Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niewinne niemowlę ws niewinny pies.
#1
Czy niemowlę może być symbolem niewinności? Przecież z niemowlaka może wyrosnąć morderca lub sadysta który morduje lub znęca się nad kimś kto mu nic złego nie zrobił? Mowa tu o niemowlęciu nad którym nie znęcają się rodzice lub inne osoby, któremu charakter u lub podejmowanych decyzji nie wypaczyło złe traktowanie od innych ludzi, tylko o takim niemowlęciu które bez tego typu przyczyn jak podrośnie będzie mordować lub znęcać się.


Psy nie mają tego typu charakteru, decyzji żeby podejmować znęcanie się, nękanie lub mordowanie człowieka. Czasem się na kogoś rzucą i pogryzą lub zagryzą, czasem trudno dociec co zdenerwowało psa ale przynajmniej nie noszą się z zamiarem morderstwa przez długie tygodnie lub miesiące.


Jest też problem z osądzaniem człowieka za popełnione przestępstwo np. pobicie ze skutkiem śmiertelnym.
Np. czyn popełnił człowiek 1 z USA, ale gdyby podmienić  niemowlęta na miejsce tego niemowlaka, którym był człowiek1 w chwili narodzin to 5789 niemowlaków z USA popełniło by ten sam czyn karalny, pobicie ze skutkiem śmiertelnym.
Chodzi o to, że ścieżka życia tego człowieka 1 była pechowa, i 5789 innych obywateli USA popełniło by ten sam czyn karalny gdyby ich na të samą lub taką samą ścieżkę życia wepchnąć.
Wobec tego skazując w USA człowieka 1 na 25lat więzienia należało by wygłosić:
"Sąd skazuje cię przestępco na 25 lat więzienia i proszę nie opluwać krzyża z Jezusem, że wepchnął cię na ścieżkę życia z tym wyrokiem bo Jezusowi wszystko wolno".
Jestem zainteresowana uwagami do tego tematu.


W ogóle mam taki problem, że sąsiedzi i mieszkańcy osiedla gdzie mieszkam znęcają się nade mną przy pomocy niemowlaków i małych dzieci. Jak wychodzę z mieszkania, mieszkam na wyższym piętrze to po schodach w górę wchodzi "młoda mamusia" z jednym niemowlaczkiem na rączkach i dwie słodkie 3, 4 letnie dziewczynki schodzą ze schodów blokując cała szerokość schodów, w kierunku przeciwnym jak wchodzę do drzwi klatki schodowej to też jedna lub druga mamusia z trójką bobasków, słodkich pieszczoszków mnie nęka próbując przytulać się do mnie na schodach.
Ja uważam, że jak niemowlaczki i słodkie 3,4 letnie dziewczynki oprócz papu w mordkę od Dudy za 500+ potrzebują jeszcze pieszczot od obcej zmaltretowanej osoby z grupą inwalidzką od 2003 roku to niech zgłoszą do burdelu potrzebę zorganizowania burdelu w grupie wiekowej niemowlaczki i małe słodkie 3,4 letnie dziewczynki to może specjaliści od usług seksualnych i pieszczot za pieniądze dla dorosłych też te niemowlaczki i małe słodkie 3,4 letnie dziewczynki profesjonalnie popieszczą.
Mój problem z nękaniem mnie przez niemowlaki i małe słodkie dziewczynki np. 3,4 letnie ale też 6,7 letnie zaczął się koło 2006 roku jak zaczęłam pisać na ateiście.pl. To się nasiliło od 2014 roku.
W Niebie są Chóry Anielskie i nie płynie czas

W Niebie Maryja nic nie je, nie pije, nie oddycha i nie bije jej serce, nie spaceruje, nie rosną jej włosy i paznokcie, nie wydziela potu, nie mówi i nie myśli

Siedzi naga przywiązana pasami do krzesła i słucha modlitw oraz trzyma palec wskazujący w buzi
Codziennie o 22:00 anioł Gabriel odwiązuje Maryję z pasów i Maryja robi kupę do nocnika oraz sika

W piątek przychodzi do Maryi nagi Jezus z własnym pełnym 10litrowym nocnikiem, otwierają się przestworza i razem wyrzucają kupy z 2 nocników do Wisły na wlocie do Warszawy.
Maryja i Jezus nie odczuwają w Niebie już zapachów dlatego nie czują smrodów z nocników, które napełniają przez cały tydzień.

W Niebie rosną jagody manna i fruwają przepiórki, które zjada Jezus, a Maryja demonstruje "cud robienia kupy" czyli nic nie je a robi kupy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości