To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ktoś może pomóc? Hormony układu pokarmowego
#1
SEKRYTYNA, CHOLECYSTOKINA, VIP, GIP
1.Czy i ewentualnie w jaki sposób wyżej podane hormony wpływają na regulację motoryki międzytrawiennej?
2. Czy i ewentualnie w jaki sposób wyżej podane hormony wpływają na produkcje i wydzielanie soków trawiennych w okresie międzytrawiennym?
Będę wdzięczna za każdą informację na ten temat.
Odpowiedz
#2
Google się zepsuło?
"Dyskusja z idiotami niepotrzebnie ich nobilituje"
Odpowiedz
#3
Szukałam tego w google. Wszystko jest o okresie trawiennym. O okresie międzytrawiennym są zdawkowe informacje. Przeglądałam też książki Uniwersytetu Medycznego od fizjologii , różne wykłady i artykuły. I nie znalazłam odpowiedzi na to pytanie.

Zaczęłam się zastanawiać ,czy to nie jest podchwytliwe pytanie. W sensie ,że te hormony po porostu nie wpływają na okres międzytrawienny. Ale muszę mieć pewność.
Nigdy nie miałam takich problemów ze znalezieniem informacji. Szukałam naprawdę długo.

To są jedyne przydatne informacje ,które znalazłam. Nie do końca jednak odpowiadają na moje pytanie.
http://docs8.chomikuj.pl/4299125580,PL,0...wienny.doc
http://ammaterialy.w.interia.pl/fz/oprac.pdf
Odpowiedz
#4
Nie lej wody, tylko od razu wrzucaj tę reklamę.
Non ridere, non lugere, neque detestari, sed intelligere.
Odpowiedz
#5
Widzę ,że chyba nie mam po co dłużej być na tym forum. Trochę mi przykro ,że piszecie tylko jakieś bezsensowne komentarze.. Ale nic..
Pozdrawiam
Odpowiedz
#6
witaj w klubie ja też na innym forum zapytałam się o tusz do drukarki i zaczynali mnie wyzywać że jestem spamerką także to ostatnio normalneOczko
ani linku nie dałam an nic chciałam się tylko dowiedzieć gdzie kupić..
Odpowiedz
#7
W pierwszej kolejności poczytałabym w internecie wszystkie wątki związane z interesującymi Cię zagadnieniami. A potem trzeba łączyć kropki. Jeśli to nie rozjaśni to najlepiej iśc do lekarza, który zapewne lepiej rozwieje Twoje wątpliwości Oczko
With or without religion, good people can behave well and bad people can do evil; but for good people to do evil — that takes religion."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości