To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiS, co zrobił a nie co powiedział
Gladiator,

Cytat:i do tego większość komentarzy się sprowadza. [Obrazek: smile.gif]



Ad temat

PiS konsekwentnie poprawia państwo i ...

  Według szacunkowych danych w okresie styczeń - czerwiec nadwyżka budżetu państwa wyniosła 5,9 mld zł - poinformowało Ministerstwo Finansów w czwartkowym komunikacie.

W ustawie budżetowej zaplanowano 59,3 mld zł deficytu w całym 2017 roku.


Wreszcie wzrost zadłużenia spowolnił.
 
http://www.finanse.mf.gov.pl/documents/7...017_05.pdf 


Jest więc problem. Same dobre wieści, ale jak tu sie cieszyć skoro  PiS za tym stoi? [Obrazek: sad.gif] Oj niedobrze, niedobrze ..... 

Powyższe nie wynika to z genialności PiSu, lecz zawiera się w sporej części -  Wystarczy przestać kraść. 
"Wystarczy przestać kraść" - oto gladiatorowa ocena działań ludzi którzy właśnie jawnie, bezczelnie i bez żadnych skrupułów podpierdolili nam państwo. Masz tupet mocium panie i bierzesz nas za strasznych idiotów.
Odpowiedz
Gladiator
Cytat:PiS konsekwentnie poprawia państwo i ...
Według szacunkowych danych w okresie styczeń - czerwiec nadwyżka budżetu państwa wyniosła 5,9 mld zł - poinformowało Ministerstwo Finansów w czwartkowym komunikacie. W ustawie budżetowej zaplanowano 59,3 mld zł deficytu w całym 2017 roku.
Wreszcie wzrost zadłużenia spowolnił.
http://www.finanse.mf.gov.pl/documents/7...017_05.pdf
Jest więc problem. Same dobre wieści, ale jak tu sie cieszyć skoro  PiS za tym stoi?
Innymi słowy PiS zapowiedział, że deficyt budżetowy w 2017 roku będzie o 4,6 mld wyższy od deficytu zaplanowanego na rok 2016 (i 13  mld wyższy od deficytu rzeczywiście w 2016 roku osiągniętego), podczas gdy deficyt budżetowy za rok 2016 był już i tak najwyższym deficytem budżetowym w całej poPRLowskiej historii. Ale dla Gladiatora są to „same dobre wieści”  i koronny dowód na to, że wreszcie wzrost zadłużenia spowolnił a PiS konsekwentnie poprawia państwo. O matko Robur – ty kpisz, czy o drogę pytasz?
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
Napisałem: Wreszcie wzrost zadłużenia spowolnił.  Nie napisałem np, że zadłużenie spada, czyli zgodnie z rzeczywistością podanego linkiem.

Oj niedobrze, niedobrze......
Odpowiedz
Gladiator
Cytat:Napisałem: Wreszcie wzrost zadłużenia spowolnił.  Nie napisałem np, że zadłużenie spada, czyli zgodnie z rzeczywistością podanego linkiem.
Oj niedobrze, niedobrze......
Średni roczny deficyt budżetowy za lata 2008 – 2015 -> 32,75 mld
Średni roczny deficyt budżetowy za lata 2016 – 2017* -> 52,8 mld
Faktycznie – wzrost zadłużenia spowolnił…   O matko


* Dane za rok 2017 na podstawie prognozy MF
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
Gladiator,

Cytat:Napisałem: Wreszcie wzrost zadłużenia spowolnił.  Nie napisałem np, że zadłużenie spada, czyli zgodnie z rzeczywistością podanego linkiem.

Oj niedobrze, niedobrze......
Oj niedobrze, niedobrze. A może dobrze? Ile ci płacą za powielanie pisowskiej propagandy? Oczko

Nie odpowiedziałeś na zarzut, że te wzory poczciwości i uczciwości, których tak bronisz, właśnie podpiździły nam państwo. Choć nie da się powiedzieć, że zrobili to w biały dzień - pracowali głównie nocami.
Odpowiedz
exeter napisał(a): "Wystarczy przestać kraść" - oto gladiatorowa ocena działań ludzi którzy właśnie jawnie, bezczelnie i bez żadnych skrupułów podpierdolili nam państwo.
Podpierdolili może exeterom i ErgoProxym, ale całkiem spora grupa Polaków wreszcie czuje się jak u siebie, na swoich śmieciach. I to jest problem, którego nie rozwiąże pohukiwanie na Gladiatora.

exeter napisał(a): Masz tupet mocium panie i bierzesz nas za strasznych idiotów.
A Ty tutaj już miałeś nie pisać, panie kochanku. : PPP
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
Cytat:Podpierdolili może exeterom i ErgoProxym, ale całkiem spora grupa Polaków wreszcie czuje się jak u siebie, na swoich śmieciach. I to jest problem, którego nie rozwiąże pohukiwanie na Gladiatora.

No ale jaka to grupa? Maks z 30% społeczeństwa, które w ostatnim sondażu było za zmianiami w SN, przy 55% przeciwko. A myślę, że jest ich jeszcze mniej.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
ErgoProxy napisał(a): Podpierdolili może exeterom i ErgoProxym, ale całkiem spora grupa Polaków wreszcie czuje się jak u siebie, na swoich śmieciach.
Wiesz, jest też spora grupa Polaków srających po krzakach, tłukących butelki po ulicach i spluwających gdzie popadnie.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
No i Duda wetuje 2 z 3 ustaw. Wylew pisorskiego bólu dupy za 3...2...1:
[Obrazek: cQ4AurC.png]
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
Jak to nagle z Pana Prezydenta stał się Adrianem, zięciem, Kornhauserem, udekiem Uśmiech
Prawacka fabryka epitetów pracuje na trzy zmiany.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a): Wiesz, jest też spora grupa Polaków srających po krzakach, tłukących butelki po ulicach i spluwających gdzie popadnie.
No i oni głosują. A jakby im to uniemożliwić? Po awatarze was poznajem, towarzyszu Sofeicz.

BTW Duda, jak się zdaje, współpracuje z Kukizem. W każdym razie tamte trzy piąte z "maleńkiej" propozycji Dudy były pomysłem K'15. Dalej uważasz, że Pawełek to pryszcz?
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
ErgoProxy napisał(a): Po awatarze was poznajem, towarzyszu Sofeicz.

Co chciałeś przez to powiedzieć?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Masz taki avatar, ze każdemu może się kojarzyć z komunistami... Nie dziwota że cię od towarzyszy wyzywają.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Chyba nie czytali mojego wątku o 'Polskim Panie'.
Ręce opadajo
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
2x veto - czyżby prezydent (bo tak chyba można dziś o nim napisać) szedł na kurs kolizyjny z PiS? Szkoda, że podpisze ustawę o ustroju sądów powszechnych, ale i tak jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.
Ateistą jestem z powodów moralnych. Uważam, że twórcę rozpoznajemy poprzez jego dzieło. W moim odczuciu świat jest skonstruowany tak fatalnie, że wolę wierzyć, iż nikt go nie stworzył! - Stanisław Lem
Odpowiedz
Co przeszło a co nie przeszło?
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
W "niezależnych" mediach nie napisali? - http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7...Czolka3Img

http://wyborcza.pl/7,75398,22140665,co-j...drzej.html - tu jest to bardziej rozwinięte, ale do przeczytania trzeba mieć tajną appke Agory do skrzykiwania się puczystów, a mi się nie chce kopiować treści.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
Ergo Proxy,

Cytat:
exeter napisał(a): napisał(a):"Wystarczy przestać kraść" - oto gladiatorowa ocena działań ludzi którzy właśnie jawnie, bezczelnie i bez żadnych skrupułów podpierdolili nam państwo.
Podpierdolili może exeterom i ErgoProxym, ale całkiem spora grupa Polaków wreszcie czuje się jak u siebie, na swoich śmieciach. I to jest problem, którego nie rozwiąże pohukiwanie na Gladiatora.
Nie zgodzę się z Tobą, Kaczyński i jego banda próbują ukraść nam państwo, nam - wszystkim Polakom, także tym, którzy obecnie popierają prawych i sprawiedliwych. Gdyż istotą ich polityki jest odebranie Polakom możliwości zmiany władzy przy pomocy kartki wyborczej wrzuconej do urny. A całkiem prawdopodobnym jest i to, że obecnym zwolennikom Kaczyńskiego za jakiś czas "się odwidzi" i zechcą wybrać do władzy kogoś innego.
Cytat:
exeter napisał(a): napisał(a):Masz tupet mocium panie i bierzesz nas za strasznych idiotów.
A Ty tutaj już miałeś nie pisać, panie kochanku. : PPP
Ano miałem. Ale szlag mnie trafia i zła krew zalewa, gdy widzę jak bezradni jesteście wobec pisowskich propagandystów w rodzaju Gladiatora. I ciągnie wilka do lasu. Oczko

A jeśli chodzi o wspomnianego żołnierza pisowskiej propagandy, owszem, należy wykazywać jego manipulacje, a często i zwyczajne kłamstwa, co robi choćby Dwa Litry Wody, ale nie zaszkodzi też od czasu do czasu dać mu po łbie.
A, że ręce mnie świerzbiły.... Oczko

Sofeicz,

Cytat:Jak to nagle z Pana Prezydenta stał się Adrianem, zięciem, Kornhauserem, udekiem [Obrazek: smile.gif]

Prawacka fabryka epitetów pracuje na trzy zmiany.
Być może Duda potraktował weta wobec ustaw rujnujących SN i KRS, także jako "koło ratunkowe" rzucone Kaczyńskiemu. Gdyż kontynuacja dotychczasowej polityki PISu prowadziłaby nie tylko do zupełnej marginalizacji Polski za granicą i izolacji tej władzy, ale i do rozpadu obozu władzy. Na horyzoncie coraz wyraźniej rysowała się wizja polskiego Majdanu i konieczności użycia siły w obronie reżimu. Weta Dudy są wobec tego dla PISu zbawieniem i otwarciem furtki wyjścia z beznadziejnej sytuacji.
Odpowiedz
Sofeicz
Cytat:Jak to nagle z Pana Prezydenta stał się Adrianem, zięciem, Kornhauserem, udekiem Uśmiech
Prawacka fabryka epitetów pracuje na trzy zmiany.
Przemysł pogardy ruszył pełną parą Duży uśmiech
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
exeter napisał(a): Nie zgodzę się z Tobą, Kaczyński i jego banda próbują ukraść nam państwo, nam - wszystkim Polakom, także tym, którzy obecnie popierają prawych i sprawiedliwych. Gdyż istotą ich polityki jest odebranie Polakom możliwości zmiany władzy przy pomocy kartki wyborczej wrzuconej do urny.
Tak, właśnie. Całkiem spora część Polakow wspomina komunę z rozrzewnieniem. Wiesz jakie tłumy były na pogrzebie Gierka?

exeter napisał(a): A całkiem prawdopodobnym jest i to, że obecnym zwolennikom Kaczyńskiego za jakiś czas "się odwidzi" i zechcą wybrać do władzy kogoś innego.
E. Pamiętaj, że Kaczyński to jest człowiek, który już jako dziecko grał w komunistycznym filmie. Czyli że był fenomenalnie w tamtym ustroju ustawiony. I ten właśnie konkretny ustawiony postkomunista ciągnie za sobą hordy innych postkomunistów. Logiczne, że dopóki oni nie zaczną wymierać, albo nie przeorze im się konkretnie świadomości klasowej jakąś pracą u podstaw, nie ma szans na zbawienie Ducha Narodowego.

exeter napisał(a): napisał(a):Ano miałem. Ale szlag mnie trafia i zła krew zalewa, gdy widzę jak bezradni jesteście wobec pisowskich propagandystów w rodzaju Gladiatora. I ciągnie wilka do lasu. Oczko
Ja bym go może przykrócił, ale mi się nie chce. Może mi się zachce.

exeter napisał(a): napisał(a):Być może Duda potraktował weta wobec ustaw rujnujących SN i KRS, także jako "koło ratunkowe" rzucone Kaczyńskiemu. Gdyż kontynuacja dotychczasowej polityki PISu prowadziłaby nie tylko do zupełnej marginalizacji Polski za granicą i izolacji tej władzy, ale i do rozpadu obozu władzy. Na horyzoncie coraz wyraźniej rysowała się wizja polskiego Majdanu i konieczności użycia siły w obronie reżimu. Weta Dudy są wobec tego dla PISu zbawieniem i otwarciem furtki wyjścia z beznadziejnej sytuacji.
Albo: być może Duda i Kukiz mieli od dłuższego czasu Genialnego Stratega potąd i prawie, i czekali tylko na okazję, żeby się dogadać i nawiązać współpracę. Anyway, Duda mówił coś o dwóch miesiącach na skonstruowanie poprawionych ustaw. Trzeba przez ten czas demonstrować poparcie dla Prezydenta.

I nie szermuj tak słowem: reżim na określenie rządu, bo w trakcie eskalacji braknie Ci w końcu słownictwa. : PPP
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości