To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
500 złotych na drugie i kolejne dziecko. Czy ma to sens?
Żarłak napisał(a): Czyli jednak nie rozumiesz i dobrze Tobie z tym.
Bo nie uzasadniłeś niczym swoich pokrętnych wniosków. Więc jak mam je rozumieć?
Cytat:Nie interesuje mnie pomaganie rządowi, bo nie mam żadnej możliwości żeby to robić.
Ja też nie wierzę, że ludzie dadzą się przekonać do idei "nie wypada brać 500 na dziecko". Tym niemniej rząd starania ku temu czyni, a Ty się do nich dołączasz. Skuteczności nie oceniam, tylko zamiary.
Cytat:Za to zależy mi na tym, aby nie uczestniczyć w jego bzdurnych przedsięwzięciach.
Do tego musiałbyś przestać płacić podatki.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: 500 złotych na drugie i kolejne dziecko. Czy ma to sens? - przez zefciu - 22.02.2016, 08:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości