To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyniki wyborów i co dalej?
#1
Prawo i Sprawiedliwość – 39,1 proc.,
Platforma Obywatelska – 23,4 proc.,
Kukiz’15 – 9 proc.,
.Nowoczesna – 7,1 proc.,
PSL – 5,2 proc.,
KORWiN – 4,9 proc.
Partia Razem – 3,9



Ciekawe czy Korwinowi się uda (ostatecznie na niego zagłosowałem -  okazało się, że  się  kandyduje osoba którą znam  i to przeważył szalę bo na listach Nowoczesnej  w moim okręgu albo mizeria albo kandydaci z innych miast)  może te 0,1% może uzbiera - chociaż z tego co pamiętam zawsze miał nieco mniej realnie niż w pierwszych sondażach.


A w PIS, który niestety będzie rządził samodzielnie pierwszy zamiast Szydło przemawia Kaczor i już mamy Smoleńsk Duży uśmiech

Na pocieszenie zostaje to, że Millery i Palikoty poza sejmem.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
#2
Nie jest źle, Razem ponad 3%, więc dostaną subwencje, Korwin i Zlew nie wchodzą, więc też dobrze. Smuci wejście PSLu, no i takie zwycięstwo PiSu, ale zobaczymy co będzie. Liczę na przyspieszone wybory.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#3
Swoją drogą widać ile warte są przewidywania pilastra Duży uśmiech

Jedno dobre, że skończył się Miller i Palikot. Może będzie szansa w Polsce na normalną lewicę. O ile w Polsce do 2019 będzie jeszcze demokracja, to lewica 2019! Duży uśmiech
"Nie można powiedzieć, która masa ludowa ma więcej źródeł piękna. Są wieki całe, że jakiś naród przoduje drugim, są znów wieki, że idzie za drugim. Kto tępi narody, ten jakby zrywał struny z harfy świata. Cóż komu przyjdzie, że będzie miał harfę o jednej tylko strunie? Nie tępić, lecz rozwijać należy narodowości. A rozwijać je może wolność narodów, niepodległość i poszanowanie ich odrębności…"

Ignacy Daszyński
Odpowiedz
#4
Cytat:Swoją drogą widać ile warte są przewidywania pilastra Duży uśmiech

A co on tam ostatnio przewidywał? Przypomnisz?
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#5
No nawet ostatni przewidywał, że PiS nie ma szans na większość a na pewno nie na samodzielną. A wcześniej to elektorat PiSu miał po prostu wymrzeć a PiS nigdy nie miał dostać się do władzy ponownie.
"Nie można powiedzieć, która masa ludowa ma więcej źródeł piękna. Są wieki całe, że jakiś naród przoduje drugim, są znów wieki, że idzie za drugim. Kto tępi narody, ten jakby zrywał struny z harfy świata. Cóż komu przyjdzie, że będzie miał harfę o jednej tylko strunie? Nie tępić, lecz rozwijać należy narodowości. A rozwijać je może wolność narodów, niepodległość i poszanowanie ich odrębności…"

Ignacy Daszyński
Odpowiedz
#6
Wrzucam jeszcze potencjalny rozkład mandatów

Prawo i Sprawiedliwość – 242 mandaty

Platforma Obywatelska – 133 mandaty

Kukiz’15 – 44 mandaty

Nowoczesna – 22 mandaty

Polskie Stronnictwo Ludowe – 18 mandatów



PIS na ten moment ma 11 posłów ponad połowę.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
#7
Cytat:No nawet ostatni przewidywał, że PiS nie ma szans na większość a na pewno nie na samodzielną. A wcześniej to elektorat PiSu miał po prostu wymrzeć a PiS nigdy nie miał dostać się do władzy ponownie.

No ta, w sumie nic nowego, ciekaw jestem, czy są jeszcze na tym forum ludzie serio wierzący w jego teorie.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#8
Czy udzielanie się na portalu Ateista.pl jest w obecnej sytuacji politycznej bezpieczne? Geje płaczą, czarni się cieszą. Tylko to PSL nie chce zdechnąć.
Odpowiedz
#9
Bardzo dużo ludzi tragizuje już na FB Oczko
- Myślałem, że ty nie znasz lęku.
- Mylisz się. Lęku nie zna tylko głupiec.
- A co robi wojownik, kiedy czuje strach?
- Pokonuje go. To jest w każdej bitwie nasz pierwszy martwy wróg.
Odpowiedz
#10
Muszę gdzieś szybko odnaleźć krzyżyk z pierwszej komunii.
Odpowiedz
#11
Ojej, czyli córka Kopaczowej będzie musiała uciekać do Kanady? Uśmiech
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#12
No teraz to my będziemy tu forum niepokornych xD

[Obrazek: 12049569_844075659022782_199218521952980...e=56C5D5FD]
"Kurwa, znowu nie ta partia"
xD
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
#13
Z wyrozumiałością was dzisiaj potraktuję, bo rozumiem bezsilną frustrację. Mam nadzieję, że Zefciu pojął swoje błędy.
2. Kto głosował na Korwina - plus.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#14
W sumie to poczekam na ostateczny wynik wyborów, ciekawy jestem jaka frekwencja ostatecznie była. No i cieszy bardzo, że jak na razie komuchy z Millerem na czele nie weszły do sejmu, szkoda że PSL się przecisnął, no i szkoda Korwina. Ale tak jak mówię, poczekajmy na podliczenie głosów i ostateczne wyniki.
"War, War never changes"

"Jako że jesteś obywatelem demokratycznego kraju powinieneś wiedzieć że twój głos nic nie znaczy".

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Odpowiedz
#15
DziadBorowy napisał(a): Prawo i Sprawiedliwość – 39,1 proc.,
Platforma Obywatelska – 23,4 proc.,
Kukiz’15 – 9 proc.,
.Nowoczesna – 7,1 proc.,
PSL – 5,2 proc.,
KORWiN – 4,9 proc.
Partia Razem – 3,9



Ciekawe czy Korwinowi się uda (ostatecznie na niego zagłosowałem -  okazało się, że  się  kandyduje osoba którą znam  i to przeważył szalę bo na listach Nowoczesnej  w moim okręgu albo mizeria albo kandydaci z innych miast)  może te 0,1% może uzbiera - chociaż z tego co pamiętam zawsze miał nieco mniej realnie niż w pierwszych  sondażach.

Też głosowałem na Korwina i cały czas trzymam kciuki za niego. Musiałem się namęczyć, żeby zawlec na wybory rodziców i dziewczynę (wszyscy na Korwina zagłosowali Oczko ).

Iselin napisał(a): Bardzo dużo ludzi tragizuje już na FB Oczko

Nie jestem sadystą, ale radość sprawia mi zachowanie tych ludzi. To tragizowanie i ten ból dupy to miód na moje serce. Brakuje jeszcze tylko jutrzejszych żałobnych artykułów w GW i Newsweeku Duży uśmiech

Ciekawe czy rząd przestanie wykupywać reklamy na łamach GW. Ciekawe na ile to wpłynie na cenę tego szmatławca i na ile ta nowa cena zmniejszy nakład.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#16
A ja postawiłem na .N i bardzo dobrze - partia liberalna, która po paru miesiącach ma 7% to duży plus.
Co do PiSu - niech rządzą samodzielnie, tak będzie najlepiej (już o tym pisałem).
W końcu chyba kogoś wyznaczą na ministra finansów, który będzie cierpliwie przeżuwał te bilionowe obietnice.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#17
pierwsze niesfałszowane wybory od ilu lat? ;]
....jak łatwo wy­wołać echo w pus­tych głowach.


Odpowiedz
#18
moim zdaniem te wybory też były sfałszowane bo pis nie może zmienić konstytucji.
Odpowiedz
#19
lorak napisał(a): pierwsze niesfałszowane wybory od ilu lat? ;]

Poczekaj jak się okaże, że ileś tam wyborców PIS zagłosowało nie na PIS jak byli przekonani tylko na spis treści Oczko
A prezydenckie wygrał Duda więc też nie były sfałszowane Język
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
#20
Czekam aż Tomasz Lis spakuje swe imigranckie torby i wyruszy z TVP. :-) Tak jak mu przewidział Wipler.
"Łatwo jest mówić o Polsce trudniej dla niej pracować jeszcze trudniej umierać a najtrudniej cierpieć"
NN
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości