, że jakiś naród przoduje drugim, są znów wieki, że idzie za drugim. Kto tępi narody, ten jakby zrywał struny z harfy świata. Cóż komu przyjdzie, że będzie miał harfę o jednej tylko strunie? Nie tępić, lecz rozwijać należy narodowości. A rozwijać je może wolność narodów, niepodległość i poszanowanie ich odrębności…"

Ignacy Daszyński
Odpowiedz
#83
Także głosujcie na kogo chcecie, ale pamiętajcie żeby wyjść na ulicę przyszłej wiosny, jeśli rozdanie parlamentarne będzie korzystne, żeby odwołać Dudajewa albo Bula (niepotrzebne skreślić za rok). Język
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
#84
Komorowski to ma jednak tupet.
"O gustach się nie dyskutuje; a ja twierdzę, że całe życie to kłótnia o gusta." (Nietzsche F.)
Odpowiedz
#85
Całą kampanię Komorowskiego prowadzą kompletni idioci. Każde posunięcie to coraz gorzej. Jakby koniecznie chcieli przegrać. JOWy to po prostu idiotyczny pomysł i wszyscy na zachodzie od JOWów albo odeszli albo odchodzą. Zostaniemy my i jakaś Burkina Faso.
"Nie można powiedzieć, która masa ludowa ma więcej źródeł piękna. Są wieki całe, że jakiś naród przoduje drugim, są znów wieki, że idzie za drugim. Kto tępi narody, ten jakby zrywał struny z harfy świata. Cóż komu przyjdzie, że będzie miał harfę o jednej tylko strunie? Nie tępić, lecz rozwijać należy narodowości. A rozwijać je może wolność narodów, niepodległość i poszanowanie ich odrębności…"

Ignacy Daszyński
Odpowiedz
#86
zefciu napisał(a):
Cytat:Ich poglądy gospodarcze również w żaden sposób nie są niezgodne z nauką Krk. Natomiast socjalizm i liberalizm zostały przez Krk potępione.
Gdzie KRK potępił liberalizm gospodarczy?

Nigdzie. Twoi adwersarze - nawet osoba podająca się za katolika - nie są świadomi faktu, że orędzie papieskie nie jest równoważna dekretowi Magisterium Kościoła. 
Najlepiej to widać na przykładzie Piusa XII, który potępił komunizm, i Pawła VI, któremu nie przeszkadzało wchodzenie w dupę Sowietom.

Huh


@Kontestator
Jakie poglądy na temat systemu gospodarczego prezentuje Kościół? O czym Ty w ogóle piszesz? Duży uśmiech
Odpowiedz
#87
Kontestator napisał(a): Ich stanowisko wobec in vitro jest najbardziej zbieżne z nauczaniem kościoła
I jeszcze 998 razy.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#88
Baptiste napisał(a): Tak jak w pierwszej-na Dudę.
Komor musi zniknąć, bo jest maszynką do podpisywania papierów ludzi swojego otoczenia.

Na złość mamie baptiste odmrozi sobie uszy Uśmiech

A Duda nie będzie maszynką do podpisywania papierów ludzi swojego otoczenia?



Cytat:Nie pamiętam aby PIS i jego ludzie narobili tyle badziewia co PO

Narobili znacznie więcej badziewia w znacznie krótszym czasie. Wystarczy zobaczyć, jak wtedy zachowywał się polski IEF, a jak zachowuje sie dzisiaj
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
#89
Baptiste napisał(a): Komor musi zniknąć, bo jest maszynką do podpisywania papierów ludzi swojego otoczenia.
Zainteresuj się co podpisywał Duda oraz co dawał i czego nie dawał do podpisu prezydentowi, jak był urzędnikiem w kancelarii prezydenta Kaczyńskiego. Może chociaż ręka zadrży.

Cytat:Nie pamiętam aby PIS i jego ludzie narobili tyle badziewia co PO zatem wybór mam prosty.
To może równie dobrze świadczyć o twojej słabej pamięci albo o twojej znikomej wiedzy na temat działań PiS.
PiS to dwa kłamstwa i spójnik

Andrzej Duda pełni obowiązki prezydenta, ale nie jest głową państwa - Włodzimierz Cimoszewicz


No dobra, przyznaję, jestem lewakiem.Język
Odpowiedz
#90
Machefi napisał(a):
Cytat:Nie pamiętam aby PIS i jego ludzie narobili tyle badziewia co PO zatem wybór mam prosty.
To może równie dobrze świadczyć o twojej słabej pamięci albo o twojej znikomej wiedzy na temat działań PiS.

To może przypomnij to badziewie co PiS narobił bo ja co prawda pamiętam ze mnie coś tam wtedy strasznie irytowało ale teraz już nie wiem czy coś faktycznie namieszali czy to były tylko medialne ataki...
Odpowiedz
#91
Jak można głosować na zwolennika eugeniki - Dudę?
Odpowiedz
#92
Wolę osobiście Komorowskiego i PO. Niestety konkurencyjne ugrupowanie to populiści i socjaliści, będący zagrożeniem dla polskiej gospodarki (wystarczy porównać zmiany IWG za czasów PIS i PO). Miejmy nadzieję, że KORWIN coś ugra jesienią Duży uśmiech Może nastanie taki czas, że w Polsce będzie prywatne: szkolnictwo, opieka medyczna, policja, sądy itd. oraz znikną wszelkie zapomogi dla bezrobotnych, rodzin wielodzietnych, chorych.
Odpowiedz
#93
Chciałbym żeby Komorowski przegrał żeby tylko zobaczyć tę wściekłość i panikę w oczach "establiszmentu".  Duży uśmiech Oczywiście przegrana Komorowskiego implikuje koniec "zgody i bezpieczeństwa", bo znowu zaczęłoby się ujadanie i straszenie, aż do jesiennych wyborów.


Duda sam z siebie nic nie zrobi, a na jesieni PiS i tak nie zdobędzie większości, więc nie rozumiem tej całej histerii.

Tak samo nie wiele się stanie, jeśli Komorwski nadal będzie pilnował żyrandola, bo bardzo możliwe, że PO zostanie zmarginalizowane. Na pewno sondażownie będą robić co mogą żeby podtrzymać fikcję samodzielnych rządów PO. Problem w tym, że SLD się rozmontowało, a PSL możliwe, że nie wejdzie do parlamentu. Tak samo próby reaktywacji "polskiej lewicy" podjęte przez Hartmana i spółkę, a z innej strony przez Palikota spełzną na niczym.

Naprawdę, od dawna nie było takiej okazji danej przeciętnemu Polakowi, by mógł zajrzeć za kulisy i naocznie sprawdzić kto gra do jakiej bramki. Różne obozy wykonawcze pięknie się demaskują w ostatnich dniach. Piękna katastrowa! Aż miło popatrzeć, bo pewnie nie prędko nastąpi kolejna okazja jak właśnie trwający spektakl : )



Tymczasem, Kukiz znowu wypunktował Bula.

[Obrazek: 00047TN0XS6GRJGM-C116-F4.jpg]
Cytat:Przypominam sobie, jak po powstaniu Platformy Oburzonych, czyli wspólnego spotkania Ruchów Obywatelskich, które zaprosiłem, i "Solidarności", kluczowym postulatem był postulat JOW. I wówczas pan prezydent Komorowski powiedział, że chętnie zaprosi do Pałacu przewodniczącego NSZZ "Solidarność" Piotra Dudę, ale... absolutnie bez Kukiza Uśmiech Co się stało, Panie Prezydencie?.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/raport-wybory-prezyd...gn=firefox

RMF


Także, ja szykuję się na J E B N I Ę C I E.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
#94
Żarłak napisał(a): Duda sam z siebie nic nie zrobi, a na jesieni PiS i tak nie zdobędzie większości, więc nie rozumiem tej całej histerii.

Tak samo nie wiele się stanie, jeśli Komorwski nadal będzie pilnował żyrandola, bo bardzo możliwe, że PO zostanie zmarginalizowane. 

To nie tylko kwestia pilnowania żyrandola. Ekipa PO odchodząc jesienią, w ostatniej chwili "natłucze" ustaw, poprawek itp. w których "dziwnym przypadkiem" będzie dużo "dziur" i innych nieciekawych zapisów. Tylko po to by ustawić się na "trudne czasy"... Komor je przyklepie, a Duda nie.
Odpowiedz
#95
Odpowiedz
#96
Wulfen napisał(a):
Goebbels byłby dumny. 

Przed końcem pierwszej tury miałem głosować na Komorowskiego.
Po 24 godzinach od oficjalnego wyniku i miotaniu się Komorowskiego z JOWami miałem nie zagłosować wcale.
Jeszcze dwa spoty tej klasy co powyższy (lub wypowiedzi w stylu "naszym największym sojusznikiem w Unii jest USA") i mój głos pójdzie na Dudę.

Duda powinien obsypać piarowca Komorowskiego złotem.
O ile jeszcze tego nie zrobił.  
"Equality is a lie. A myth to appease the masses. Simply look around and you will see the lie for what it is! There are those with power, those with the strength and will to lead. And there are those meant to follow – those incapable of anything but servitude and a meager, worthless existence."
Odpowiedz
#97
Jester napisał(a):Duda powinien obsypać piarowca Komorowskiego złotem.

O ile jeszcze tego nie zrobił.  
To by wiele tłumaczyło. 
Odpowiedz
#98
Spot jest w 100% prawdziwy. Nie chciałbym mieć takich koszmarów, nie mówiąc już o jego zrealizowaniu się  Płacz .
Odpowiedz
#99
Najlepszy sposób na skłonienie kogoś do działania to wzbudzić w nim strach. Można kazać ludziom żyć za marne grosze, ciągle podwyższać im podatki, nie dokonywać żadnych reform które polepszyły by jakość życia w Polsce. Takie działania to nie jest żaden skandal ani radykalizm. W XIX wieku popieranie niewolnictwa też pewnie nie było skandalem ani radykalizmem. Ale nie daj boże niech ktoś powie że nie zgadza się z aborcją lub z małżeństwami homo to od razu skandal, radykalizm, faszyzm, oszołomstwo itd. Każde kłamstwo jest wiarygodne dopuki powtarza się je wystarczająco często z uśmiechem na twarzy.
Odpowiedz
bombom napisał(a): W XIX wieku popieranie niewolnictwa też pewnie nie było skandalem ani radykalizmem. Ale nie daj boże niech ktoś powie że nie zgadza się z aborcją
Wolność dla każdego porównujesz do zabijania płodów? Nie no spoko.
Czy ty jesteś z tych dla wierzą w ,,postęp dla postępu"? Uprzedzam: nie, ja nie jestem, nie jestem też za ,,tradycją dla tradycji".

Co do spotu Komora: a za Komorem stoi Tusk i Kopacz. Co na to platformiacy?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości