Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PiS, co zrobił a nie co powiedział
Cytat:Najbardziej w tym rozczulił mnie pan prezydent Duda. Stwierdził, że winny sytuacji w NBP jest poprzedni prezes Marek Belka, bo to on ustalał siatki płacowe. No kurcze - to oczywiste, skoro Belka siatki ustalił to Glapiński, nie miał wyboru i po prostu musiał zatrudnić te panie (tak na marginesie: przypominające nieco blond odpowiednik niejakich sióstr Godlewskich) za tyle za ile zatrudnił.

Tylko że Belka zarabiał koło 20 tys. a Glapiński 60 tys Duży uśmiech
No ale poczekajmy na smoka, wejdzie mu znowu faza manii to może odpisze, jak to PO kradło w trakcie swoich afer.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
DziadBorowy napisał(a): Gdyby mi ktoś powiedział, że za PIS nadejdą czasy, przy których niejaki Aleksander Grad będzie mógł uchodzić za wzór kompetencji, uczciwości i etyki biznesowo-politycznej to przy całej mojej niechęci do PIS bym go wyśmiał. A jednak. Ręce opadają gdy się widzi jaki "lepszy sort" dopuściła dobrazmiana do koryta i konfiturek w spółkach skarbu państwa.

Najbardziej w tym rozczulił mnie pan prezydent Duda. Stwierdził, że winny sytuacji w NBP jest poprzedni prezes Marek Belka, bo to on ustalał siatki płacowe. No kurcze - to oczywiste, skoro Belka siatki ustalił to Glapiński, nie miał wyboru i po prostu musiał zatrudnić te panie (tak na marginesie: przypominające nieco blond odpowiednik niejakich sióstr Godlewskich) za tyle za ile zatrudnił.
Dzisiaj o 10 konferencja w NBP więc pewnie okaże się, że to nie tylko prawda, ale i spisek sił wiadomo jakich.

To jest to, o czym ja piszę. Politycy to zwykli złodzieje, a swoje złodziejstwo uprawiają zgodnie z prawem. Nasze państwo tępi mechaników wymieniających żarówki bez paragonu przy jednoczesnym utrzymywaniu armii urzędniczych pasożytów dojących nas aż miło. 80 tysi dla rusycystki to jest jakaś totalna farsa. PiS to nawet gorsze gówno niż PO.

---

Państwo bierze się teraz w końcu za budowlankę:

https://www.mf.gov.pl/krajowa-administra...ej-strefie
https://www.wnp.pl/parlamentarny/wydarze...34366.html

Rozumiem, że to dlatego, że brakuje na wypłaty dla państwowych rusycystek.
Odpowiedz
"Czepiono się dwóch pań dyrektor z nieznanych mi powodów. To brutalne, prymitywne, seksistowskie pastwienie się nad dwoma matkami, nad ich dziećmi, nad ich rodzinami"

Tak, tak, to pan prezes NBP na temat swoich asystentek Duży uśmiech
"Dosyć — mówił — naszukałem się po lesie i ledwie tego smolnego pniaka zdybałem, ale czem wy, moje dzieci, będzieta kiedyś świecić, skoro lasy się umykają, i coraz trudniej o smolny kawałek drzewa?”.

Odpowiedz
Czy ktoś czytał ustawę, o której wspomina Giertych?

R.Giertych napisał(a):Przeczytałem z uwagą projekt ustawy z dnia 25 maja br. o odpowiedzialności prawnej podmiotów zbiorowych. Tekst jest szokujący. PiS chce wprowadzić:
-konfiskatę majątku przedsiębiorcy za każde naruszenie prawa przez podmiot zbiorowy np. spółkę. Do wykazania naruszenia prawa nie jest wymagane skazanie kogokolwiek za przestępstwo (art.5.3 projektu).

Konfiskatę orzeka sąd na wniosek prokuratora również w tym przypadku, gdy przedsiębiorca uzyskał nieświadomie korzyść majątkową z przestępczego działania innego podmiotu (art.9).

Pracownicy przedsiębiorcy, którzy doniosą na swoją firmę np. na „niezachowanie należytej staranności” (art.12 pkt.3) podlegają ochronie przed zwolnieniem i mogą uzyskać odszkodowanie od firmy do 1 mln złotych.

Prokuratura może już w czasie postępowania wprowadzić ze skutkiem natychmiastowym zarząd przymusowy. Po wprowadzeniu zarządu dopiero sąd zatwierdza decyzję prokuratora. Prokurator może również bez zatwierdzenia przez sąd orzec zakaz zawierania umów, zakaz obciążania majątku, zakaz prowadzenia działalności i wstrzymać dotację lub subwencję. (Art.52)
Uwaga!!! Ustawie podlegają partie polityczne!!!!(art.2)

Uwaga! Ustawa dotyczy również czynów popełnionych 10 lat przed jej wejściem w życie!!!(art.30).

Klik

Czy ktoś wie o który projekt ustawy chodzi?
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
Żarłak napisał(a): Czy ktoś wie o który projekt ustawy chodzi?

No przecież nazwa projektu jest napisana? Nie czytałem jeszcze, ale z bardziej wiarygodnych źródeł słyszałem to samo o treści ustawy.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Kolejna erupcja PiSowskiej modus operandi.
Kancelarie komornicze są praktycznie sparaliżowane, bo zarządzenia wykonawcze do nowej ustawy wydano w Sylwestra (z mocą obowiązującą od 01.01), a system informatyczny, pod któru podpięte są kancelarie nie działa.
Moja synowa jest lekko załamana. Ma być spotkanie komorników z sędziami, co robić z takim pasztetem.
Dobra rada - jak robić długi, to teraz, bo egzekucja leży. Właściwie nie można wszczynać nowych postępowań.
Kompletna amatorszczyzna.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości