To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska ma zbyt małe zasoby kapitału intelektualnego
#12
TouchDown napisał(a): Byłeś kiedyś za granicą, ja nie wiem jak oni tą wydajność mierzą.

Byłem. I też nie wiem jak mierzą wydajność.

TouchDown napisał(a): Może ja mam takie doświadczenie, ale na zachodzie wcale nie pracują bardziej optymalnie.

Nie wiem. Może w niektórych branżach jest większe zautomatyzowanie.

TouchDown napisał(a): Wiem, w Polsce w sektorze państwowym jest to samo, ale w prywatnym sobie nie wyobrażam bo zaraz ktoś Ci siądzie na kark.

W różnych firmach pracowałem i widziałem ludzi, którzy do perfekcji potrafili opanować umiejętność opierdalania się kiedy nie ma szefa lub udawania pracy kiedy gdzieś w pobliżu jest szef.

TouchDown napisał(a): wcale mnie etyka pracy na zachodzie nie zachwyciła

Mnie też nie. Ogólnie jak byłem chwilę w UK to zauważyłem tylko, że Polacy, Hindusi i ogólnie jacyś obcokrajowcy pracują lepiej niż sami Anglicy.

A kolega pracujący w Niemczech na budowach żali się, że bardzo często są niezapowiedziane inspekcje ichniejszego PIPu, bo nie można pracować więcej niż 8h, a Polacy mają tendencję do 10h. Także w Niemczech urzędnicy bardzo mocno dbają o mniejszą wydajność pracownika.
---
Najpewniejszą oznaką pogodnej duszy jest zdolność śmiania się z samego siebie. Większości ludzi taki śmiech sprawia ból.

Nietzsche
---
Polska trwa i trwa mać
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Polska ma zbyt małe zasoby kapitału intelektualnego - przez lumberjack - 08.08.2018, 20:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości