To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płaska/Wklęsła Ziemia?
Obiecałem, że nie wrócę do dyskusji o płaskiej Ziemi i słowa dotrzymam, ale jedna jeszcze rzecz wymaga wyjaśnienia :

bert04 napisał(a):Czy ktoś liczy te wszystkie fochy, odejścia i "tym razem na serio nie mam czasu"? Wydaje mi się, że średnio raz na stronę deklaruje odejście.
Jest to oczywiście kłamstwo.
Było dokładnie tak :
1. Zacząłem dyskusję o płaskiej Ziemi jakieś dwa tygodnie temu.
2. Po kilku dniach stwierdziłem, że rozmowa nie ma sensu, jeśli mam się odnosić tylko do ataków osobistych na mnie, drwin i argumentów typu "kup sobie kilka tysięcy metrów sznura i przeciągnij go do Nairobi.
3. Wtedy podziękowałem, przeprosiłem i powiedziałem do widzenia
4. Następnie zaczęły się argumenty merytoryczne, które bardzo mnie ucieszyły i z szacunku do rozmówców wróciłem do rozmowy, bo oto mi właśnie chodziło, wtedy właściwie się ona zaczęła.
5. Po mniej więcej 7-9 dniach ciągłych, nieprzerwanych dysput w czwartek napisałem, że wkrótce nie będę miał czasu na rozmowę z powodu innych zajęć i mogę długo nie odpowiadać.
6. W piątek był dzień który jeszcze wysupłałem na dalszą dyskusję i następnie ją przerwałem tak jak zapowiedziałem.
7. Trzeciego dnia w poniedziałek wróciłem i ostatecznie zakończyłem dyskusję o płaskiej Ziemi obiecując, że do niej nie wrócę skoro tak wszystkim ona przeszkadza.

Słowa dotrzymam.
Zarzuty, że ciągle się fochuję i uciekam są po prostu kłamstwem wyciąganym przez tych, którzy nie mają normalnych argumentów.

Cytat:Po piąte nie zamierzam tworzyć nowych teorii
Dzięki zbombardowaniu minusami zamiast uczciwej rozmowy straciłem możliwość formułowania jakichkolwiek tez, gdyż mam teraz status oszołoma i trolla. Cokolwiek powiem nie będzie traktowane poważnie.w oczach osób, które nie będą miały siły przeczytać wszystkiego.
Łącznie dostałem 9 minusów od może 4, 5 osób, którym nie wystarczyło postawić mi go raz mimo, że zachowywałem kulturę dyskusji i logicznie tłumaczyłem swoje racje.

Nie mam więc sensu dalej rozmawiać, a ja nie pcham się tam, gdzie nie jestem mile widziany. Dlatego powiedziałem do widzenia. Myślę, że uczciwość nakazywałaby docenić to co napisałem i przyznać, że nie jestem trollem ani oszołomem, ale uczciwości ani dobrej woli w tej rozmowie się nie dopatrzyłem ze strony większości adwersarzy.

Każdy kto przeczyta całą rozmowę będzie doskonale i tak wiedział, że obroniłem wszystkie swoje racje i merytorycznie zwyciężyłem. Nie mam już powodu dalszego marnowania czasu na kogoś, kto nie przejawia nawet grama dobrej woli i szacunku do swojego rozmówcy.
Skoro przez dwa tygodnie nikt nie potrafił rozsądnie wykazać podstaw naukowych na swoją wiarę w kulistość Ziemi, to chyba już nie da rady dalej.
W tym poście dostatecznie podsumowałem całość i tam trzeba było zakończyć : https://ateista.pl/showthread.php?tid=13...#pid670423
Mój błąd.
Bez odbioru na zawsze.


Wiadomości w tym wątku
Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 31.07.2017, 18:57
RE: Płaska Ziemia - dlaczego jest absurdem - przez matsuka - 08.08.2017, 15:10
Ćwiartowanie paranoi. - przez Żarłak - 24.06.2018, 09:53
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Ziemowit - 02.11.2018, 22:52
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 02.11.2018, 23:51
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 11:13
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 12:54
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 13:38
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Vanat - 03.11.2018, 19:50
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 13:58
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 20:17
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 21:30
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 21:47
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 22:51
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 03.11.2018, 23:11
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 23:28
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 03.11.2018, 23:58
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Joker - 04.11.2018, 00:22
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 04.11.2018, 00:24
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 04.11.2018, 00:55
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 04.11.2018, 01:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 33 gości