To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oddziały SS
#1
http://www.whatfor.prv.pl/
stronę polecam wszystkim zainteresowanym II Wojną Światową .. Prosiłbym również o wypisanie opini na temat niemieckich jednostek specjalnych..
Religia to opium ludu. Rodzaj duchowej gorzałki - Towarzysz Włodzimierz Lenin
Odpowiedz
#2
Heh, coś dla mnie...
Ja jestem zafascynowany działaniami wojennymi na froncie wschodnim jak również lubię historię U-Bootwaffe. Witrynę Whatfora znam już od dwóch, trzech lat i jest to najlepsza strona o tej tematyce w polskim internecie. Bardzo obszerna, mnie, człowieka uczulonego na historyczny realizm, ujęła informacja, że w \"zagranicznych\" oddziałach Waffen-SS wszystkie stopnie były poprzedzone słówkiem \"Legions\" a nie \"Waffen\" (a więc np. Legions Sturmbannfuhrer).

Polecam wchodzenię na tę stronę z tego adresu:
Strzałka http://wilk.wpk.p.lodz.pl/~whatfor/
Unika się w ten sposób wyskakiwania okienek reklamowych PRV.
Mateusz Banasik - Redaktor
Dlaczego podaję nazwisko?

***
Bohoh to chuja wart filozof
Ze schodów się zjebał na podłogę (by Bart Duży uśmiech)

***
..:: SELBSTBEFREIT AUF DEM WEG ZUM MEER ::..
Odpowiedz
#3
dobra strona Uśmiech
stepniarz
Odpowiedz
#4
Dobra stonka, ja historię II wojny znam, ale jadnak wolę coś z dalekiej Azji.
Jako człowiek mądry, ukazuj swój rozum ze skromnym umiarem. Babilońska księga mądrości.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości