To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mundial 2018
#21
Dzisiaj się odbędzie Finał Ligi Mistrzów między Liverpoolem a Realem Madryt. Ale będzie meczyk <3 cały rok na to czekałem. W tamtym roku jak była chrzest córki brata mojej mamy to wyjechałem z tekstem "dobra, kończę imprezę wracam na chatę oglądać Ligę Mistrzów" i sobie oglądałem mecz w którym Real zdeklasował Juventus Turyn. Ale będzie <3 piłkarskie święto. obsatwiwam zwycięstwo Realu ale nie zdziwię się jak Liverpool wygra
Odpowiedz
#22
Ten bramkarz Liverpoolu to istna tragedia. Po tym meczu chyba nikt już nigdzie nie będzie go chciał zatrudnić. Takie błędy to zawodowe harakiri.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#23
Noo szkoda chłopa. Zatrudnić go zatrudnią, ale w innej lidze i za inne pieniądze Duży uśmiech
I hear the roar of big machine
Two worlds and in between
Hot metal and methedrine
I hear empire down


Odpowiedz
#24
lumberjack napisał(a): Ten bramkarz Liverpoolu to istna tragedia. Po tym meczu chyba nikt już nigdzie nie będzie go chciał zatrudnić. Takie błędy to zawodowe harakiri.

 Karius przegrał Liverpool'owi Finał. Chociaż i tak nie spodziewałem się że Real może przegrać. Zawsze to jednak cieszy jak Angielskie zespoły dostają po dupie
Odpowiedz
#25
A trzynaście lat temu w finale Jerzy Dudek walnie przyczynił się do zwycięstwa Liverpoolu nad AC Milan...
"Kto nie zważa na karność, gardzi własnym życiem, lecz kto słucha napomnienia, nabywa rozumu.
Bojaźń Pana jest szkołą mądrości, a pokora poprzedza chwałę"
                            
"To głupota prowadzi człowieka na manowce, a potem jego serce wybucha gniewem na Pana"

          Prz. 15,32-33; 19,3
Odpowiedz
#26
Jakby nie puścił trzech w pierwszej połowie nie byłoby karnych
Odpowiedz
#27
To już dziś. A co to oznacza? Cały miesiąc piłka nożna ♡♡♡
Odpowiedz
#28
jW meczu Rosja-Arabia Saudyjska najbardziej podobały mi się gesty Putina, najwyraźniej dumnego z postawy rosyjskich piłkarzy, którzy zaskoczyli nie tylko kibiców, ale i siebie samych.Teraz , zgodnie z tradycją, może być już tylko gorzej.
Dzisiejszy hit Portugalia-Hiszpania to był piłkarski majstersztyk.Cieszy znakomita forma napastników. To jak Costa zakręcił portugalskimi obrońcami i wyrównująca bramka Christiano z rzutu wolnego były prawdziwą ozdobą meczu. Ronaldo na króla strzelców ?
"Kto nie zważa na karność, gardzi własnym życiem, lecz kto słucha napomnienia, nabywa rozumu.
Bojaźń Pana jest szkołą mądrości, a pokora poprzedza chwałę"
                            
"To głupota prowadzi człowieka na manowce, a potem jego serce wybucha gniewem na Pana"

          Prz. 15,32-33; 19,3
Odpowiedz
#29
Nie oglądałem tego meczu bo expiłem postać w jednej gierce MMORPG. No niestety Smutny zapomniałem o tym meczu
Odpowiedz
#30
Założyłeś wątek o Mundialu i pokpiłeś taki hit?
Uśmiech
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#31
Cytat:10 przykazań kibiców Śląska:
(...)
10. Każda osoba niezależnie od wieku, a w szczególności młode pokolenie kibiców Śląska powinno trenować jakiś sport, w szczególności sztuki walki, aby sławić nasz ukochany klub we wszelakich zawodach sportowych. Promujemy sportowy tryb życia ku chwale Wielkiego Śląska.
Z obfitości serca trochę szczerości się niechcący wylało Oczko
Odpowiedz
#32
Chorwaci roznieśli Argentyńczyków. Zasłużenie, a fakt, że Latynosi wykazywali się postawą sfrustrowanych macho, tym bardziej cieszy wygrana Chorwatów. Podczas imprez, kiedy to najwięcej oglądam kopaną dyscyplinę z kulką przy nodze, zawsze kibicuję drużynom z A. Płd. Dzisiaj też. Ale istnieje pewna piramida ważności, więc byłem lekko stronniczy na korzyść Europejczyków (bo Chorwatom też zawsze kibicuję). No i koledzy Messiego pokazali padakę, więc zasłużyli sobie na taką przegraną, ale że tak nieładnie się zachowywali to trochę jestem w szoku. : ) Źle się dzieje w kraju tanga.


The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
#33
Mam nadzieję, że nasze leniuszki wezmą z Chorwatów przykład, jak dobrać się do Latynosów.
Ale oni chyba kręcą loki i nowe reklamówki.
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#34
Ehh, nasza kadra najprawdopodniej w Czwartek wraca do domu. Spoko by było chociaż wyjść z grupy. Ale raczej tak się nie stanie, po tym co zaprezentowali w meczu z Senegalem
Odpowiedz
#35
Kurwa i chuj. Tyle mogę powiedzieć.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz
#36
To jest kur*a dramat. Ale spokojnie wszystko wróciło do normy
Mecz otwarcia, następnie mecz o wszystko no i mecz o honor. Pocieszam się tym że nasza piłka klubowa... A nie czekaj
Odpowiedz
#37
Co się martwicie. Niedługo znowu eliminacje do mistrzostw Europy i gwiazdy reprezentacji będą mogły znowu gwiazdorzyć gromiąc rozmaite Kazachstany i wymęczając zwycięstwa z potęgami takimi jak  Gruzja czy Czarnogóra.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz
#38
Przepraszam, a jest jeszcze opcja "Remis? Bierzemy w ciemno!"?
Chociaż... pewnie to byłoby niepotrzebne przedłużanie agonii przed Japonią.

Najważniejsze, że wygrała lepsza drużyna, którą przyjemnie było oglądać w rozgrywaniu, i żaden sędzia nie chciał przyjść słabszym "z pomocą".

Pytanie do pana trenera: co się stało przez te dwa lata, że wtedy było całkiem nieźle, a teraz Polaczki wrócili do gry sprzed kilkunastu lat? Tylko proszę bez wciskania kitu o jakimś amulecie, co się zgubił lub zepsuł.
Przecież nawet po samych faulach było widać, że nie były one sprowokowane grą bark w bark, ale tym, że Polaki za wolno biegali i ratowali się popychaniem rywali.

Ciekawe, czy którykolwiek z piłkarzy będzie narzekał, że kolumbijscy kibice za głośno na nich gwizdali, tak że nie mogli zebrać myśli i realizować skutecznej taktyki zakodowanej w ich głowach. Może i założenia taktyczne były słuszne, ale wykonanie wołało o pomstę do nieba.

Nie znam pomeczowych statystyk, ale na wszelki wypadek zafundowałbym chłopakom karne rundki wokół boiska (może z jakimiś radosnymi przyśpiewkami w stylu "to jest moja prawa noga, to jest moja lewa noga") - nie zaszkodzą, a mogą pomóc.
"Słuszna decyzja podjęta z niesłusznych powodów może nie być słuszna."
(Weatherby Swann)

The first to plead is adjudged to be upright,
until the next comes and cross-examines him.

(Proverbs 18:17)
Odpowiedz
#39
Dwa ostatnie dni leci u mnie w domu mecz za meczem. Głównie z powodu mizerii programowej każdej dostępnej naziemnie stacji. I stwierdzam, że Belgowie są skuteczni, Niemcy nieustępliwi, Japończycy inteligentni, Szwedzi mają szczęście a Senegal i Kolumbia mieli łatwo.

Co to miało być?
Sebastian Flak
Odpowiedz
#40
Elbrus napisał(a): Pytanie do pana trenera: co się stało przez te dwa lata, że wtedy było całkiem nieźle,


A mnie się wydaje, że było dokładnie tak samo -  tylko przeciwnicy pozwalali na o wiele więcej.
"Wkrótce Europa przekona się, i to boleśnie, co to są polskie fobie, psychozy oraz historyczne bóle fantomowe"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości