To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Francois Brune
#1
Co myślicie o działalności tego księdza ? https://www.youtube.com/watch?v=t90UFAV2Rek

Ja właśnie czytam jego książkę ,,Umarli mówią,, do nas i mogę ją wszystkim polecić.
#2
To, że ksiądz jest zdolny pieprzyć bez sensu, chyba ateistów nie zadziwia.
#3
Przeniosłem do działu "niewyjaśnione lub zwyczajnie głupie' gdzie jego miejsce.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
#4
hansel napisał(a): Co myślicie o działalności tego księdza ?

Jestem głęboko przejęty. Transkomunikacja jest bardzo intrygująca. Czy możesz powiedzieć o niej coś więcej?

ZaKotem napisał(a): To, że ksiądz jest zdolny pieprzyć bez sensu, chyba ateistów nie zadziwia.

E tam, przecież ksiądz gada tylko o komunikacji między transami.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
#5
hansel napisał(a): Co myślicie o działalności tego księdza ? https://www.youtube.com/watch?v=t90UFAV2Rek

Ja właśnie czytam jego książkę ,,Umarli mówią,, do nas i mogę ją wszystkim polecić.

Gościu głosi "dobrą nowinę" autorstwa szatana, na którą już wielu dało się nabrać.
"Kto nie zważa na karność, gardzi własnym życiem, lecz kto słucha napomnienia, nabywa rozumu.
Bojaźń Pana jest szkołą mądrości, a pokora poprzedza chwałę"
                            
"To głupota prowadzi człowieka na manowce, a potem jego serce wybucha gniewem na Pana"

          Prz. 15,32-33; 19,3
#6
Gościu głosi "dobrą nowinę" autorstwa szatana, na którą już wielu dało się nabrać.

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Ja w istnienie szatana nie wierzę.
#7
Szatanowi jest raczej obojętne to, czy ktoś wierzy w jego istnienie, czy też nie.Zależy mu natomiast na tym, aby ludzie dawali się nabierać na jego sztuczki oraz akceptowali idee, które im podsuwa.
"Kto nie zważa na karność, gardzi własnym życiem, lecz kto słucha napomnienia, nabywa rozumu.
Bojaźń Pana jest szkołą mądrości, a pokora poprzedza chwałę"
                            
"To głupota prowadzi człowieka na manowce, a potem jego serce wybucha gniewem na Pana"

          Prz. 15,32-33; 19,3
#8
hansel napisał(a): Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Ja w istnienie szatana nie wierzę.
Dlaczego nie wierzysz, skoro są tysiące świadectw ludzi, którzy doświadczylo jego działania? Masz dowód na to, że wszyscy są oszustami?
#9
ZaKotem napisał(a):
hansel napisał(a): Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Ja w istnienie szatana nie wierzę.
Dlaczego nie wierzysz, skoro są tysiące świadectw ludzi, którzy doświadczylo jego działania?

Bo gdyby taki byt jak Szatan istniał naprawdę to nasz świat musiał by wyglądać zupełnie inaczej. Natomiast to co ludzie biorą za działalność szatana to są porostu Duchy różnego rodzaju zbrodniarzy.
#10
Czym różni się świat, w którym istnieje Szatan, od świata, w którym istnieją Duchy różnego rodzaju zbrodniarzy?
#11
ZaKotem napisał(a): Czym różni się świat, w którym istnieje Szatan, od świata, w którym istnieją Duchy różnego rodzaju zbrodniarzy?

Przede wszystkim widać to po tym jak zachowują się osoby opętane - https://www.youtube.com/watch?v=-irX3GI2i7Q

Myślę że gdyby naprawdę istniał taki cwany anioł który usiłuje toczyć z Bogiem równorzędną walkę to starał by się raczej ukryć fakt że kogoś opętał i wykorzystać takiego człowieka do szerzenia zła. Tymczasem to jest tak że osoba znajdująca się pod wpływem złego ducha stanowi zagrożenie głównie dla siebie samej.
#12
hansel napisał(a): (1) Myślę że gdyby naprawdę istniał taki cwany anioł który usiłuje toczyć z Bogiem równorzędną walkę to starał by się raczej ukryć fakt że kogoś opętał i wykorzystać takiego człowieka do szerzenia zła. (2) Tymczasem to jest tak że osoba znajdująca się pod wpływem złego ducha stanowi zagrożenie głównie dla siebie samej.

(1) A jeśli ów anioł wie, że nie ma żadnych szans w walce z Bogiem i wszystko co robi to raczej efekt głębokiej frustracji i nienawiści do człowieka? Poza tym, opętanie to wyraz najwyższej pogardy dla człowieka i właśnie chodzi o to , aby była ona widoczna.Oczywiście swój wpływ na ludzi prominentnych szatan będzie starał się ukryć tak, aby znajdowali oni poparcie szerokich mas.
(2) A dlaczego niby osoba znajdująca się pod wpływem ducha jakiegoś zbrodniarza miałaby stanowić zagrożenie  głównie dla siebie samej, a nie dla innych?
"Kto nie zważa na karność, gardzi własnym życiem, lecz kto słucha napomnienia, nabywa rozumu.
Bojaźń Pana jest szkołą mądrości, a pokora poprzedza chwałę"
                            
"To głupota prowadzi człowieka na manowce, a potem jego serce wybucha gniewem na Pana"

          Prz. 15,32-33; 19,3
#13
Dla mnie przekonująca jest jednak teza że nie ma Duchów innych niż takie które kiedyś były ludźmi. Bo niby dlaczego Sprawiedliwy Bóg miał by stworzyć jedne istoty obarczone wolną wolą Aniołami i   a inne ludźmi?  O wiele sprawiedliwsze było by to gdyby ktoś w nagrodę po śmierci mógł zostać aniołem.
#14
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
"Kto nie zważa na karność, gardzi własnym życiem, lecz kto słucha napomnienia, nabywa rozumu.
Bojaźń Pana jest szkołą mądrości, a pokora poprzedza chwałę"
                            
"To głupota prowadzi człowieka na manowce, a potem jego serce wybucha gniewem na Pana"

          Prz. 15,32-33; 19,3
#15
freeman napisał(a): (2) A dlaczego niby osoba znajdująca się pod wpływem ducha jakiegoś zbrodniarza miałaby stanowić zagrożenie  głównie dla siebie samej, a nie dla innych?

Bo takie duchy bardzo cierpią z powodu zła którego wyrządziły za życia, żeby złagodzi swoje cierpienie usiłują krzywdzić innych co jest zupełnie nieracjonalne bo nie przynosi im wcale żadnej ulgi.
#16
Przepraszm PT forumowiczów ale są jakieś Rubikony wytrzymałości moderacji i chyba zostały przekroczone.
Zamykam.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości