To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płaska/Wklęsła Ziemia?
Uwaga!
Wielokrotnie udowadniałem, że użytkownik Vanat nie potrafi myśleć logicznie i ma problemy z prawdomównością, jednak poziom chamstwa, którym zalewa dyskusję przekracza już wszystkie normy.

Użytkownik Vanat ma 22 plusy i świetną reputację na forum
Użytkownik Maciej1 ma 6 minusów, reputację ujemną na forum.

Dodajmy, że Maciej1 to człowiek, który okazuje kulturę osobistą, szacunek do drugiej osoby, poczucie humoru, spokój, wypowiada się konkretnie, merytorycznie itd.

Posty Vanata świadczą o nim samym, ale już poziom reputacji Vanata i Macieja1 świadczy o Was.

Prostactwo Vanata nie wyraża się tylko w przeklinaniu i obrażaniu rozmówców, ale również i przede wszystkim w zasobie słownictwa, którego dam tutaj próbkę.


Vanat napisał(a): Przecież kretynie upierasz się
Vanat napisał(a): Nie no, ty naprawdę kretynie chcesz żebym posiusiał się ze śmiechu
Vanat napisał(a): No to już chyba bardziej ostentacyjnie napisać o sobie, że jesteś kretynem
Vanat napisał(a): wyjaśnij kretynie, gdzie ty w cytowanym tekście
Vanat napisał(a): Czy ty kretynie nigdy nie zastanowiłeś się dlaczego do tych eksperymentów
Vanat napisał(a): "i pozorną marszrutę Słońca" - pozorną? Przecież ty kretynie wierzysz, że ono naprawdę wędruje nad Ziemią???
Vanat napisał(a): Czy ty jesteś kretynem myśląc, że ktokolwiek się na to nabierze?
Vanat napisał(a): Rozbierz te zdania punkt po punkcie i udowodnij, że nie jesteś kretynem plotącym bez sensu i składu co ci pusty mózg podpowiada.
Vanat napisał(a): Jesteś kretynem i nikt nie chce cię słuchać,

Vanat napisał(a): A nie zastanawiało cię debilu, dlaczego na filmie który zalinkowałem są kule do kręgli
Vanat napisał(a): Przecież debilu z pamięcią złotej rybki twierdzisz, że refrakcja sprawia że słońce i księżyc
Vanat napisał(a): Takie pitolenie zmyślonych historyjek, to ty se możesz pisać na forach dla takich debili jak ty!
Vanat napisał(a): Przecież ty debilem jesteś! Nic nie wymyślisz! Gra na czas nic tu nie pomoże!


Przez pryzmat reputacji Vanata i Macieja1 widać kim jesteście Wy, drodzy rozmówcy, więc apeluję o odrobinę refleksji - tym bardziej, że bezkarność tego zachowania rozochoca do dalszego psucia dyskusji i wylewania szamba zamiast prowadzenia merytorycznych, ciekawych dysput.


Myślę, że pora powiedzieć dość. Ja mam wyłączoną reputację i nie jestem donosicielem, więc ten mój odzew to jedyne co mogę zrobić. Nie mam nic przeciwko odrobinie dowcipnych ataków personalnych, wplecionych w ciekawą wypowiedź elokwentnej osoby, ale na taki poziom bezczelnego, prostackiego chamstwa już zgodzić się nie mogę.

Jeśli nie będzie żadnej reakcji po moim apelu to dla mnie oznacza koniec dyskusji. Po powrocie Berta już byłem bliski przedstawienia pełnego, autorskiego, działającego, alternatywnego modelu Ziemi, ale teraz widzę z kim generalnie rozmawiam, właśnie przez pryzmat reputacji różnych nikczemnych osobników (bo było ich więcej)


Dostałem łącznie dwa ad personam parę miesięcy temu : jeden od moderatora Sofeicza, który był sędzią we własnej sprawie, gdzie wyzywał mnie od kretynów i głupków i za moje wyśmianie go otrzymałem ostrzeżenie.

Drugie ostrzeżenie otrzymałem za napisanie, że pewnej rzeczy mógłby nie zrozumieć tylko ktoś o inteligencji psa, wyraźnie zaznaczając, że nie było to do nikogo konkretnego.

Tymczasem użytkownicy, którzy jawnie wyzywają mnie od głupków, kretynów, debili i kurew nie tylko nie mają za to ostrzeżeń, ale mnóstwo pozytywnych punktów reputacji.

Może ja jestem ze starej szkoły lat 90-tych, gdzie honor, sprawiedliwość i prawda miały znaczenie, a hipokryzja była czymś złym. Może naprawdę nie pasuję do tego forum, do tych ludzi...


Wiadomości w tym wątku
Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 31.07.2017, 18:57
Ćwiartowanie paranoi. - przez Żarłak - 24.06.2018, 09:53
RE: Płaska Ziemia - mądrzejsza idea niż się wydaje - przez matsuka - 01.08.2018, 10:51
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Ziemowit - 02.11.2018, 22:52
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 02.11.2018, 23:51
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 11:13
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 12:54
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 13:38
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Vanat - 03.11.2018, 19:50
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 13:58
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 20:17
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 21:30
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 21:47
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 22:51
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 03.11.2018, 23:11
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 23:28
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 03.11.2018, 23:58
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Joker - 04.11.2018, 00:22
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 04.11.2018, 00:24
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 04.11.2018, 00:55
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 04.11.2018, 01:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 32 gości