To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elita i chamy
UFC ma w sobie najwięcej z klimatu boksu amatorskiego. Krótkie walki, a zatem dynamiczne.

O: https://youtu.be/51jWjCVaZro?t=4m6s
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Dwa Litry Wody napisał(a): Iselin
Cytat:Krav maga. Fakt, że inne sztuki walki są bardziej eleganckie. Kiedy się kupuje ochraniacz na strefę kroku, w sklepie od razu wiedzą, na jakie zajęcia.
Liczy się efekt, a nie elegancja. Z drugiej jednak strony skuteczność warunkowana jest dobrą techniką, a dobra technika, to już czysta elegancja. Oczko

I w jaja można przecież kopnąć z gracją Uśmiech
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
Sofeicz napisał(a):
Socjopapa napisał(a): Wygląda faktycznie zabawnie, ale jak jesteś tym trzymanym to wcale zabawne nie jest, chociaż jesteś na górze. Jak nie wierzysz to sprawdź Oczko

Dzięki ale nie skorzystam.
Nie widzę sensu bicia kogoś lub być bitym przez kogoś, kto nic mi nie zrobił.
A poza tym wybacz ale czuję obrzydzenie do spoconych samców.
A ja nie widzę sensu w siedzeniu przed komputerem (poza oczywiście kasą), a jednak to robię. A to czy uważasz coś za sensowne czy nie, do kwestii ewentualnego chamstwa związanego z oglądaniem tego, ma się nijak.
No wiesz, generalnie celem pana na górze raczej nie było przytulenie się do pana na dole, więc kwestia niechęci do takowej czynności ze spoconymi samcami jest tu nieistotna. Zresztą pan na dole też raczej nie uprawia misiego pozdrowienia, tylko stara się zakończyć walkę sukcesem.
Sofeicz napisał(a): Primo - wrzucałem a nie biłem.
Secundo - nie wrzucałem za nic.
Tertio - nie jestem z tego dumny, bo to był mały gnojek (ale nie był spocony) Uśmiech
To faktycznie istotna różnica.

Ad tertio: czyli gdyby to był duży gnojek to byłby dumny? Oczko
Roan Shiran napisał(a):
Socjopapa napisał(a): Wygląda faktycznie zabawnie, ale jak jesteś tym trzymanym to wcale zabawne nie jest, chociaż jesteś na górze. Jak nie wierzysz to sprawdź
W miłości męsko-męskiej tak chyba czasami jest, że jeden ma zabawę, a drugi to dzielnie znosi. Na tym obrazku pan na dole jest ewidentnie zadowolony. Oczko
Nie wiem, nie znam się na miłości męsko-męskiej. Ale przyznam, że nie znałem Cię od tej strony i chyba wolę nie poznawać. Oczko
lumberjack napisał(a):
Dwa Litry Wody napisał(a): Iselin
Cytat:Krav maga. Fakt, że inne sztuki walki są bardziej eleganckie. Kiedy się kupuje ochraniacz na strefę kroku, w sklepie od razu wiedzą, na jakie zajęcia.
Liczy się efekt, a nie elegancja. Z drugiej jednak strony skuteczność warunkowana jest dobrą techniką, a dobra technika, to już czysta elegancja. Oczko

I w jaja można przecież kopnąć z gracją Uśmiech

To  musisz mi to kiedyś pokazać (na kimś, nie na mnie), bo jeszcze nie widziałem kopnięcia w jaja z gracją.
"All great men should be haunted by the fear of not living up to their potential.
All loyal men should be haunted by the fear of not having done enough for their country.
All honourable men should be haunted by the fear of not having lived a life worthy of those men who came before us." Sigurd
Odpowiedz
Socjopapa napisał(a): To musisz mi to kiedyś pokazać (na kimś, nie na mnie), bo jeszcze nie widziałem kopnięcia w jaja z gracją.

Ja widziałem. Chodziłem kiedyś na kravkę (niestety na dłuższą metę jest to nie do pogodzenia z ciężką pracą fizyczną) i nieraz widziałem jak ktoś dostał takiego kopa w jaja tak jakby owe jaja były wprost stworzone do tego aby przyjąć na siebie tego kopa ;D Kopy wchodzą czasami tak ładnie, że nawet ochraniacze nie pomagają Duży uśmiech

Iselin napisał(a): Prenumerujesz Bravo Girl?

Tamten post był pisany pół żartem, pół serio Oczko The Kelly Family też nigdy nie słuchałem Oczko
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
I  ten znowu biadoli:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7...idzic.html

Cytat:Nasza agresja i frustracja nie pozwalają nam myśleć.

Co za wyznanie. To tak a propos bluzgów wydzielanych przez co niektórych w sąsiednich wątkach.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Rad byłbym doczekać się podobnego wpisu z twojej galaktyki.
Ale chyba płonne to nadzieje.
Jesteście przecież tak zajebiści, piękni i mądrzy, że aż oczy bolą.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
Pisiorstwo myśli jakoś dlatego pyka was jak chce
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
Jest to jakaś wskazówka, ale maoiści swego czasu też pykali, kogo chcieli i jak chcieli. To od myślenia?
Odpowiedz
ZaKotem napisał(a): Jest to jakaś wskazówka, ale maoiści swego czasu też pykali, kogo chcieli i jak chcieli. To od myślenia?

Ale nie u nas.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości