Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kogo finansuje Rosja
Cytat:Kontrowersyjna kandydatka Konfederacji Lilija Moshechkova. Prześwietlono jej życiorys
Lilija Moshechkova to kandydatka Konfederacji w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Jej aktywność niektórych zaskakuje. Brała udział w spotkaniach z liderem grupy motocyklowej Nocne Wilki i broniła sprawy sowieckich pomników w Polsce.

https://wiadomosci.wp.pl/kontrowersyjna-...779745409a
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
Jak to ładnie widać, skąd towarzystwu nogi wyrastają Duży uśmiech
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
Trochę widać.


Żarłak napisał(a):
Cytat:Kaczyński: Lubię bywać u Julii Przyłębskiej

Kaczyński przekonywał, że "nie jest pracoholikiem". - Jestem wielką sową, puchaczem. Nie lubię rano wstawać. Dużo pracuję, idę spać często około trzeciej w nocy - mówił prezes PiS. Mimo to, jak stwierdził, "pracuje na półtora etatu". - A kiedyś były nawet dwa - dodał.

Ano, przecież Teleranka, którego nie było też przespał.

Cytat:Kaczyński dodał, że "nie może mieć psa, bo go trzeba wyprowadzać". Stwierdził również, że nawet koty "obrażają się, ja go dłużej nie ma".

Logiczne. Nie będzie wyprowadzał, bo nie ma czasu.


Cytat:Pytany o to w jaki sposób się relaksuje Kaczyński mówił, że lubi czytać, ale również utrzymywać kontakty towarzyskie. - Mam wielu przyjaciół w polityce, ludzi z którymi bardzo lubię rozmawiać - wyjaśnił.

No ba, zdrajca Kurski, Ziobro czy niejaki Austriak.


Cytat:W tym kontekście wymienił m.in. prezes TK Julię Przyłębską, którą nazwał "swoim odkryciem towarzyskim ostatnich lat". - Ona jest prezesem TK, ale to są całkiem prywatne znajomości, bardzo lubię u niej bywać. Zresztą tam wiele osób bywa, to jest bardzo towarzyska (osoba) - podkreślił.

https://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc...skiej.html

O! Cwaniak

Pewnie robi mu schabowe. Jarosław dał jej pracę, to teraz musi mu gotować i karmić koty. Logiczne. Duży uśmiech


[Obrazek: 6ccfd81f6a91f25505d5872d7e0f082a,860,0,0,0.jpg]

Cytat:„Gazeta Wyborcza” opublikowała zdjęcia z monitoringu budynku przy al. Szucha w Warszawie, w który mieszka prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska. Widać na nich, jak z budynku wychodzi prezes PiS Jarosław Kaczyński. Za monitoring odpowiada City Security. Prezes tej firmy Beniamin Krasicki mówił „GW” w 2013 r., że City Security od 2010 r. prowadzi interesy w Moskwie, Sankt Petersburgu i Kijowie. – Branża ochroniarska w Rosji jest całkowicie kontrolowana przez byłych funkcjonariuszy KGB i GRU – mówił wtedy gazecie informator.

W 2013 r. „Gazeta Wyborcza” opisywała kulisy dymisji szefa Kontrwywiadu Wojskowego gen. Noska. Według dziennika powodem dymisji było dopuszczenie do przetargu na ochronę lotnisk wojskowych w Malborku i Pruszczu Gdańskim firmy, która ma związki z Rosją. Chodzi o firmę City Security.

https://www.tvp.info/42752426/gw-udostep...sy-w-rosji


Myślicie, że Rosjanie ich inwigilują? Ja tak nie uważam. Po prostu protokolant przekazuje sprawozdanie w cyrylicy zaraz po spotkaniu. Nie ma żadnej potrzeby inwigilowania Jarka, melduje się sam. Anioł
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości