To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marsz Niepodległości
Mi się marsz z pochodniami kojarzy głównie z KKK Ku-Klux-Klanem.
Czy są jakieś historyczne lub współczesne marsze z pochodniami, które kojarzą się pozytywnie?
Może pozytywne byłoby zaprzysiężenie jakiegoś nowego Króla w XV - XVI wieku, rycerze w zbrojach na koniach i pochodnie, było coś takiego?
Te pochodnie pasują jeszcze do takiego marszu na koniach w takich czasach kiedy ulice w nocy jeszcze nie były oświetlone latarniami elektrycznymi.

Fani Kaczyńskiego chodzili po ulicach pieszo a nie na koniach z pochodniami?  Bo nie oglądam od dłuższego czasu prawie telewizji, tylko prawie same kanały muzyczne i z reklamami oraz czasem zagraniczne byle co, przeglądam co jest na kanałach po 5 minut.
Odpowiedz
Niemiecki Wronie a czy może wiesz, czego chcą fani Kaczki:
- procesu typu Norymberga dla "sprawców zamachu" wskazanych palcem przez Kaczkę,
- wsadzenia do więzienia bez sądu "sprawców zamachu" wskazanych palcem przez Kaczkę,
- odwetu i zemsty na "sprawcach zamachu" wskazanych palcem przez Kaczkę, żeby naprzykład spadł jeszcze jeden samolot wiozący na pokładzie chociaż jednego "sprawcę zamachu",
- żeby "sprawcy zamachu" poszli pieszą pielgrzymką do Watykanu i tam klęczeli 90 dni przed trumną JP2,
- oni niczego nie chcą, oni lubią marsze z pochodniami ( a te pochodnie to w dzień czy w nocy)

Pytam bo mało oglądam telewizję, a też nie miałam okazji słuchać jakiejś dyskusji na ten temat.


Czy oni coś krzyczą - "Obudź się Polsko" i co dalej po pobudce, 3 przysiady, baczność, spocznij?
Naprawdę nie wiem, Kaczka wyładowuje swoją złość i nerwy czy jeszcze coś? Kaczka chce kogoś zastrzelić ale brak mu odwagi i poparcia tłumu czy tylko ukarać chłostą? Jestem lekko złośliwa bo tego nie rozumiem, a przecież nie jestem całkiem głupia, więc trochę się krzywię na ten temat.


Czy Kaczka naprzykład potrafi wskazać 100 000 ludzi, że wśród nich jest - jego zdaniem - przynajmniej 20 "sprawców zamachu" niezależnie od tego czy to 20 sprawców miało by stanowić 5% czy 20% wszystkich sprawców?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości