Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiedźmin Bagińskiego
W żadnym z materiałów nie widzę czegoś, co miałoby być jakoś szczególnie niepokojące odnośnie tej produkcji. Czepianie się 'driad z Brooklynu' ma tyle sensu co czepianie się, że Anthony Quinn grał swego czasu postacie Arabów. Nie chodzi tutaj o żadną polityczną poprawność tylko o dotarcie do jak najszerszej grupy osób, która obecnie posiada telewizory (i komputery). Brak krwi w jednej scenie walki nie jest póki co żadną regułą, czego dowodzą wszystkie pozostałe materiały, z resztą to był fragment specjalnie przygotowany do programu Kimmela, być może nawet prze-edytowany na te potrzeby. Cieszą mnie deklaracje, że starali się być możliwie blisko narracji książek.
There is a crack in everything. That’s how the light gets in.
Odpowiedz
kmat napisał(a):
Gawain napisał(a): Zgaduję, że tak. Jak pójdą w fanfici to mogą niezłą franczyzę rozkręcić. Dwa dni po premierze filmu ma ponad 640 tys. odsłon. Jak tak dalej pójdzie to milion w tydzień pyknie.
A dziwisz się? Goście znikąd zrobili coś o rząd wielkości lepszego od  oficjalnej produkcji.

wydając  przy tym o trzy rzędy wielkości mniejszą kasę. Cwaniak
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
Nie było żadnej oficjalnej produkcji.
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a): Nie było żadnej oficjalnej produkcji.

No tak, faktycznie. Smutny

Jakieś omamy pilaster miał Płacz
Demokracja jest sprzeczna z prawami fizyki - J. Dukaj

Jest inaczej Blog człowieka leniwego
Odpowiedz
pilaster napisał(a):
kmat napisał(a):
Gawain napisał(a): Zgaduję, że tak. Jak pójdą w fanfici to mogą niezłą franczyzę rozkręcić. Dwa dni po premierze filmu ma ponad 640 tys. odsłon. Jak tak dalej pójdzie to milion w tydzień pyknie.
A dziwisz się? Goście znikąd zrobili coś o rząd wielkości lepszego od  oficjalnej produkcji.

wydając  przy tym o trzy rzędy wielkości mniejszą kasę. Cwaniak

Wydali sto tysięcy, podczas gdy film pt. "Wiedźmin" kosztował... 19 milionów złotych.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Wied%C5%BAmin_(film)

To chyba wystarczający powód, aby zapomnieć o pierwszej próbie realizacji czegoś ze świata Wiedźmina.
Sebastian Flak
Odpowiedz

Ten trailer na prawdę fajnie się ogląda

I taka ciekawostka. W wersji polskiej jest tekst "na podstawie kultowej serii Andrzeja Sapkowskiego" w wersji angielskiej ""na podstawie serii książek będących międzynarodowymi bestsellerami". Uśmiech
"Dosyć — mówił — naszukałem się po lesie i ledwie tego smolnego pniaka zdybałem, ale czem wy, moje dzieci, będzieta kiedyś świecić, skoro lasy się umykają, i coraz trudniej o smolny kawałek drzewa?”.

Odpowiedz
A to jest fajny wstęp do opowiadania czytany przez głównego bohatera.

The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu rzeczy
.
Odpowiedz
DziadBorowy napisał(a): Ten trailer na prawdę fajnie się ogląda

I taka ciekawostka. W wersji polskiej jest tekst "na podstawie kultowej serii Andrzeja Sapkowskiego" w wersji angielskiej ""na podstawie serii książek będących międzynarodowymi bestsellerami". Uśmiech

Muzyka boska. Aż ciary miałem. Netflix zachęcająco to wymyślił. Cavill był dobrym Supermanem, jak będzie dobrym Geraltem to poleci dość wysoko na mojej prywatnej liście ulubionych aktorów.
Sebastian Flak
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości