To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płaska/Wklęsła Ziemia?
matsuka napisał(a): Tłumaczyłem Ci już wielokrotnie, że jest wiele dowodów, które by mnie zadowoliło.
Tylko że albo były to dowody zupełnie niezgodne z kosmologią, albo były to eksperymenty drogie, których finansowania odmówiłeś mimo moich chęci.
Cytat:Jaki masz problem w zamianie sformułowania 500 lat na pół tysiąca lat?
Żadnego. Natomiast mam problem w zrozumieniu sformułowania „pół tyś lat”. Nie wiem, gdzie tu orzeczenie, do którego mógłbym „przyczepić” końcówkę „-ś”.
Cytat:Skoro walczysz o czystość języka polskiego to rób to z głową.
Nie walczą o czystość języka polskiego. Oczekuję, że będziesz pisał z sensem.
Cytat:Kiedy pisałem o tym, że ludzie wierzą w kulistość ziemi na mocy autorytetów to liczyłeś na to, że akurat Ciebie nie mam na myśli, prawda? Nie lubisz być wkładany z innymi do wspólnego worka.
Tutaj naprawdę nie chodzi o to, że ja jakoś osobiście czuję się urażony na takie uwagi. Po prostu czytanie tego męczy i nic nie wnosi. Fakt, że je piszesz jest dowodem na to, że brakuje Ci merytorycznych argumentów.
Cytat:Nazwałeś mnie w jednym poście idiotą i debilem nie uzasadniając tego w ogóle. Kulturą osobistą, intelektem i szacunkiem do prawdy reprezentujesz poziom mułu na dnie oceanu. W sam raz jak na super moderatora.
Nie jesteś jednak ani pierwszym, ani ostatnim, który umoczony w gównie po uszy obgaduje drugiego, że ponoć śmierdzi mu z buzi cebulą.
To jest odpowiedź na pytanie „jak wielki trzeba mieć teleskop, żeby zobaczyć statek po drugiej stronie Pacyfiku”? No ciekawe.
Cytat:Nie jestem w stanie odpowiadać każdemu na wszystko, gdy 10 osób na raz zadaje mi mnóstwo pytań i ciągnie dyskusje na różne, sobie tylko znane strony.
Odpowiedz na pytanie Draguli, to ja przez chwilę się wstrzymam z pytaniami.
Cytat:Tłumaczyłem już to zagadnienie wczoraj i to wyjątkowo dokładnie, przytaczając również materiały wideo. Obraz w atmosferze wraz z odległością zanika, rozmywa się i nie ma możliwości zebrać żadnym teleskopem światła, które nie dochodzi do obserwatora. Natomiast można teleskopem czasem sięgnąć za rzekomą krzywiznę Ziemi.
To nie jest odpowiedź na pytanie Draguli
Cytat:Kiedy lata temu chodziłem do szkoły podstawowej i mierzyliśmy sumy kątów w trójkątach, to dałbym sobie głowę uciąć, że wychodziło nam wszystkim 180 stopni, za każdym razem. Ciekawe, co się zmieniło od tego czasu. My przecież też wyznaczaliśmy te kąty na Ziemi. Widocznie był to błąd pomiarów.

Pokaż jak mierzyłeś te kąty. Zrób zdjęcie z zeszytu, albo coś
I znowu udajesz debila, który nie rozumie, o co chodzi w prostym komunikacie. Dlaczego to robisz?
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson


Wiadomości w tym wątku
Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 31.07.2017, 18:57
RE: Płaska Ziemia - dlaczego jest absurdem - przez zefciu - 06.04.2018, 05:59
Ćwiartowanie paranoi. - przez Żarłak - 24.06.2018, 09:53
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Ziemowit - 02.11.2018, 22:52
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 02.11.2018, 23:51
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 11:13
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 12:54
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 13:38
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Vanat - 03.11.2018, 19:50
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 13:58
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 20:17
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 21:30
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 21:47
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 22:51
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 03.11.2018, 23:11
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 23:28
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 03.11.2018, 23:58
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Joker - 04.11.2018, 00:22
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 04.11.2018, 00:24
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 04.11.2018, 00:55
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 04.11.2018, 01:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 37 gości