To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Płaska/Wklęsła Ziemia?
Ziemowit napisał(a): Przeczytałem trochę komentarzy tutejszych płaskoziemców i moim zdaniem ogromna większość tekstów to filozoficzno humanistyczno historyczne rozważania o tym, że wielkie spiski są możliwie i że cały świat może kłamać.

Jakbyś przeczytał dokładniej to byś zauważył, że to nie jest z winy płaskoziemców tylko z winy globalistów.  Ja przedstawiłem obserwacje (trzy własne) na które składają się zdjęcia, pomiary, obliczenia i wnioski. Oni (globaliści) tego nie obalili, nie potrafili wskazać błędu. Ale za to zaczęli ględzić "ale jak to możliwe, by cały świat się mylił, jak to możliwe by cały świat był w spisku, ale po co, ale dlaczego, ale czemu mieliby to robic, ale w głowie mi się nie mieści...."

No i oprócz prostych obserwacji, geometrii i matematyki trzeba im tłumaczyć także i to co jest dla nich najważniejsze czyli "psychologię ludzkiego zachowania".

Bo po prostu oni (globaliści) na niczym się nie znają. Ani na matematyce ina fizyce, ani nawet na psychologii i zachowaniach ludzkich, które to rzeczy (dwie ostatnie) są dla nich najważniejsze.

Ale oczywiście masz rację, To jest bez sensu. Pomimo tego zawsze jednak udaje się im (kuloziemcom) wciągnąć mnie w te tematy.
Bo tak naprawdę tylko te tematy są dla nich ważne, bo nauk ścisłych kompletnie nie rozumieją. Natomiast to (zachowania ludzkie) to jeszcze jakoś "czują". Ponieważ więc nie rozumieją zagadnienia (kształtu ziemi) to próbują "wyczuć  prawdę" w inny sposób.



Cytat:Dla mnie jako ścisłowca istotne jest, żeby przedstawiać świat w liczbach, czyli rozmawiać o świecie w kontekście długości, kątów, promieniowania, oddziaływań, równań, obserwacji i wyników.

Ja właśnie takie rzeczy pokazałem.

zefciu napisał(a):
Maciej1 napisał(a): Nieskończenie wiele możliwości w zależności od szczegółów.
Tak tak. Istnieje nieskończenie wiele możliwości. Ale Ty nie potrafisz przedstawić nawet jednej.

I będziesz się tchórzliwie wykręcał od odpowiadania na czyjekolwiek pytania i od stawiania jakichkolwiek pozytywnych sądów. Dobrze bowiem wiesz, że jeśli powiesz cokolwiek ponad „gówno wiemy” to pogląd ten zostanie zmiażdżony.


Ale czemu Ty nie czytasz z uwagą tego co się do Ciebie pisze ? Przecież ja już dawno temu, w tym wątku jasno i wprost powiedziałem (i chyba nawet do Ciebie, choć tego nie jestem pewien, ale przecież widzę, że śledzisz wszystkie moje wypowiedzi), że ja nie wiem jak jest zbudowane niebo nad (najpewniej) płaską ziemią. Wcale tego nie ukrywałem.

Natomiast to wiem: niebo nie jest takie jak wy je sobie wyobrażacie, a ziemia nie jest "kulą o promieniu ok. 6371-6378 km". To wiem na pewno.
Nie wiem jaki jest prawdziwy model. Ale wiem, że wasz oficjalny model jest totalnie fałszywy. Nie chodzi o "kosmetyczną niedoskonałość" waszych wyobrażeń, chodzi o zupełną fałszywość. O taką różnicę jak między krzywym (sferą) a prostym (płaskim).


Wiadomości w tym wątku
Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 31.07.2017, 18:57
Ćwiartowanie paranoi. - przez Żarłak - 24.06.2018, 09:53
RE: Płaska Ziemia - mądrzejsza idea niż się wydaje - przez Maciej1 - 05.09.2018, 16:31
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Ziemowit - 02.11.2018, 22:52
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 02.11.2018, 23:51
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 11:13
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 12:54
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 13:38
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Vanat - 03.11.2018, 19:50
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 13:58
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 20:17
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 21:30
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Maciej1 - 03.11.2018, 21:47
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 22:51
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 03.11.2018, 23:11
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 03.11.2018, 23:28
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 03.11.2018, 23:58
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Joker - 04.11.2018, 00:22
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 04.11.2018, 00:24
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez matsuka - 04.11.2018, 00:55
RE: Płaska/Wklęsła Ziemia? - przez Fizyk - 04.11.2018, 01:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości