Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komitet Obrony Demokracji
Kroi się Ciamajdan 2. Żeby nie bylo, ze nie mowilem. Caly czas się zastanawiam, czy to taki wyrafinowany, subtelny plan, czy im odwalilo do reszty?
Jak tak dalej pójdzie to Kaczor dostanie 40%, Kukiz 20 a Korwin 10. W następnych wyborach. Bosak 5%.
Tamte faktycznie idą na wariant silowy. Zobaczymy
Komitet Obrony Demokracji przed Komitetem Obrony Demokracji

"Gdy kobieta osiąga orgazm z mężczyzną, kolaboruje z systemem patriarchalnym, erotyzując tylko opresję, której ulega."

- Sheila Jeffreys, profesorka nauk politycznych na Uniwersytecie w Melbourne w Australii, feministka i lesbijka.

Odpowiedz
Ziemkiewicz zrzyna od mnie znów:
http://fakty.interia.pl/opinie/ziemkiewi...Id,2358489

"Gdy kobieta osiąga orgazm z mężczyzną, kolaboruje z systemem patriarchalnym, erotyzując tylko opresję, której ulega."

- Sheila Jeffreys, profesorka nauk politycznych na Uniwersytecie w Melbourne w Australii, feministka i lesbijka.

Odpowiedz
Wątły zawieszony. Presja ma sens.

Odpowiedz
A tu taka małą zagadka: kto, z kim, gdzie, o czym?
[Obrazek: 17098512_379577095757106_204737588265865...e=596E016A]

Odpowiedz
Mazurek i Jethon, ale o czym to nie wiem, bo ładnie popłynęła, szczegółowo to ta rozmowa była o niczym Język
Wpływ olejków arganowych na zmarszczki http://serum-na-zmarszczki.pl/twarz-ze-zmarszczkami/
Odpowiedz
Też mam zagadkę – kto to jest? Mówią o nim Wolfgang, ale nie jest to Mozart ani nawet Amadeusz?
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
Dwa Litry Wody,

Cytat:Też mam zagadkę – kto to jest? Mówią o nim Wolfgang, ale nie jest to Mozart ani nawet Amadeusz?
A może na drugie miał Konrad? Wtedy mógłby się tłumaczyć wallenrodyzmem...  Oczko

Nie akceptuję posługiwania się w walce politycznej ubeckimi teczkami, ale gdy dotyczy to genetycznych patriotów moje opory się zmniejszają i przypomina mi się ludowa mądrość - "nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka".
Odpowiedz
Exeter
Cytat:A może na drugie miał Konrad? Wtedy mógłby się tłumaczyć wallenrodyzmem...
Póki co tłumaczy się, nie przymierzając, jak jakiś Bolek.
Cytat:Nie akceptuję posługiwania się w walce politycznej ubeckimi teczkami, ale gdy dotyczy to genetycznych patriotów moje opory się zmniejszają i przypomina mi się ludowa mądrość - "nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka".
A mnie się przypomina stary slogan jaki za PRLu wieszano na klatkach schodowych – „żądasz czystości, zachowaj ją sam”.

Ps.
Swoją drogą, ciekawe kiedy wpadnie na forum Smok by nas oświecić newsem o aferze wiewiórczanej.
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
Czy ci ludzie mają jakis kompleks Kalego? No do jasnej cholery: Lex Szyszki!
Szymon Pyżalski
Odpowiedz
Teraz to zadławienie krecika jest na tapecie.
Pojawiła się jednak kwestia: pisiory donoszą, że Kijowski został wycięty i np. już nie zaprasza na jutrzejszą demonstrację. Co z nim?

Odpowiedz
Cytat:Teraz to zadławienie krecika jest na tapecie.

Znaczy wy na serio łapiecie tego kreta w photoshopie jako news? No to fajnie tam macie.
Dopóki rodzimy się i umieramy, póki światło jest w nas, warto się wkurwiać, trzeba się wkurwiać! Wciąż i wciąż od nowa.
Odpowiedz
LOL

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości