To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ankieta: Czy wsadzą?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
HGW i urzędasów?
20.00%
1 20.00%
Mecenasów?
0%
0 0%
Tylko jakiś leszczy?
40.00%
2 40.00%
Nie ma żadnej afery 160 melonów się należy jak psu buda?
40.00%
2 40.00%
Wszystko przez Kaczora
0%
0 0%
Razem 5 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Antysemityzm sie szerzy
#1
I jakoś dyskusji o nim nie ma. Ścigają HGW za te działki, np. Chmielna 70. I tych mecenasów. Bezprecedensowa nagonka. A nie należy im się? No należy.
Jak to się skończy?

Ktoś uważa, że działki odzyskają?
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#2
Zemsta Bieruta zza grobu.
Z tego, co udało mi się zrozumieć (odsiewając szum polityczny), właściciel Chmielnej 70 odszkodowania nie uzyskał, pomimo umowy polsko-belgijskiej więc ....
Ale im dale w las, tym więcej drzew, trupów w szafie, kozłów ofiarnych i buldogów pod dywanem.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#3
Szanowny KODpKODzie, walnąłeś byka w jednym pytaniu ankietowym: nie jakiś leszczy, a jakichś leszczy. To raz. A dwa? Skąd w ogóle wziąłeś pomysł na tytuł tematu? Jak rozumiem, jest to satyra, pytanie tylko na co? Czy ktoś znany powiedział, że zachowanie obecnej władzy w sprawie tej afery to przejaw antysemityzmu? Możesz podać przykład?
Odpowiedz
#4
To już tylko smok wie i zadba o to, żeby tak pozostało

Napisałeś już gdzieś o rewelacjach komisni macierewicza?
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz
#5
kuriozuś napisał(a): Szanowny KODpKODzie, walnąłeś byka w jednym pytaniu ankietowym: nie jakiś leszczy, a jakichś leszczy. To raz. A dwa? Skąd w ogóle wziąłeś pomysł na tytuł tematu? Jak rozumiem, jest to satyra, pytanie tylko na co? Czy ktoś znany powiedział, że zachowanie obecnej władzy w sprawie tej afery to przejaw antysemityzmu? Możesz podać przykład?

Dalej to samo.
Ja powiedziałem i wystarczy.
Rozszerz swój horyzont i pojmij, że to mechanizm taki, jaki stosowała Wolińska. Oskarżają mnie antysemity jedne, o ja bidna ofiara antysemityzma.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#6
Kuriozuś
Cytat:Skąd w ogóle wziąłeś pomysł na tytuł tematu? Jak rozumiem, jest to satyra, pytanie tylko na co?
Nic nie rozumiesz. Smok Eustachy vel KODpKOD to jest taki turetyk forumowy – bełkocze pod nosem i co rusz kompulsywnie ciska słowami na lewo i prawo. Rozmawiając z KODpKODem możesz powiedzieć cokolwiek, albo zgoła i nic – efekt będzie dokładnie taki sam.
 
KODpKOD
W ankiecie brakuje opcji „Chuj, dupa i kamieni kupa” no i nie mam co zaznaczyć.
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
#7
Dwa Litry Wody napisał(a): Kuriozuś
Cytat:Skąd w ogóle wziąłeś pomysł na tytuł tematu? Jak rozumiem, jest to satyra, pytanie tylko na co?
Nic nie rozumiesz. Smok Eustachy vel KODpKOD to jest taki turetyk forumowy – bełkocze pod nosem i co rusz kompulsywnie ciska słowami na lewo i prawo. Rozmawiając z KODpKODem możesz powiedzieć cokolwiek, albo zgoła i nic – efekt będzie dokładnie taki sam.
 
KODpKOD
W ankiecie brakuje opcji „Chuj, dupa i kamieni kupa” no i nie mam co zaznaczyć.

Wiesz, kto to była Wolińska?

2. No dwóch wiceprezydentów zleciało, ale nie wiadomo za co. Jedne dostał posadę w spółce. Chaos, roszada stanowisk nie uchroni HGW
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#8
I jakie to ma znaczenie? Jesteś warszawiakiem?
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz
#9
Dragula napisał(a): I jakie to ma znaczenie? Jesteś warszawiakiem?

Nie ma to nic do rzeczy.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#10
[Obrazek: CzQVlKbWgAE4rDp.jpg]
Noah Rosenkratz - audytor reprywatyzacji warszawskiej. Ten z tyłu.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#11
A ja myślałem, że ten z przodu.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#12
[Obrazek: C_oVB66XUAAEQGU.jpg]

Magister Stępień zaś oświadczył, że co się ukradło to się uprawomocniło i ni ma szans na odzysk.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości