To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festiwale muzyczne
#1
Muzyka 
Tak, tak, tak! Podzielcie się na jakie festiwale warto jeszcze jeździć. Zarówno na te darmowe, jak i na takie za które trzeba sporo zapłacić.
A propos tych drugich to Opener w tamtym roku mnie średnio satysfakcjonował. Tak naprawdę nie było zbyt wielu artystów, na których koncert czekałam z utęsknieniem (typu Foo Fighters lub G-eazy), jednak z drugiej strony pewnie bym narzekała, bo jak tu rozdwoić się i być pod dwoma namiotami jednocześnie?! Nie wiem czy pójdę w tym roku...  Nieśmiały
Może gdzieś indziej warto się wybrać?
Odpowiedz
#2
Witaj na forum!

W tym roku w Gdyni jest ciekawsza obsada. OFF Festiwal też ma interesującą ofertę. Jest jeszcze jego katowicki bliźniak czyli Tauron Nowa Muzyka, ale oni prezentują niszowe eksperymenty. I wiele innych wydarzeń. Są też zagraniczne oferty, a także pojedyncze koncerty. Zbyt wiele, aby wymienić.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości