Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uzywanie zycia na max
http://tiny.pl/hb66

I co o tym sadzicie ? Moim zdaniem to bardzo pocieszajaca wiadpomosc. Wiadomo przeciez o strachu przed smiercia (jakkolwiek by sie objawial, kazdy czuje \'cos\' przed smiercia ). A tu nam wspaniali naukowcy za jakis czas moga podac na tacy uzywanie zycia tak dlugo, jak mamy to zapisane w genach, nie zas na ile pozwola nam na to nieszczesliwe wypadki itp( a raczej nie pozwola)... Mowie tylko o tym przypadku, bo moznaby przeszczepic pare organow czlowiekowi i ten moze dalej funkcjonowac. W wypadku ludzi chorych na np raka to nie mialoby sensu... (jesli ciezko mnie zrozumiec, przeprasza, ale dzis imprezowy jestem :wink: )

-----------
Na przyszłość proszę o własnoręczne skracanie linków - admin :wink:
Na szczyt wspinamy się wieloma scieżkami, lecz gdy tam dojdziemy wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Odpowiedz
mnie sie to usmiecha Uśmiech, nie podobaja mi sie tylko te proby na zwierzetach :/, ale nie da sie chyba tego pominac przy takich odkryciach :/
Od co najmniej czterech pokoleń moja rodzina z dumą dystansuje się od oficjalnych religii... Mówcie co chcecie o cudownej słodyczy ślepej wiary. Moim zdaniem, zdolność do takiej wiary jest czymś przerażającym. Kurt Vonnegut, pisarz, publicysta.
Odpowiedz
Interesujące, tylko czy to nie droga do frankensteina. Przyszłość jest świetlana dla ateistów, kościół przechodzi w cień.
Żyć wiecznie każdy chce, a najlepiej gdy można być wiecznie młodym. Może i staniemy się androidami lub zaawansowanymi maszynami.
Jako człowiek mądry, ukazuj swój rozum ze skromnym umiarem. Babilońska księga mądrości.
Odpowiedz
Medycyna jest niesamowita, ta gałąź nauki rozwija sie w bieguDuży uśmiech
Świat rzeczywisty jest o wiele mniejszy niż świat wyobraźni.
Odpowiedz
Zobaczycie, ze bedzie tak, jak w \"linii zycia\";
usmierca kolesi, wroca do zycia, a potem ich zapytaja, co jest po drugiej stronieDuży uśmiechDuży uśmiech
So what if you can see the darkest side of me?
Chrześcijanin tańczy, tańczy, tańczy, tańczyDuży uśmiech
Odpowiedz
Na pewno uda im się kogoś wskrzesić jak roztrzaska głowę o maskę samochodu. Albo jak terrorysta rozwali samolot.
Na pewno jest teraz bezpieczniej niż w dżungli, ale całkiem bezpieczny nigdy nie będziesz
Serdecznie pozdrawiam,
Marek
Odpowiedz
Cytat:Zobaczycie, ze bedzie tak, jak w \"linii zycia\";
usmierca kolesi, wroca do zycia, a potem ich zapytaja, co jest po drugiej stronie

to teżDuży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
Świat rzeczywisty jest o wiele mniejszy niż świat wyobraźni.
Odpowiedz
mi się to nie podoba, zgodnie z naturą człowiek się rodzi i umiera, każdy kiedyś musi umrzeć, a czasem podtrzymywanie życia na siłę kończy się kalectwem, albo wegetowaniem przy jakiejś aparaturze bez świadomości! ja bym wolała umrzeć niż tak żyć!
Odpowiedz
Osobiscie nie chcailbym zyc wiecznie. Nic bym nie mial przeciwko przedluzeniu zycia o jakies 100 lat, ale predzej czy pozniej mialbym ochote na samobojstwo.Chociazby ze wzgledu na to, ze wszyscy krorych znalem umarliby przede mna. I pomyslcie ile chorob byscie zdazyli nalapac przez wiecznosc Duży uśmiech.

A tak moze mniej w temacie - to naukowcy powinni zaczac badania nad przedluzaniem czasu sprawnosci fizycznej. No po prostu szkoda mi, ze reprezentacja wloch (soccer) ma srednio powyzej 30-stki i juz nic nie pokazuje:]
[Obrazek: wgrygorczuk.gif]
Odpowiedz
Gdybym miał żyć wiecznie to chyba bym zwariował. Musiałbym się chyba kręcić wszędzie na jakiś prochach czy co 8O
Odpowiedz
Ale gdybys mogl pozyc np o 60 lat dluzej... czy nie bylaby to kuszaca propozycja? Choc moze teraz sam sobie zaprzecze, lecz zyc ze zniszczonym cialem 140-latka nie chcialbym. No chyba ze prowadzilbym baaardzo aktywny tryb zycia Język
Na szczyt wspinamy się wieloma scieżkami, lecz gdy tam dojdziemy wszyscy zobaczymy ten sam księżyc...
Odpowiedz
gdybym byla wiecznie mloda i miala zyc dluzej, to czemu nie? ale nigdy zyc wiecznie...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości