Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozytywne wiadomości
Pozytywny. To znaczy, że fintechy mają tutaj dobre pole do popisu
Sebastian Flak
Odpowiedz
Żarłak napisał(a): Nie wiem czy pozytywny. Neutralny raczej.

Pozytywny, bo jest to duże ułatwienie dla ludzi posługujących się kartami płatniczymi.

Negatywny, bo banki, i chuj wie kto jeszcze, zbierają dzięki temu informacje na temat tego co ludzie robią ze swoją kasą. Ociera się to trochę o swego rodzaju ingiwilację Język

Ja tam jestem na tym punkcie przewrażliwiony - kartę kredytową zlikwidowałem - tylko rachunki płacę sobie przelewami, a do wszystkiego innego posługuję się głównie żywą gotówką gdyż ponieważ dla samej zasady - chuj komukolwiek do tego co se robię z kasą i na co ją wydaję.
Odpowiedz
lumberjack napisał(a):
Sofeicz napisał(a): Może się wybiorę na to spotkanie w nim w Łodzi 28 stycznia.

Jakbyś był, to napisz jakąś relację, bom ciekawy. A jeśli gościu będzie w Radomiu to też pójdę posłuchać co gada.
No niestety, już byłem w drodze ale wypadła inna, jakże ważna sprawa, i nie dojechałem.
A szkoda, bo miałem kilka pytań do mojego krajana.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Młode pokolenie zbiera na ekranizację Lema Duży uśmiech Na razie krótki metraż, i w związku z tym malutka zbiórka. Myślę, że to dobra wiadomość i dla polskiej kultury i dla fanów ^_^

https://polakpotrafi.pl/projekt/pokoj-siodmy
Sebastian Flak
Odpowiedz
Ja chciałbym zobaczyć "Niezwyciężonego".

Dziwne, że dopiero w ostatnich latach powstały takie inicjatywy.

Cytat:W Kanadzie wpadli na genialny pomysł
aby połączyć domy opieki dla ludzi starszych z domami dziecka ...
Wynik przekroczył wszelkie oczekiwania!

Starsi ludzie odnaleźli kochające wnuki ponieważ po raz pierwszy sieroty odczuwają rodzicielską miłość i troskę.

Lekarze stwierdzili poprawę wszystkich funkcji życiowych u osób starszych, blask w oczach i duże zainteresowanie życiem.

Przed przyjściem dzieci z sierocińca starsi bardziej przypominali mumie z przygasłym wzrokiem. Po raz pierwszy dzieci odrzuciły napięcie, strach, niepewność, smutek i stały się zwykłymi, hałaśliwymi, niespokojnymi dziećmi.

Niektórzy znaleźli rodzinę, której nigdy nie mieli, inni znów na nowo poczuli ciepło własnego domu wypełnionego wnukami. To świetne rozwiązanie dla inteligentnych ludzi, którzy rozumieją, czego potrzebują dzieci ze schroniska i samotni starzy ludzie.

źródło tłumaczenia: https://vk.com/life.move?w=wall-31239753_152994

Źródło jest rosyjskie bez źródła, więc nie z Kanady, ale o tym samym tutaj:

http://theconversation.com/combining-day...ions-70724
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
Powrót do korzeni prawie. Integracja społeczna powiązana z dziedziczeniem przekazu kulturowego. Ale pomysł genialny. Niskie koszty, świetne wyniki.
Sebastian Flak
Odpowiedz
Prawda? Takie oczywiste... a jednak łatwo przeoczone.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości