To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płaska/Wklęsła Ziemia?
zefciu napisał(a):Proszę zatem wyjaśnić, jak to się dokonuje. Księżyc teleportuje się w chwili pełni na pozycję nowiu?

ZaKotem napisał(a):No dobra, to dawaj ten model zaćmień choćby przy założeniu, że Księżyc jest wklęsły.


Z miejsca podam trzy różne sposoby wyjaśnienia tego zjawiska ... do wyboru, do koloru...

1. Księżyc się przechyla
2. Kopuła Ziemi przez chwilę zasłania oświetlenie księżyca
3. Opisywany w księgach wedyjskich obiekt Rahu orbituje wokół Ziemi i czasami przesłania księżyc.

zefciu napisał(a): Kogo nazywam głupkiem? Nie napisałem, że jesteś głupkiem. Napisałem, że albo jesteś głupkiem, albo nas uważasz za głupków. Pytanie, która z opcji jest prawdziwa.

Żadna. Fałszywa alternatywa

zefciu napisał(a):
matsuka napisał(a):3. spełniasz większość kryteriów swojego własnego, wyimaginowanego kubusia
Wykaż.
Cytat:1. Jedną z nich jest zadawanie pytań – tzn. kubuś zadaje jakieś pytanie i czeka na odpowiedź. Pytanie czasem jest głupie, czasem bez sensu, a czasem banalne.
idealnie pasuje do Ciebie, gdyż przede wszystkim zadajesz pytania... mnóstwo pytań, nawet gdy powinieneś odpowiadać na jakieś. Żądasz wykazywania czegoś, stawiasz ultimatum, czekasz na odpowiedzi....

W moim przypadku zadałem jedno proste pytanie : jaki jest dowód na kulistość Ziemi.

Cytat:Inną jest ściana tekstu – tzn. kubuś rzuca dużo dużo tekstu
często zarzucasz rozmówcę olbrzymią ilością pytań.

Druga sprawa jest taka, że nie rozumiesz iż gdy 10 osób zadaje mi pytanie i chcę wszystkim odpowiedzieć przynajmniej dwoma, trzema zdaniami to mimochodem stworzy się ściana tekstu i uczę się powoli na niektóre pytania nie odpowiadać, na które świerzbi mnie by się wypowiedzieć.

Cytat:Trzecią – utrzymywanie, że już się odpowiedź dało, tylko interlokutorom nie chce się poszukać,
W twoim przypadku utrzymujesz, w danej sytuacji, że Twój rozmówca jest głupkiem, lub kubusiem.

W moim przypadku, gdy muszę na te same pytania odpowiadać po 5 razy, np. dlaczego zdjęcia z kosmosu do żaden dowód, to mam prawo zwrócić uwagę, iż odpowiadałem już wielokrotnie na dane pytanie, przy czym zwykle wskazuję miejsce w którym to zrobiłem, więc dostarczam dowód.

Cytat:Czwartą – zwykłe i otwarte obrażanie interlokutorów
idealnie do Ciebie pasuje.

Ja bardzo rzadko obrażam moich rozmówców, staram się rozmawiać kulturalnie. Tym bardziej, że nie ma tu sprawiedliwości. Inni wyzywają mnie od kurew i nic z tego powodu się nie dzieje, ja za napisanie do pewnej osoby, że danej rzeczy nie zrozumiałby tylko ktoś o IQ 30 dostałem ad personam.


Ty nie widzisz w sobie kubusia tylko dlatego, że nie reprezentujesz żadnych ciekawych, oryginalnych poglądów, starasz się być tylko w ciągłej, agresywnej ofensywie względem innych i nie musisz niczego bronić. Natomiast wszystkie Twoje zachowania przypominają twojego wyimaginowanego Kubusia, którego sam opisałeś.

zefciu napisał(a):Proszę wskazać, kiedy przyparłeś mnie do muru i jakie żenujące wyniki zastosowałem?

Przyparty do muru napisałeś kiedyś coś takiego :
zefciu napisał(a):Jeśli tego nie rozumiesz, to należy Cię zbanować, bo jesteś idiotą niezdolnym do jakiegokolwiek sensownego rozumowania.
Albo zatem przestaniesz udawać debila, który nie rozumie prostej kontrapozycji, albo będę się domagał abyś wyleciał.
Na co ja wyjaśniłem ci, że bełkoczesz, na szczęście dotarło to wtedy do Ciebie.

Inny przykładem na takie żałosne zachowania było tworzenie fałszywych cytatów pewnego użytkownika, na czym Cię złapałem i powinieneś był dostać za to bana.
Kolejnym przykładem na to, jak się zachowujesz gdy przegrywasz rozmowę jest nazistowskie czepianie się drobnych błędów gramatycznych tym bardziej, że sam je popełniasz.
Np. moje sformułowanie "pół tys. lat"

Po prostu odwracasz uwagę, gdy ktoś wykazuje Ci błędy w rozumowaniu.

zefciu napisał(a):Rozmowy z Tobą nie da się zepsuć już bardziej. Ty z zasady nie odpowiadasz na żadne pytania.

Kolejny piękny przykład, na Twoje zagrania poniżej pasa. Po prostu łżesz jak najęty. Mogę Ci przedstawić dziesiątki moich postów, w których odpowiadałem rzeczowo na Twoje mądre i głupie pytania.

zefciu napisał(a):Ależ Kubuś istnieje. Ale na tym forum dostał bana. Udziela się na śfini...
Oczywiście, i Kubuś i Krzysio, Kłapouchy i Mama Kangurzyca ...
Nie zefciu, istnieje rafał z którym wtedy rozmawiałeś. Kubuś jest w twojej głowie .


ZaKotem napisał(a):Wam spizgowcom ...

Pff, chciałbyś wrzucić wszystkich do jednego worka spizgowców ? Uśmiech
Dlaczego dane agencji amerykańskiej NASA i sojuszników są  według Ciebie bardziej wiarygodne niż dane Agencji irańskiej, hitlerowskiej, ZSRR, Korei Północnej? Bo USA wygrało wojnę i ma najsilniejszą propagandę?

Bo USA jest inne niż wszystkie imperia dotychczas? Nie chłopcze - po prostu łykasz propagandę jak młody pelikan i nie mieszaj do tego nauki. Płyniesz z głównym nurtem jak ścieki, bo tak jest najwygodniej. Masz gdzieś prawdę, po prostu się nie wychylasz.

I nie istnieje żaden spisek naukowców - natomiast istnieją błędne fundamentalne interpretacje danych astronomicznych sprzed setek lat, które prowadzą do dzisiaj do błędnych wniosków.


Wiadomości w tym wątku
Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 31.07.2017, 18:57
RE: Płaska Ziemia - dlaczego jest absurdem - przez matsuka - 08.05.2018, 16:56
Ćwiartowanie paranoi. - przez Żarłak - 24.06.2018, 09:53
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Ziemowit - 02.11.2018, 22:52
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 02.11.2018, 23:51
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 11:13
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 12:54
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 13:38
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Vanat - 03.11.2018, 19:50
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 13:58
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 20:17
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 21:30
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 21:47
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 22:51
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 03.11.2018, 23:11
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 23:28
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 03.11.2018, 23:58
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Joker - 04.11.2018, 00:22
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 04.11.2018, 00:24
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 04.11.2018, 00:55
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 04.11.2018, 01:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 37 gości