Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rosja i inne cegły
(11.12.2017, 11:48)ZaKotem napisał(a): . Ja tu widzę inny schemat. Świadkowie Jehowy ogólnie są upierdliwi i nikt ich za bardzo nie lubi. No to władza pokaże, że ludu kochany, władzuchna twoja kochana też nie lubi tego, co ty nie lubisz, jehowców, pedałów, żydów, ciapatych, wszystko dla kochanego ludu kochana władza ludowa pousuwa, wsadzi i puści w skarpetkach. I będziemy żyć długo i szczęśliwie, wypatrując dalszych wrogów i szkodników.

Chyba tak właśnie jest.

Szkoda mi trochę tych Jehowców, chociaż, jak dla mnie, zalatują trochę sekciarswem. Siedziałem z jednym Jehowcem w ławce przez kilka tygodni na kursie obsługi maszyn CNC. Bardzo spoko koleś; bardzo fajnie się z nim dyskutowało o religii i o Bogu - i tak szczerze - rozmowa z nim była o wiele większym wyzwaniem niż z przeciętnym typowym katolikiem, który nie wie dosłownie nic o katolicyzmie.
Między Wschodem a Zachodem odnajdziemy swoją drogę
---
Odpowiedz
Tylko z drugiej strony ten słabo uświadomiony katolik nie jest debilem, który odmówiłby własnemu dziecku transfuzji krwi Oczko
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down

Odpowiedz
Nobody is perfect Uśmiech
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Dragula

Cytat:Tylko z drugiej strony ten słabo uświadomiony katolik nie jest debilem, który odmówiłby własnemu dziecku transfuzji krwi [Obrazek: wink.gif]

Transfuzji krwi może nie, ale aborcji ratującej życie czy zdrowie może już tak. I debil czy nie debil wtedy?
Then it comes to be that the soothing light at the end of your tunnel
Is just a freight train coming your way

Odpowiedz
Nie masz racji. Polski katolik zabroni aborcji innym, dla ich dobra, bo to dobry człowiek. Ale sobie albo swojej kochance nie, bo przecież to Zupełnie Co Innego, szczególna sytuacja i nie można tak generalizować, Bóg w tym przypadku zrozumie. Przecież ja to nie to samo, co jacyś bezbożnicy i inny plebs.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości