To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smoleńsk. Film
#41
Xeo95,



Cytat:
Cytat:znaLezczyni napisał(a): Na filmwebie ma srednia 2,8. Jest az tak slaby?
Taki Katyn ma 6,8. 
Pytam bo ani jednego ani drugiego filmu nie widzialam (i nie mam zamiaru ogladac).


Dlaczego ,,Katynia" nie masz zamiaru oglądać? Z powodów ideologicznych?

Nie przepadam za martyrologicznymi filmami. Poza tym jeśli chodzi o filmy i książki, to unikam jednego rodzaju: takich, które mnie nudzą bądź mogłyby mnie nudzić. I "Katyń", i "Smoleńsk" najprawdopodobniej znudziłyby mnie. Poza tym są długie. Poza tym rzadko oglądam polskie filmy, a nawet jeśli się na jakiś zdecyduję (jak na przykład zachwalany mi przez wiele osób film "Bogowie" o Relidze), to jestem zazwyczaj rozczarowana. "Bogowie" byli nudni i szablonowi.


Wajda ma swoim koncie kilka świetnych filmów, takich jak "Popiół i diament" czy "Kanał", ale jego nowsze produkcje nie są adresowane do mnie.
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
#42
Dla mnie to jest masakra, że po tylu latach nigdzie w telewizji ani w mediach nie było inicjatywy spokojnego i dokładnego wyjaśnienia tej katastrofy. To co robi TVP i TVN to jedynie podburza fanatyków PiS, a ja się im w sumie nie dziwię, bo w Rosji faktycznie mają miejsce zamachy. 

Taką próbę podjąłem tutaj: http://cyrkon.salon24.pl/728197,smolensk. Nie żebym jakoś wielce reklamował bloga, ale może powiecie co myślicie. To co się teraz dzieje zaczyna coraz bardziej mnie przerażać. Myślałem że skończy się na taniej agitce a oni faktycznie chcą realizować swoje chore wizje. 

Można mieć zastrzeżenia do polskich i rosyjskich służb, ale to co robi Macierewicz to jest szaleństwo. Ale rozumiem że kto nie wysłuchał nawet nagrania z kokpitu i nie widział zapisów rejestratorów lotu może w to wierzyć. Ale nawet bez tego widać że co chwila zmyśla coś innego byleby znaleźć jakąś dziurę w całym. 

Mam nadzieję że nie będzie tragedii na tle polityki zagranicznej.
Odpowiedz
#43
Była rządowa inicjatywa - pełen raport wisiał na stronie MON, po wyborach przestał, ale są wciąż strony na których wisi nadal. Każdy mógł wejść i to przeczytać, raportu nie sposób przytoczyć w tv bo to się zwyczajnie na antenę nie nadaje, odstraszyłbyś ludzi sprzed odbiorników na długie godziny

Co do bloga - piszesz nazwy partii politycznych małą literą. To trochę irytuje, bo to oczywisty błąd. Sorry Język
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości