Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wędrówki Ludów AD 2015
To jest ładne:

[Obrazek: 24862289_1843113742645676_74695449046618...e=5AC710D7]

edit
A tamte poprzednie zdjęcia to chyba z Anglii są a nie z Niemiec. Co mnie trochę zbiło z tropu. Nie przypuszczałem, że w Anglii też jest aż taki poziom ciapajstwa, że trzeba aż takich metod ochrony. A jednak, świnta w Anglii:

[Obrazek: 24312636_1843113752645675_36255452825300...e=5AD38C69]
Odpowiedz
lumberjack napisał(a): Nie przypuszczałem, że w Anglii też jest aż taki poziom ciapajstwa, że trzeba aż takich metod ochrony.

http://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewi...Id,2472320
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Stek bzdur.
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
Cytat:   Austria's Kurz strikes deal to bring far right into government

VIENNA (Reuters) - Austrian conservatives led by Sebastian Kurz reached a coalition deal with the anti-immigration Freedom Party on Friday, paving the way for Austria to become the only western European country with a far-right party in government.

The agreement, two months after a parliamentary election dominated by Europe’s migration crisis, ends more than a decade in opposition for the Freedom Party (FPO), which last entered government in 2000 with the People’s Party (OVP) that Kurz now leads.

Kurz’s party won the Oct. 15 election with a hard line on immigration that often overlapped with the Freedom Party‘s. The FPO came third with 26 percent of the vote.

“We can inform you that there is a turquoise-blue agreement,” Kurz said in a joint statement to reporters with FPO leader Heinz-Christian Strache, referring to their two parties by their colors.

Strache and Kurz said the details of their deal would be made public on Saturday, after a meeting with President Alexander Van der Bellen and discussions with their parties’ leadership structures.

https://www.reuters.com/article/us-austr...SKBN1E928K

W Austrii w skład rządu weszła właśnie antyimigracyjna Partia Wolności, która domaga się obecnie rozszerzenia na islam prawa tępiącego do tej pory wyłącznie nazizm i jego zwolenników. Radykalne odmiany islamu i ich zwolennicy mają być traktowane równie ostro co nazizm i naziści.

Dodatkowo:

Cytat:   Strache and Kurz have pledged to restrict new arrivals’ access to many social services for their first five years in the country, and to provide recognized refugees with only a “light” version of regular benefits for five years.

Przez pierwsze pięć lat uchodźcy będą mieli ograniczony dostęp do socjalu, a przez następne pięć lat będą mieli do niego dostęp, lecz kasy w jego ramach będzie mniej w porównaniu do tego standardowego socjalu przewidzianego dla "rdzennych" obywateli.
Odpowiedz
Część tych zdjęć widziałem w necie już wielokrotnie. W zależności od potrzeb miały przedstawiać święta w Niemczech, Francji. Anglii a nawet w Holandii.  Ciekawe co na prawdę przedstawiają? W Polsce też czasem na ulicach da się zauważyć policję z długą bronią. Z ciekawości  poszukałem sobie zdjęcia świątecznych jarmarków w tych państwach sam w sieci. Wyglądają całkiem normalnie.
Nie dajcie sobie wmówić mediom, że wsadzanie widelca do kontaktu jest niebezpieczne. Przecież z powodu gryp umiera znacznie więcej osób.  

Odpowiedz
To ciekawe. Pierwszy raz widziałam te zdjęcia w zwykłej norweskiej gazecie, żadnej tam prawackiej.
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
Wersji z "świętami w Norwegii" akurat nie kojarzę Oczko
Nie dajcie sobie wmówić mediom, że wsadzanie widelca do kontaktu jest niebezpieczne. Przecież z powodu gryp umiera znacznie więcej osób.  

Odpowiedz
Oni właśnie pisali o świętach w Niemczech. Poza tym już jakiś czas temu ludzie bywający w UK pisali, że tam są jakieś blokady w okolicach chyba miejsc typu dworce. I było to pisane w formie pochwały, że spokojni Brytyjczycy podchodzą do tego z wlaściwą sobie flegmą i rozumieją, że tak ma być, nie wpadając w panikę.
Znajomi za to jeżdżą na jakieś jarmarki do Niemiec i chyba dobrze się bawią.
Odpowiedz
Niemcy raczej nie mają na znakach drogowych angielskich napisów Oczko Obstawiałbym raczej Anglię.  Ale z drugiej strony tam policja raczej nie nosi broni i standardem jest raczej nieuzbrojony Policjant. Może Irlandia lub Szkocja?

Odpowiedz
Tu są zdjęcia z norweskiego Aftenposten. Zabezpieczenia w Bochum. Autor zdjęcia podpisany imieniem i nazwiskiem.
https://www.aftenposten.no/verden/i/4djn...er-til-jul

W niemieckich źródłach też to jest. Na przykład na Die Welt.
https://www.welt.de/regionales/nrw/artic...ckelt.html
Odpowiedz
Cytat:Hver av krukkene veier 800 kilo, og de settes opp i grupper på tre.
Piekny język - muszę się zabrać za norweski Uśmiech
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Przeczytałem piekielny Smutny
Sebastian Flak
Odpowiedz
Szkoda, że Amerykanie nie obstawili swoich budynków federalnych takimi blokadami, jak te w niemieckich miastach. Pewnie sądzili, że skoro nie ma u nich islamistów to nie ma się czym martwić. Oczko

Antyrządowa krucjata milicjantów - zamach bombowy w Oklahoma City

[Obrazek: AR-170418952.jpg&MaxW=1000&imageversion=MainTopic1]
Odpowiedz
Bombardujesz muzułmanów jesteś ok, nie wpuszczasz ich do siebie  jesteś ksenofobem i  rasistą.
Odpowiedz
Iselin napisał(a): Tu są zdjęcia z norweskiego Aftenposten. Zabezpieczenia w Bochum. Autor zdjęcia podpisany imieniem i nazwiskiem.
https://www.aftenposten.no/verden/i/4djn...er-til-jul

Dobry pomysł żeby bariery zapakować. Nawet ładnie to wygląda.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
Sama kokarda by wystarczyła.
Sebastian Flak
Odpowiedz
Gladiator

Cytat:Bombardujesz muzułmanów jesteś ok, nie wpuszczasz ich do siebie  jesteś ksenofobem i  rasistą.

Bombardujesz (i zabijasz) muzułmanów, jesteś zabójcą muzułmanów. Nie wpuszczasz ich do siebie, jesteś ksenofobem i rasistą.

Nawiasem mówiąc, co znaczy "do siebie". U siebie to jesteś w domu swoim rozumianym literalnie, gdzie możesz sobie dowolnie otwierać czy zamykać drzwi. Kraj jest terytorium, na którym żyją obywatele (i imigranci, którzy - często jeszcze - obywatelami nie są), żadne jednostka czy nawet grupa jednostek nie może rościć sobie prawa do mówienia "u siebie" wyrzucając z tego imigrantów oraz jednostki (grupy jednostek) o innych poglądach.
Ja też w Polsce jestem u siebie. Tak samo jak w Wielkiej Brytanii. Jedni będą mi mówić, że w Polsce już u siebie nie jestem, inni że w Wielkiej Brytanii jeszcze u siebie nie jestem. Ale ziemia ani kraj nie jest ich własnością. Tak więc Gladiatorze nie wpuszczając "do siebie" nie wpuszczaj do swego prywatnego mieszkania, a kraj/ ziemię zostaw w spokoju. Nie jest Twoją własnością.
Odpowiedz
Wow, nie wiedziałem, że można podłożyć dwutonową bombę. Myślałem, że takie rzeczy tylko z samolotu. Na jednym ze zdjęć lumbera wydaje mi się, że jest ten świąteczny jarmark z liverpoolu. Byłem tam ostatnio, stoi nadal, pełno luda, a żadnego policjanta nie było w pobliżu widać. To jest cherry picking
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down

Odpowiedz
Wniosek jest prosty. Każdy kraj jest własnością rządzących, bo to oni decydują o wpuszczaniu lub nie dowolnego człowieka.
Sebastian Flak
Odpowiedz
Naprawdę taki wniosek wysnułeś z tego, co napisałam? W jaki sposób?

Nawiasem mówiąc, nie rządzący decydują, tylko na pierwszym miejscu prawo. Przepisy uchwala władza ustawodawcza, nie wykonawcza (zakres kompetencji ustawodawczych władzy wykonawczej jest w Polsce stosunkowo wąski). Nad prawidłowością budowy przepisów oraz ich stosowania w praktyce czuwa władza sądownicza. Dlatego tak ważny jest trójpodział władzy i dlatego tak niebezpieczne jest to, co już zrobiło, robi i zrobi PiS z władzą sądowniczą.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości