To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Divaldo Franco
#1
Chciałem spytać co o nim myślicie o Divaldo Franco? Ten człowiek ze swoimi wykładami przedstawiającymi wyniki badań naukowych dotyczących życia po śmierci, konsekwencji moralnych i filozoficznych, które te za sobą niosą, odwiedził ponad 60 krajów, w tym Polskę - https://www.youtube.com/watch?v=re5HyCQDPfE
Odpowiedz
#2
Będzie jeszcze milion tematów: co sądzicie o  z linkami do youtube?
Jeśli zabraknie ci argumentów - nazwij mnie kłamczynią i napisz, że łżę.
Odpowiedz
#3
Ludzie, zbanowac dziada? Pytam się, żeby nie było takiej afery jak wtedy kiedy zbanowalem tego krejzola, który wszędzie wpiepszal ni z gruchy ni z pietruchy cytaty z biblii.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#4
Jak jeszcze wstawi jeden taki wątek z cyklu "Co sądzicie o tym pojebie?" to tak.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#5
lumberjack napisał(a): Ludzie, zbanowac dziada?  Pytam się, żeby nie było takiej afery jak wtedy kiedy zbanowalem tego krejzola, który wszędzie wpiepszal ni z gruchy ni z pietruchy cytaty z biblii.

Ha, on miał tak najebane, że porównywał zdjęcia Leoparda 2 z opisami chimer z apokalipsy św Jana Duży uśmiech
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz
#6
lumberjack napisał(a): Ludzie, zbanowac dziada?
Banować. Od razu na IP, bo ta kanalia bez sumienia założy jeszcze kilka kont jak na "wierze".
Tress byłaby doskonałą filozofką. W istocie, Tress odkryła już, że filozofia nie jest tak wartościowa, jak jej się wcześniej wydawało. Coś, co większości wielkich filozofów zajmuje przynajmniej trzy dekady.

— Brandon Sanderson
Odpowiedz
#7
Ok, jeśli znowu odwali manianę, to się go wyśle na siestę Oczko
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#8
Ja tam tradycyjnie jestem za łaską przed sprawiedliwością, wyrzucisz drzwiami wróci oknem. Natomiast w kwestii porządkowej proponowałbym wrzucić wszystkie tego typu tematy "co sądzicie" do jednego zbiorczego i chwatit. IMHO jak nie będzie oczekiwanego rezonansu to wypali się samo.

Ale jak ocena i decyzja moderacji będzie inna, to nie będę oponował.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem
Spoiler!
Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
#9
zefciu napisał(a): kanalia bez sumienia



Kogo masz tutaj na myśli?
Odpowiedz
#10
Wideo 
Wracając do tematu chodzi o Divaldo Franco to on się bardzo przyjaźnił z Duchem który przedstawił mu się jako Joanny de Angelis razem piszą takie piękne książki - https://www.youtube.com/watch?v=RtpcuolfZE4
Odpowiedz
#11
To bardzo wygodne jest, bo jak krytycy zjadą książkę, to można wtedy powiedzieć: to nie ja, to duch napisał, a o zmarłych nie wypada źle mówić!

A jakby ktoś się ze mną nie zgadzał, to niech wie, że moje wpisy są produkowane przez kota chodzącego po klawiaturze (kot nie żyje od roku).
Odpowiedz
#12
ZaKotem napisał(a): To bardzo wygodne jest, bo jak krytycy zjadą książkę, to można wtedy powiedzieć: to nie ja, to duch napisał, a o zmarłych nie wypada źle mówić!

A jakby ktoś się ze mną nie zgadzał, to niech wie, że moje wpisy są produkowane przez kota chodzącego po klawiaturze (kot nie żyje od roku).

Dziękuje udało ci się poprawić mi dzisiaj humor Uśmiech
Odpowiedz
#13
hansel napisał(a): Wracając do tematu chodzi o Divaldo Franco to on się bardzo przyjaźnił z Duchem który przedstawił mu się jako Joanny de Angelis razem piszą takie piękne książki - https://www.youtube.com/watch?v=RtpcuolfZE4

Moderacja się nudzi i jeszcze nie banuje jak widzę Język Jak nie ma o czym gadać to przynajmniej z nawiedzonym się pogada.
Odpowiedz
#14
Nawiedzonym? na mnie Divaldo robi wrażenie człowieka bardzo mądrego i bardzo lubię go słuchać
Odpowiedz
#15
ZaKotem napisał(a): To bardzo wygodne jest, bo jak krytycy zjadą książkę, to można wtedy powiedzieć: to nie ja, to duch napisał, a o zmarłych nie wypada źle mówić!
Bo to był ghostwriter ;-)
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości