To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płaska/Wklęsła Ziemia?
magicvortex napisał(a): maaaatssuuuukaaaa, zaaaaćmieeeeenieeee księżyyyycaaaa Język

Jeśli naprawdę zależy Ci na modelu zaćmienia to poproś mnie prywatnie, a dostarczę Ci dwa lub trzy takie modele. Znam jeden model oparty o cudzy pomysł i dwa swoje autorskie. Do tego kilka wariacji tych modeli.

Problem w tym, że ta rozmowa zamieniła się w czyste szambo, w którym nastolatki skupią się na tym by mi ubliżyć i wyzywać od kurew i nie ma od strony moich rozmówców ani odrobiny dobrej woli, kultury osobistej, szacunku do drugiego człowieka, ani grama nawet sprawiedliwości czy uczciwości intelektualnej. Jest tylko czysty jad, niechęć, nienawiść i bezczelne, nieskażone inteligencją chamstwo, nieograniczone nawet poczuciem dobrego smaku.
Nie chcę mi się już nawet odbijać tych argumentów jakąś ciętą ripostą - co wcześniej, przy innych dyskutantach, sprawiało mi nawet drobną frajdę.

Poczekam na lepszych rozmówców, którzy coś sobą reprezentują. Zresztą dopóki kmat nie zostanie z tej dyskusji usunięty lub przynajmniej jego wyzywanie mnie od kurew nie zostanie w jakiś sposób potępione przez innych - nie zniżę się do takiego poziomu, żeby prowadzić dalej dyskusję jak gdyby nigdy nic.

Żeby dyskutować z takimi ludźmi nie wystarczyłoby argumentum ad personam - musiałbym używać argumentum ad ch.. wam w d..pę, oraz całego arsenału  ripost wujka Staszka.
Na takim poziomie operuje obecnie kmat i kilku innych dyskutantów.

Szambo, dno, ściek, fekalia - tak nisko upadł ten wątek. Ubolewam nad tym, bo nic nikomu nie zrobiłem - po prostu starałem się uczciwie walczyć na argumenty, z rzadka odpowiadać na zaczepki.

Moim zdaniem jest to wina moderatora Sofeicza, który nie potrafi oddzielić swojej zaszczytnej funkcji forumowego ciecia od indywidualnych konfliktów ze mną. Po prostu nie wykonuje rzetelnie swojej pracy.

Nie starczyło mu inteligencji, żeby mi się postawić argumentami, to postanowił wyzywać mnie od matołów. Zignorowałem go totalnie, ale dał on zielone światło dla innych, by zaczęli wyzywać mnie od kurew. Musi być przecież jakaś granica chamstwa, którego się nie toleruje.

To jest kwestia zasad i elementarnego poczucia sprawiedliwości. Moje romantyczne spojrzenie na szlachetny, rycerski bój na argumenty i uczciwość oraz inteligencję moich braci Polaków - zostało brutalnie zgwałcone. Zakładałem, że jeżeli przegram dyskusję, to na trafne argumenty, poparte dużą wiedzą rozmówców - tymczasem zostałem zalany czystym chamstwem i szeregiem pomówień, na które nawet nie chce mi się już odpowiadać.


Pozdrawiam


Wiadomości w tym wątku
Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 31.07.2017, 18:57
RE: Płaska Ziemia - dlaczego jest absurdem - przez matsuka - 05.05.2018, 18:22
Ćwiartowanie paranoi. - przez Żarłak - 24.06.2018, 09:53
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Ziemowit - 02.11.2018, 22:52
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 02.11.2018, 23:51
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 11:13
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 12:54
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 13:38
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Vanat - 03.11.2018, 19:50
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 13:58
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 20:17
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 21:30
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 21:47
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 22:51
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 03.11.2018, 23:11
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 23:28
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 03.11.2018, 23:58
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Joker - 04.11.2018, 00:22
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 04.11.2018, 00:24
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 04.11.2018, 00:55
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 04.11.2018, 01:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości