Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Divaldo Franco
Chciałem spytać co o nim myślicie o Divaldo Franco? Ten człowiek ze swoimi wykładami przedstawiającymi wyniki badań naukowych dotyczących życia po śmierci, konsekwencji moralnych i filozoficznych, które te za sobą niosą, odwiedził ponad 60 krajów, w tym Polskę - https://www.youtube.com/watch?v=re5HyCQDPfE
Odpowiedz
Będzie jeszcze milion tematów: co sądzicie o  z linkami do youtube?
Then it comes to be that the soothing light at the end of your tunnel
Is just a freight train coming your way

Odpowiedz
Ludzie, zbanowac dziada? Pytam się, żeby nie było takiej afery jak wtedy kiedy zbanowalem tego krejzola, który wszędzie wpiepszal ni z gruchy ni z pietruchy cytaty z biblii.
Między Wschodem a Zachodem odnajdziemy swoją drogę
---
Odpowiedz
Jak jeszcze wstawi jeden taki wątek z cyklu "Co sądzicie o tym pojebie?" to tak.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
(05.10.2017, 20:03)lumberjack napisał(a): Ludzie, zbanowac dziada?  Pytam się, żeby nie było takiej afery jak wtedy kiedy zbanowalem tego krejzola, który wszędzie wpiepszal ni z gruchy ni z pietruchy cytaty z biblii.

Ha, on miał tak najebane, że porównywał zdjęcia Leoparda 2 z opisami chimer z apokalipsy św Jana Duży uśmiech
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down

Odpowiedz
(05.10.2017, 20:03)lumberjack napisał(a): Ludzie, zbanowac dziada?
Banować. Od razu na IP, bo ta kanalia bez sumienia założy jeszcze kilka kont jak na "wierze".
Szymon Pyżalski
Odpowiedz
Ok, jeśli znowu odwali manianę, to się go wyśle na siestę Oczko
---
Odpowiedz
Ja tam tradycyjnie jestem za łaską przed sprawiedliwością, wyrzucisz drzwiami wróci oknem. Natomiast w kwestii porządkowej proponowałbym wrzucić wszystkie tego typu tematy "co sądzicie" do jednego zbiorczego i chwatit. IMHO jak nie będzie oczekiwanego rezonansu to wypali się samo.

Ale jak ocena i decyzja moderacji będzie inna, to nie będę oponował.
Wszystko ma swój czas
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem

Jest czas rodzenia i czas umierania, czas sadzenia i czas wyrywania,
czas zabijania i czas leczenia, czas burzenia i czas budowania,
czas płaczu i czas śmiechu, czas zawodzenia i czas pląsania,
czas rzucania kamieni i czas ich zbierania, czas pieszczot i czas wstrzymania,
czas szukania i czas tracenia, czas zachowania i czas wyrzucania,
czas rozdzierania i czas zszywania, czas milczenia i czas mówienia,
czas miłości i czas nienawiści, czas wojny i czas pokoju.

Koh 3:1-8 (edycje własne)
Odpowiedz
(06.10.2017, 00:17)zefciu napisał(a): kanalia bez sumienia

Kogo masz tutaj na myśli?
Odpowiedz
Wideo 
Wracając do tematu chodzi o Divaldo Franco to on się bardzo przyjaźnił z Duchem który przedstawił mu się jako Joanny de Angelis razem piszą takie piękne książki - https://www.youtube.com/watch?v=RtpcuolfZE4
Odpowiedz
To bardzo wygodne jest, bo jak krytycy zjadą książkę, to można wtedy powiedzieć: to nie ja, to duch napisał, a o zmarłych nie wypada źle mówić!

A jakby ktoś się ze mną nie zgadzał, to niech wie, że moje wpisy są produkowane przez kota chodzącego po klawiaturze (kot nie żyje od roku).
Odpowiedz
(12.10.2017, 13:40)ZaKotem napisał(a): To bardzo wygodne jest, bo jak krytycy zjadą książkę, to można wtedy powiedzieć: to nie ja, to duch napisał, a o zmarłych nie wypada źle mówić!

A jakby ktoś się ze mną nie zgadzał, to niech wie, że moje wpisy są produkowane przez kota chodzącego po klawiaturze (kot nie żyje od roku).

Dziękuje udało ci się poprawić mi dzisiaj humor Uśmiech
Odpowiedz
(12.10.2017, 13:34)hansel napisał(a): Wracając do tematu chodzi o Divaldo Franco to on się bardzo przyjaźnił z Duchem który przedstawił mu się jako Joanny de Angelis razem piszą takie piękne książki - https://www.youtube.com/watch?v=RtpcuolfZE4

Moderacja się nudzi i jeszcze nie banuje jak widzę Język Jak nie ma o czym gadać to przynajmniej z nawiedzonym się pogada.
Odpowiedz
Nawiedzonym? na mnie Divaldo robi wrażenie człowieka bardzo mądrego i bardzo lubię go słuchać
Odpowiedz
(12.10.2017, 13:40)ZaKotem napisał(a): To bardzo wygodne jest, bo jak krytycy zjadą książkę, to można wtedy powiedzieć: to nie ja, to duch napisał, a o zmarłych nie wypada źle mówić!
Bo to był ghostwriter ;-)
---
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości