Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmowy ze Świadkami Jehowy
(25.06.2017, 08:02)jimmyblack napisał(a): Z jednej strony faktycznie byli mili, z drugiej strony coś nie do końca mi grało.
Mam podobne odczucia Oczko Każda ideologia narzuca pewne ograniczenia na umysł. Każdy system przekonań je narzuca - jedne systemy ograniczają bardziej - inne mniej. Ich system zdaje się im w dużej mierze całkiem nieźle służyć. Możliwe, że utknęli w jakimś optimum lokalnym, ale któż jest doskonały? Oczko

Odpowiedz
Tak, z zewnątrz widać same superlatywy. Spróbuj dokładnie przyjrzeć się od środka żeby przekonać się, że nie jest tak cudownie, - tragedia jak dla mnie.
Odpowiedz
A gdzie od środka jest cudownie - ?
Then it comes to be that the soothing light at the end of your tunnel
Is just a freight train coming your way

Odpowiedz
Na mojej prywatnej skali wzmożenia religijnego ŚJ lokują się gdzieś po środku skali, gdzie:
- 1 oznaczam indyferentnych katolików, od których KK niczego nie oczekuje poza kilkoma zewnętrznymi rytuałami i daniem na tacę.
- 10 ortodoksyjnych islamistów czy protestanckich radykałów, których życie toczy się całkowicie podporządkowane doktrynie.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Zmienili taktykę, ostatnio częściej widzę pary 2 młodych lasek z dzieckiem albo bez dobijające się do domów i mieszkań ;-)
Odpowiedz
Mnie odwiedzają głównie stare baby, albo faceci Smutny
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości