Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komitet Obrony Demokracji
(Dzisiaj, 00:14)bombom napisał(a): Pokaż mi ofiary w postaci zamkniętych działaczy politycznych, zabitych dziennikarzy, zamkniętych redakcji gazet, pobitych demonstrantów.

To wg ciebie tylko terminalne stadium raka zasługuje na miano choroby a zapalenie płuc i angina już nie?
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Acha. Czyli realnych ofiar reżimu PiS nie ma . Są tylko ofiary w sferze symbolicznej. Jest duszno, wszyscy się duszą.  A jak się nie duszą to tylko dlatego że są głupi i nie widzą.
Odpowiedz
A co by ciebie zadowoliło - stosy trupów, rozmaślony mózg?
Stadia pośrednie wg ciebie nie występują?
Odpowiedz
bombom,

Cytat:Acha. Czyli realnych ofiar reżimu PiS nie ma . Są tylko ofiary w sferze symbolicznej. Jest duszno, wszyscy się duszą.  A jak się nie duszą to tylko dlatego że są głupi i nie widzą.
Może tego nie wiesz, ale w peerelu przez całe dekady(w latach 56-68, 70-80, czy po stanie wojennym) także nie było krwawych ofiar systemu. Pojawiały się wtedy, gdy zdesperowani ludzie chcieli coś zmienić.

Wybacz, ale odnoszę wrażenie, że rozmawiam z internetowym pisowskim trollem. Nie możesz nie rozumieć zagrożenia płynącego ze zmiany TK w "grono kolesi prezesa". Nie możesz nie wiedzieć, że jeśli nie ma debaty parlamentarnej, to "debata" przenosi się na ulice. Nie możesz nie rozumieć, że dalsza polaryzacja sceny politycznej może skutkować dramatycznym podziałem Polków, do otwartej wojny włącznie. I te wszystkie zagrożenia prokuruje nam Kaczyński w celu zdobycia dla siebie niekontrolowanej władzy.

Zakneblowany i ze związanymi rękami TK umożliwił Kaczyńskiemu wprowadzenie ustawy ograniczającej prawa właścicieli gruntów, ograniczanie wolności obywatelskich, czy procedowanie w Sejmie bez udziału opozycji i mediów. Jak myślisz, po co to robi? Na razie kaczyzm koncentruje się na przejęciu, lub zlikwidowaniu najważniejszych instytucji państwa i instytucji społeczeństwa obywatelskiego, żeby uniemożliwić zorganizowany opór społeczeństwa. Co jest jednoznacznie potępiane przez cały cywilizowany świat. Mógłbyś wskazać, kiedy wcześniej amerykański Prezydent łajał polskie władze za łamanie demokratycznych procedur? 
Ale gdy już to osiągną i upodobnią Polskę do Rosji Putina, wtedy doczekasz się ofiar. Albo oni będą zabijali by utrzymać władzę, albo ktoś strzeli do nich - tak to się zwykle kończy.

Z moje strony to wszystko,
Odpowiedz
(Dzisiaj, 01:03)Sofeicz napisał(a): A co by ciebie zadowoliło - stosy trupów, rozmaślony mózg?
Stadia pośrednie wg ciebie nie występują?
To pokarz chociaż stadia pośrednie tych zamordowanych lub uwięzionych opozycjonistów, zamkniętych redakcji, spałowanych demonstrantów. A... już wiem. Jak Michnik nie dostaje reklam z państwowych firm to jest to stadium pośrednie w drodze do zamknięcia redakcji GW>
Odpowiedz
( 5 godzin(y) temu)bombom napisał(a): To pokarz chociaż stadia pośrednie...
Pokażę, kiedy popracujesz nad ortografią.
Odpowiedz
Czyli tych stadiów pośrednich też mi nie pokażesz.
Odpowiedz
Ex ci je wszystkie wymienił - czegoś jeszcze nie kumasz.
Naprawdę nie potrafisz rozpoznać symptomów zanim przekształcą się w pełnowymiarowy kryzys.
Od koniczka do rzemyczka.
Odpowiedz
Czyli nie ma zabitych, pobitych ani aresztowanych przeciwników reżimu. Nie ma też stanów pośrednich pobicia, aresztowania i zabicia przeciwników politycznych.
Odpowiedz
Aresztowani wkrótce pewnie będą - http://wyborcza.pl/7,75398,21258397,poli...em-80.html

Proszę bardzo, stadium pośrednie jak się patrzy.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości