To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontrola umysłu, a społeczeństwa w XXI wieku
#1
Chciałbym krótko odnieść się do tematu kontroli i inwigilacji umysłu na Świecie, w Stanach, Europie, także Polsce!
Temat ten jest całkowicie nieznany, chciałbym przybliżyć wam ten problem.
Wszystko co miałem na ten temat do powiedzenia opowiedziałem w swoich nagraniach i dokumentach, podaję tylko linki do tego materiału.
We're all connected to the Matrix.
Czytajcie, oglądajcie, wyciągajcie własne wnioski. Proszę o komentarze. Myślcie, szukajcie sami! Jeśli zależy wam.

https://filetea.me/t1syQJWTX0fRXesseySq8OoBg              Kilka transkrypcji głosów
https://filetea.me/t1sFD7TQnd4RfOieIZwRhwGgg              Kontrola i inwigilacja umysłów
https://filetea.me/t1sbDtWxgE6Q8GG2pxvmytGxw              Krótki wstęp do mind control

ewentualnie pliki można pobrać stąd:
http://s000.tinyupload.com/?file_id=5019...4764011441 Kilka transkrypcji głosów
http://s000.tinyupload.com/?file_id=0056...7511652183 Kontrola i inwigilacja umysłów
http://s000.tinyupload.com/?file_id=6900...8782276895 Krótki wstęp do mind control

Moje filmy na Youtube:
pierwszy (najnowszy z nich): https://www.youtube.com/watch?v=mDsfPdmw-hs
https://www.youtube.com/channel/UClg3g_f...pLr0OxKQhA
Odpowiedz
#2
Schizofrenia i mania przesladowcza. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Powinien pan zglosic sie do lekarza.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#3
Ten nick to niezła zmyłka - na początku myślałem, że to nasz ex admin popadł w schizo.
Ale już wszystko jasne.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#4
Odkąd Fizyk to exadmin?
Sebastian Flak
Odpowiedz
#5
Mnie zastanawia, że kiedy w internecie objawia się jakiś wyjątkowy oryginał ze swoją rewolucyjną teorią, to zawsze uderza w tym samym czasie na fora o tematyce rozciągającej się od pszczelarstwa po fizykę kwantową. Było tak w przypadku krystkona, rafala3006, a teraz to samo w przypadku fizyka.

Wystarczy wpisać nick fizyk87 w wyszukiwarkę, żeby jasno zobaczyć, że ten człowiek renesansu interesuje się tematyką libertarianizmu, schizofrenii czy gry Stalker.
Odpowiedz
#6
A mnie to wcale nie zastanawia, bo wyjasnienie jest proste jak drut. Oni wszyscy maja co do swoich teorii takie samo przeswiadczenie - sa one odkryciami wagi swiatowej, trzeba je wiec obwiescic calemu swiatu - wszedzie gdzie sie tylko da.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#7
Obejrzałem te filmiki, przejrzałem co zawierają te linki i muszę przyznać, że jest to ciekawe. Interesujący jest zwłaszcza ten spis myśli i muszę przyznać, że nawet James Joyce w swoim "Ulissesie" nie przedstawił takich strumieni świadomości. Wygląda na to, że te urządzenie do kontroli umysłu są już stosunkowo tanie, bo po tym jakiego rodzaju epitety są przesyłane go głowy fizyka87 wnioskują, że dorwał się do tego sprzętu jakiś kibol, bo przecież żadna armia, czy agentura nie stosowała by tak prostackich metod. Jeśli jak to się mówi przybrałeś sobie tego typu wyrażenie do głowy, zacząłeś się nimi posługiwać na co dzień, to nie dziw się, że ojciec grozi wyrzuceniem cię z domu.

Swoją drogą ciekawi mnie gdzie to w tym firefoxie można znaleźć ikonkę robaka?
Odpowiedz
#8
Cytat:Schizofrenia i mania przesladowcza. Tak mi sie przynajmniej wydaje. Powinien pan zglosic sie do lekarza.

Do lekarza się nie udam, bo oni w zasadzie nie wiedzą zbyt wiele o hi-techu ;-)
Zresztą jestem już zdiagnozowany, nie ma problemu.

Wiem, wiem. Gdybym był na waszym miejscu pomyslałbym to samo. Bo niby co innego możecie o tym pomyśleć.


Cytat:Mnie zastanawia, że kiedy w internecie objawia się jakiś wyjątkowy oryginał ze swoją rewolucyjną teorią, to zawsze uderza w tym samym czasie na fora o tematyce rozciągającej się od pszczelarstwa po fizykę kwantową. Było tak w przypadku krystkona, rafala3006, a teraz to samo w przypadku fizyka.

Słuchaj, szukałem różnych forów, bo skoro chcę ludzi uświadamiać to przecież najlepiej z grubej rury, temat ten jest dla mnie bardzo ważny, gdyby było inaczej nie odwalałbym takiej chryji, od ponad roku jestem świadomym targeted individual, osoba prześladowaną technologią mind control. Naprawdę nie wiem jak naświetlić ten problem, wiem natomiast bardzo dużo o kontroli umysłów stosowanej na społeczeństwie i dlatego to przedstawienie.

Zgadza się, jestem człowiekiem renesansu - może trochę sobie dodaję, (nie chcę sobie tu robić reklamy, chciałbym się uwiarygodnić, że nie wziąłem się znikąd, i że rzeczywiście mam coś istotnego do przekazania innym, mam nadzieje, że są tutaj inteligentni ludzie),
moje aplikacje i firma: www.northnotch.com
fizykiem rzeczywiście jestem: http://speedy.sh/qCAgJ/Lukasz-Wozniakows....-1.01.pdf
Jestem też ateistą (bardzo racjonalną osobą)


Cytat:A mnie to wcale nie zastanawia, bo wyjasnienie jest proste jak drut. Oni wszyscy maja co do swoich teorii takie samo przeswiadczenie - sa one odkryciami wagi swiatowej, trzeba je wiec obwiescic calemu swiatu - wszedzie gdzie sie tylko da.

Dokładnie tak to czuję, wczuj sie w moją rolę, a jak Ty byś się czuł na moim miejscu. Przesłuchaj nagrania, one nie oddają skali przerażenia kiedy jeszcze byłem tym wszystkim śmiertelnie przerażony. Każdy by był.

@łowca
A przez moment myślałem, że jesteś ze mną.
Szkoda, że nie mam możliwości nagrywania tych dialogów i kwestii, myślę, że niektóre osoby zaczęłyby się bać i inaczej spojrzały na to co udostępniłem.


Cytat:Swoją drogą ciekawi mnie gdzie to w tym firefoxie można znaleźć ikonkę robaka?

po prostu FireBug

Cytat:interesujący jest zwłaszcza ten spis myśli i muszę przyznać, że nawet James Joyce w swoim "Ulissesie" nie przedstawił takich strumieni świadomości. Wygląda na to, że te urządzenie do kontroli umysłu są już stosunkowo tanie, bo po tym jakiego rodzaju epitety są przesyłane go głowy fizyka87 wnioskują, że dorwał się do tego sprzętu jakiś kibol, bo przecież żadna armia, czy agentura nie stosowała by tak prostackich metod.

Wiesz, na początku też zwątpiłem, bo pomyślałem o tym samym. Oni po prostu tacy są, albo mają tacy być, aby ludzie prześladowani wyglądali na chorych psychicznie, zresztą jak mają się zwracać, proszę Pana?
Odpowiedz
#9
fizyk87,

I po co mieliby Cię prześladować? I kim oni są?
Odpowiedz
#10
Nie ważne co napiszemy, albo się z nim zgodzimy albo jesteśmy kontrolowani Oczko
Odpowiedz
#11
Cytat: I po co mieliby Cię prześladować? I kim oni są?

Z tego co sami mi przedstawili i o czym czytałem w internecie anglojęzycznym powody są polityczne. Moim zdaniem powodem było udzielanie się przeze mnie i moje zainteresowanie geopolityką,  być może mój żywy wkład w dyskusje w internecie podczas wojny w Libii, wtedy jeszcze wierzyłem, że można, że mamy wolność słowa. W następnych latach już milczałem. Być może dlatego, że wchodziłem na niewłaściwe strony internetowe związane z polityką: https://pracownia4.wordpress.com/ (bardzo dobra strona, niektóre z ich artykułów dogłębnie pokazaują zakłamanie naszego Świata)

Ale to nie wszystko, oni prześladują również ludzi z marginesu, ludzi, którzy odstają od normy, nonkonformisów, osoby, które później można wykorzystać do obśmiania tego tematu: ludzie z organizacji https://stopzet.wordpress.com/ na przykład. Owszem, oni są prześladowani, autentycznie są, ale jednocześnie robione jest to w taki sposób, że jedna osoba wierzy tam, że sąsiedzi zbudowali maszynę kontrolującą/podsłuchującą jej myśli. Inna, że stoją za tym kosmici. To służy kamuflowaniu tego procederu. Inteligentni ludzie kiedy przypadkiem wpadną na taki temat w internecie z automatu uznają: schizofrenik.

Ci ludzie mają zdalny dostęp do naszych umysłów, znają nasze myśli i poglądy. Prześladują wiele osób po cichu, w taki sposób że Ci nigdy nie dowiadują się, że ktoś kopie pod nimi dołki. Tak to ma działać. Ja byłem prześladowany co najmniej przez kilka lat. Kim oni są? Ludźmi którzy potrafią tworzyć najnowocześniejszą technologię, która umożliwia im podobne działania. Trochę boję się powiedzieć na głos kto to taki. A kto to ma być...


Cytat:Nie ważne co napiszemy, albo się z nim zgodzimy albo jesteśmy kontrolowani [Obrazek: wink.gif]

W zasadzie, jesteśmy kontrolowani w sposób klasyczny, urabiani na to, że takie coś nie jest jeszcze możliwe i przez samo działanie tej techniki.
Tu nie chodzi o to czy się ze mną zgadzasz czy nie, tu chodzi o to czy potrafisz przyjąć ideę, że to może tak wyglądać, że taka możliwość istnieje. To wszystko, praktycznie cały feedback jaki otrzymuję na kilku forach jest taki: "schizofrenik!, uważam, iż powinien Pan skonsultować sie z lekarzem."

Dla mnie oznacza jedynie to, że ludzie są bardzo zamknięci na nowe i/lub ich umysły są filtrowane pod tym kątem.
Po prostu, nie ma żadnej dyskusji.
Odpowiedz
#12
fizyk87 napisał(a): W zasadzie, jesteśmy kontrolowani w sposób klasyczny, urabiani na to, że takie coś nie jest jeszcze możliwe i przez samo działanie tej techniki.

a co jeśli naprawdę jest niemożliwe a ty naprawdę sobie wyobrażasz? co wtedy?

fizyk87 napisał(a): Tu nie chodzi o to czy się ze mną zgadzasz czy nie, tu chodzi o to czy potrafisz przyjąć ideę, że to może tak wyglądać, że taka możliwość istnieje.

czyli mam dać się tobie kontrolować? jeżeli to jest błędna idea to po co mam ją przyjmować? chcesz mnie urabiać?

fizyk87 napisał(a): Dla mnie oznacza jedynie to, że ludzie są bardzo zamknięci na nowe i/lub ich umysły są filtrowane pod tym kątem.

Są zamknięci na nowe ale przyjmują nowe przekazywane magiczna technologią.
Odpowiedz
#13
Gościu, ale co Ty w zasadzie chcesz powiedzieć? Robisz jakiś filmik z ręki, bujasz się i gubisz ostrość przy tym tak, że zrzygać się można. W filmiku mówisz, że w zasadzie nie wiesz, co chcesz powiedzieć; że mógłbyś pokazać dupę równie dobrze; oraz że ten film to gówno.

O co chodzi? Nie dałoby się przed przedstawieniem światu swoich wiekopomnych odkryć najpierw samemu się zastanowić, co chce się pokazać?

Na koniec mała uwaga - chcesz przekazać ludziom informację, która w zasadzie nie zawiera żadnego wizualnego komponentu oprócz Twojej gęby. Czy na pewno film na youtube jest dobrym medium? (Nie dopierdalam się jednak tutaj przesadnie, bo nie jesteś jedynym z tą przypadłością).
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#14
Cytat:a co jeśli naprawdę jest niemożliwe a ty naprawdę sobie wyobrażasz? co wtedy?
https://timothytrespas.wordpress.com/201...s-of-life/

Masz, czytaj. Powiem krótko, ja to wszystko widziałem, dopiero później zacząłem szukać informacji na ten temat. Rozumiesz kolejność?
jest też strona www.mindcontrol.se

Sam poszukaj, zapoznaj się z moimi materiałami.

Cytat:czyli mam dać się tobie kontrolować? jeżeli to jest błędna idea to po co mam ją przyjmować? chcesz mnie urabiać?
Nie, niczego od Ciebie nie chcę, myślałem po prostu, że zaczniesz o tym myśleć i szukać informacji, że kogoś tym zaintryguję. Wszyscy mogą być w ten sposób kontrolowani. To jest jak z sieciami komórkowymi, możesz w ciągu kilku sekund dodzwonić się do każdego w każdym miejscu na Świecie. Gdybyś pojechał gdzieś do Afryki i pokazał mieszkańcowi wioski, że może rozmawiać z mieszkańcem wioski odległej od jego własnej o całe 20 kilometrów ten by po prostu nie mógł uwierzyć, jak, jak to możliwie, przecież on jest 20 km stąd, to tak daleko!

Teraz można wdzwaniać się w ludzi, mówię wam o tym, wy reagujecie nawet nie niedowierzaniem, po prostu z góry zakładacie (mówie o ogólnej reakcji na to o czym piszę także na innych forach), że to musi być schiza. Ja twierdzę, że taka technika już działa i jest stosowana wobec nas.

Cytat:Gościu, ale co Ty w zasadzie chcesz powiedzieć? Robisz jakiś filmik z ręki, bujasz się i gubisz ostrość przy tym tak, że zrzygać się można. W filmiku mówisz, że w zasadzie nie wiesz, co chcesz powiedzieć; że mógłbyś pokazać dupę równie dobrze; oraz że ten film to gówno.
Tak, te filmy są bardzo słabe, ja to widzę, ważne w nich jest to, że usiłuję, silę się żeby przekazać pewne ważne informacje. Plan był taki, żeby zrobić coś szokującego żeby te informacje chociaż dotarły do szerokiej widowni. Stąd pierwszy film, w którym wszedłem do Wisły, głupie? Głupie.
Mówię to wszystko jako osoba, która jest targeted individual, jestem prześladowany. Więc jakie znaczenie ma forma tej wypowiedzi, treść jest ważna, forma mniej.

Cel tych filmów jest jasny, opowiadam tam tak jak potrafię o moich doświadczeniach w byciu ofiarą prześladowań drogą zdalną za pomocą nowoczesnej technologii kontroli umysłu i przekazuje wiedzę jaką na ten temat posiadam.

Cytat:O co chodzi? Nie dałoby się przed przedstawieniem światu swoich wiekopomnych odkryć najpierw samemu się zastanowić, co chce się pokazać?

Oczywiście, zrobię to lepiej, przygotuję się, to był początek, to było niezorganizowane i spontaniczne, pamiętaj, że robiłem to z pozycji osoby prześladowanej, przesłuchaj o czym mówie i zastanów jak byś się czuł po kilkunastu miesiącach takich prześladowań, i tak wyszło nienajgorzej.

Cytat:Na koniec mała uwaga - chcesz przekazać ludziom informację, która w zasadzie nie zawiera żadnego wizualnego komponentu oprócz Twojej gęby. Czy na pewno film na youtube jest dobrym medium? (Nie dopierdalam się jednak tutaj przesadnie, bo nie jesteś jedynym z tą przypadłością).
Czy ktoś w ogóle chciałby przesłuchać nagrania audio, nie sądzę, przynajmniej mniej więcej widać kim jest osoba, która o tym mówi.
Odpowiedz
#15
fizyk87 napisał(a): Tak, te filmy są bardzo słabe, ja to widzę, ważne w nich jest to, że usiłuję, silę się żeby przekazać pewne ważne informacje.
No a gdzie te informacje?
Cytat:Plan był taki, żeby zrobić coś szokującego żeby te informacje chociaż dotarły do szerokiej widowni. Stąd pierwszy film, w którym wszedłem do Wisły, głupie? Głupie.
To się nie zachowuj głupio. Kto Ci każe?
Cytat:treść jest ważna, forma mniej.
Tyle że tej treści też nie ma. Jest jakieś marudzenie nt. formy.
Cytat:Cel tych filmów jest jasny
No jakoś nie dla mnie.
Cytat:Czy ktoś w ogóle chciałby przesłuchać nagrania audio, nie sądzę,
Najwygodniej byłoby wszystko spisać. Same zalety - łatwiej Tobie edytować, a czyta się szybciej niż słucha mowy ludzkiej.
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#16
Cytat:No a gdzie te informacje?
w tekście i filmach?

Cytat:Jest jakieś marudzenie nt. formy.
tak, przez kilkanaście sekund, kiedy cały materiał ma ponad 2 godziny.

Cytat:Najwygodniej byłoby wszystko spisać. Same zalety - łatwiej Tobie edytować, a czyta się szybciej niż słucha mowy ludzkiej.
Ale ja przecież o tym wszystkim dosyc rzetelnie napisałem w 3 pdf'ach, filmy miały pokazać, że robie to na poważnie, że nie jest to jakiś żart. Rozumiesz? Podpisałem sie pod tym swoim nazwiskiem... gdybym nie uważał, że temat jest poważny nigdy bym sie pod tym nie podpisał ani nie pokazywał siebie na nagraniach tym samym wystawiając się na kpiny.
Odpowiedz
#17
Fizyk87 kojarzysz może coś takiego jak ennegram, a jeśli tak to czy nie wyszedł ci czasem włóczęga 4w5?
Odpowiedz
#18
fizyk87 napisał(a): https://timothytrespas.wordpress.com/201...s-of-life/

Masz, czytaj.

nie dziękuję, na tej samej stronce masz na przykład brednie tego typu:
https://timothytrespas.wordpress.com/201...e-chakras/

co zakrawa praktycznie na taki poziom: https://www.youtube.com/watch?v=FSmdSw9eEIA
więc zalecam w razie czego: https://www.youtube.com/watch?v=T1vW8YDDCSc

fizyk87 napisał(a): Powiem krótko, ja to wszystko widziałem, dopiero później zacząłem szukać informacji na ten temat. Rozumiesz kolejność?

potrzebuję dowodu, potem ci uwierzę, rozumiesz kolejność?

fizyk87 napisał(a): jest też strona www.mindcontrol.se

Sam poszukaj, zapoznaj się z moimi materiałami.

obawiam się że materiały jakie prezentujesz oceniam na fatalne

fizyk87 napisał(a): Nie, niczego od Ciebie nie chcę, myślałem po prostu, że zaczniesz o tym myśleć i szukać informacji, że kogoś tym zaintryguję.

to chcesz mnie tym zaintrygować i sprawić że zacznę o tym myśleć czy niczego ode mnie nie chcesz?

fizyk87 napisał(a): Wszyscy mogą być w ten sposób kontrolowani. To jest jak z sieciami komórkowymi, możesz w ciągu kilku sekund dodzwonić się do każdego w każdym miejscu na Świecie. Gdybyś pojechał gdzieś do Afryki i pokazał mieszkańcowi wioski, że może rozmawiać z mieszkańcem wioski odległej od jego własnej o całe 20 kilometrów ten by po prostu nie mógł uwierzyć, jak, jak to możliwie, przecież on jest 20 km stąd, to tak daleko!

wiesz, możesz mu to udowodnić wykonując rozmowę komórkową z nim chociażby ma odległość kilometra cobyście się jeszcze widzieli, czy ty jesteś w stanie coś podobnego wykonać?

fizyk87 napisał(a): Teraz można wdzwaniać się w ludzi, mówię wam o tym, wy reagujecie nawet nie niedowierzaniem, po prostu z góry zakładacie (mówie o ogólnej reakcji na to o czym piszę także na innych forach), że to musi być schiza. Ja twierdzę, że taka technika już działa i jest stosowana wobec nas.

zatem pogadamy jak już się "wdzwonisz" we mnie
ja ci mogę gadać że można sobie wychodować trzecią rękę na języku, uwierzysz bez dowodu?

PS. Czy przyszło ci do głowy że naprawde możesz być chory psychicznie?
PPS. O widzę że wykasowałeś filmik na którym się ośmieszasz pływając w wodzie nie wiadomo po co. I jeszcze bardziej nie wiadomo po co wklejałeś gdzieś linka do tego filmiku.

https://www.youtube.com/watch?v=L8ZoZ1foKrg
ogólnie to ciągle marudzisz że nie umiesz nagrywać filmików
po 1:25 - mówisz że słyszysz głosy w głowie
po 3:10 - przyznajesz się że chcesz ideę sprzedać, nie ważne kto uwierzy, w sumie to właśnie powinniśmy natychmiast przestać z tobą rozmawiać bo nam coś wciskasz
po 4:30 - zaczynasz coś bredzić o nanorobotach ale nigdzie z tym nie idziesz

podsumowując, o człowieku, nie masz w ogóle samoświadomości w tym co robisz i co mówisz, to niestety ten moment kiedy zwyczajnie nie wierzę aby cokolwiek mogło do ciebie dotrzeć, to poziom choroby a nie dyskusji
Odpowiedz
#19
Cytat:nie dziękuję, na tej samej stronce masz na przykład brednie tego typu
Rozumiem, że jakość tych materiałów nie jest na poziomie akademickim, pytam się tylko dlaczego jesteś przekonany i z góry zakładasz, że to brednie? Wypunktuj.
Znajdę materiały lepszej jakości, mam gdzieś zachowane oficjalne dokumenty na temat wysyłania zdalnie głosów do umysłu człowieka pochodzące z roku 1987r. To jest pewna informacja, ale że zacząłem udzielać się w tym temacie nie mam czasu żeby to wszystko zrobić naraz.

Cytat:potrzebuję dowodu, potem ci uwierzę, rozumiesz kolejność?
Oczywiście, że tak. Znajdę dokumenty i potwierdzenia, że to o czym mówię to nie bajka.

Cytat:obawiam się że materiały jakie prezentujesz oceniam na fatalne
Dlaczego? jakość strony? Przeinaczanie faktów?

Cytat:wiesz, możesz mu to udowodnić wykonując rozmowę komórkową z nim chociażby ma odległość kilometra cobyście się jeszcze widzieli, czy ty jesteś w stanie coś podobnego wykonać?
Postaw sie w moim miejscu i zastanów przez 2 minuty. Odpowiedź jest oczywista, nie mogę.

Cytat:zatem pogadamy jak już się "wdzwonisz" we mnie
ja ci mogę gadać że można sobie wychodować trzecią rękę na języku, uwierzysz bez dowodu?
I po co ta ironia...
właśnie uświadomiłem sobie, że moje słowa nie są warte nic, że żyjemy w Świecie gdzie każdy może sobie twierdzić co zechce, że zaintrygowanie ludzi takim tematem nawet jeśli to prawda to nie taka prosta sprawa.
Poza tym, dla ludzi, którzy tego nie przeżyli sami temat nie istnieje, nadal będą postrzegać to jako coś odległego, nawet jeśli miałbym oficjalne dokumenty z podpisami ludzi, który za tym stoją to wielu z was po prostu stwierdziłaby, że "może i tak, tylko co z tego, mnie to nie dotyczy".
Niestety tylko ofiary tego procederu są w stanie zrozumieć jak wielkie jest to zagrożenie i jak niebezpieczna jest to sprawa. Moim zdaniem Ci ludzie już wygrali.


Cytat:PS. Czy przyszło ci do głowy że naprawde możesz być chory psychicznie?
Mam od wielu lat nerwicę, chorowałem też kiedyś na depresję, nigdy nie miałem problemu z tym żeby przyznać się przed sobą, że mam jakiś problem, w tym wypadku nie, nie mam schizofreni paranoidalnej, jestem ofiarą - targeted individual, wiem o czymś dużym, nie potrafię o tym opowiedzieć, bo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wy żyjecie w Świecie, w którym takie rzeczy nie są możliwe, ja żyję już w świecie, w którym są możliwe.

Cytat:PPS. O widzę że wykasowałeś filmik na którym się ośmieszasz pływając w wodzie nie wiadomo po co. I jeszcze bardziej nie wiadomo po co wklejałeś gdzieś linka do tego filmiku.
Uświadomiłem sobie, że efekt był po prostu żałosny, że takie rzeczy nie mają sensu, że nie osiągnę efektu, który sobie zamierzyłem. Linka zaraz skasuję, link sie po prostu zdezaktualizował.
Cytat:ogólnie to ciągle marudzisz że nie umiesz nagrywać filmików
Jestem introwertykiem, nigdy nie stałem i nie zamierzałem stać przed kamerą, tworzyć vlogów. Po otrzymanym feedbacku, po przemyśleniach nad tym co zamierzałem zrobić, a jaki efekt uzyskałem po prostu nagram jedno nagranie, w którym wyłożę na spokojnie wszystko, w którym opisze swoje doświadczenia,  i opublikuję go.
Cytat:Podsumowując, o człowieku, nie masz w ogóle samoświadomości w tym co robisz i co mówisz, to niestety ten moment kiedy zwyczajnie nie wierzę aby cokolwiek mogło do ciebie dotrzeć, to poziom choroby a nie dyskusji.
Oczywiście, że mam samoświadomość, ale chyba zwyczajnie przeceniłem swoje możliwości wpływu i to w jaki sposób to co robię będzie wyglądało z punktu widzenia ludzi, którzy to zobaczą. Nie, to nie jest poziom choroby tylko raczej moja bezsilność wynikająca z faktu, że ja to widzę i wiem, wy tego nie widzicie i nie wiecie. Co Ty byś zrobił na moim miejscu (pamiętaj, że przez cały czas przewija się tu wątek bycia osobą prześladowaną i inwigilowaną) kiedy chciałbyś opowiedzieć o tym o czym ja tu mówię innym, wiedząc, że to prawda i fakty? Umiałbyś? No właśnie, bo ja nie umiem, ale próbuję, ideę udało mi się wam przedstawić. Może to wystarczy. Ostrzeżenie otrzymaliście.


Gdybyś tylko był świadomy, że problem dotyczy także Ciebie na pewno rozumiałbyś moje wysiłki i zauważył, że staram się to jakoś rozsądnie przedstawić. To kwestia braku świadomości.
Odpowiedz
#20
Błąd 
Nikt Tobie w to nie uwierzy, bo dla wszystkich jest za późno. Jesteśmy zainfekowani, a takich jak Ty, "świadomych" jest niewielu. Jesteście malutkim "błędem w programie", który nie ma żadnego znaczenia dla całego systemu. Głosy w twojej głowie są jedynymi, z którymi możesz o tym porozmawiać, bo żaden inny człowiek tego nie zrozumie. Jesteśmy na to zbyt doskonali. Nikogo nie uświadomisz. Nic nie udowodnisz. Pogódź się z tym. Twój opór jest bez znaczenia.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości