Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy Pan o pseudonimie "Papież Franciszek" jest ukrywającym się Jezusem?
Gąska nie ma możliwości tego sprawdzić, czy pan o pseudonimie "Papież Franciszek" nie jest ukrywającym się Jezusem, który ponownie urodził się na Ziemi jako niemowlę.
Niby dlaczego nie?

Gąska ma dwie nogi i 55 lat, gąska chciałaby odmłodzić ciało do fizycznego wieku 20 lat, zachowując dotychczasową pamięć i psychikę - jeżeli Pan o pseudonimie "Papież Franciszek" jest Jezusem to gąska chciała by go grzecznie o taki cud poprosić, wszak Jezus uzdrawiał cudzołożnice i chyba preferował zatwardziałych grzeszników, może na przykład także takich jak morderca Brejvik, to może Jezus-Franciszek by gąskę odmłodził i zwrócił jej zdrowie.
Jeżeli gąska jako grzeszniczka na taki duży cud nie zasłużyła to gąska by poprosiła Pana Jezusa w ciele Pana o pseudonimie "Papież Franciszek" o taki mniejszy cud a mianowicie o cud uzdrowienia wszystkich zębów - gąska by pragnęła żeby w miejsce ubytków wyrosły jej nowe trzecie zęby a te do borowania i wypełnienia też najlepiej żeby cudownie zostały wymienione na nowe trzecie zęby i żeby zęby były ładne i mocne w kształcie najlepiej na 99% podobnym do tych drugich zębów jak były nowe i dopiero wyrosły.

Gąska by nie chciała od Boga-Ojca "linii przeznaczenia życia" takiego jak wózek inwalidzki bez 2 nóg, nie życzyła by też tego komuś kto by się nad gąską nie znęcał i nie popierał takiego znęcania.

Jednakże gąska, którą prezesi w firmie gdzie wcześniej pracowała od 2010 r na etacie odcięli od kontaktów z ludżmi bo gąska od 3,5 roku przebywa w domu i tak jakby tam pracuje ostatnio na umowie zleceniu (odpowiednik póletatu) a ostatnie zlecenie ma do końca czerwca 2018r i sika w pampersy
bo przebywając w domu podjęła w 2014r na 2 dni pracę też na pól etatu w jakiejś gównianej firmie - a praca miała polegać na przeklejaniu strojów do przebierania dla dzieci z innych sklepów internetowych do tego sklepu internetowego który był w tej firmie i pani przesiębiorca wcisnęła gąsce krzesło pomiędzy regał z badziewiami typu sztuczne siusiaki i inne zabawne intymne gadżety na sprzedaż a biurko i stan tego tematu był taki że jakby gąska się nieco mocniej odwróciła na tym krześle to by strąciła wszystko z tego regału - te sztuczne siusiaki między innymi -
a do pracy w tym temacie pani dała gąsce monitor 10 cali ewentualnie 12 cali a gąska ma okulary dosyć mocne minusy i nie chce zostać niewidoma pracując przy takim cudownie małym ekraniku, i powiedziała że jej potrąci z pensji jak coś strąci z pólki z regału - pozatym młody chłopak pracujący w tej firmie i sprzedający sztuczne siusiaki powiedział gąsce że za wolno przekleja te stroje karnawałowe od dzieci i że takie tempo pracy nie może być to gąska zrezygnowała z pracy -
ale podłapała coś od razu w tej firmie typu silna grypa 1,5 miesiąca i średnio silne sikanie w pampersy do dzisiaj.

a gąska nie potrzebuje żeby kupy kościelne po zawodówce na ulicy i w markecie gąskę obmacywały jak biedniejszą i głupszą od nich i ją głaskały po głowie jak biedne dziecko, żeby z gąski robili sobie pastuszkę do pieszczot - żeby głaskali gąskę jak owieczkę podarowaną im przez pana Jezusa do zabawy  -  którą ukochał Jezus i oni mogą ją sobie poobmacywać i poprzypieszczać co ona taka biedna i co ona nie normalnej pracy, to gąska nie potrzebuje tego typu kontaktów z ludźmi którzy się do gąski przypierdalają.

Gąsce się wydaje, że jakby te kaleki bez 2 nóg na wózkach inwalidzkich naprawdę o te brakujące nogi płakały to nie tylko poszły by szukać cudów uzdrowienia na Jasnej Górze w Częstochowie ale i by zorganizowały wózkową pielgrzymkę do Watykanu bo przecież jest szansa że pan o pseudonimie "Papież Franciszek" jest człowiekiem i bogiem to może jakby zaczęli skandować"
"Wiemy, że jesteś Jezusem, przywróć nam 2 zdrowe nogi!!"
To może Jezus by się nad nimi ulitował i by im nogi odrosły.

Co o tym myślicie dlaczego wózki inwalidzkie nie chwytają się każdej sensownej szansy?

Dodane:
Ja rozumiem, że Pan Jezus ma w niebie ludzkie ciało mężczyzny sprawnego seksualnie i że ma także potrzeby seksualne skierowane typowo do kobiety. Ja rozumiem, że pewnie masturbacja siusiaka Panu Jezusowi nie wystarcza i że potrzebuje skorzystać z kobiety.

Ja bym chciała zadeklarować że mogę odbywać seks / stosunki seksualne z Panem Jezusem, jeśli to możliwe to może wystarczyłoby jeden raz w miesiącu w zamian za łaskę otrzymywania pracy za wynagrodzeniem w dalszym ciągu tj. od 1 lipca 2018r  - może być kolejna umowa-zlecenie odpowiadająca półetatowi w domu.
Ja bym prosiła, żeby Pan Jezus był wykąpany i nie śmierdział i żeby miał umytego siusiaka. Może być seks od przodu i do odbytu, prosiłabym żeby to nie było popieszczanie siusiaka w ustach z połykaniem nasienia bo to mi za bardzo nie odpowiada.
Chciałabym bardzo prosić, a jeśli prośba jest niestosowna to proszę o wybaczenie, żeby Pan Jezus skorzystał z prezerwatywy, lub - jeszcze raz przepraszam za niestosowną prośbę - żeby stosunek seksualny był w moje dni niepłodne bo boję się ciąży, a leki które zażywam są szkodliwe dla płodu - dlatego też ciąża jest dla mnie niewskazana, dlatego jeszcze raz bardzo przepraszam, że nie chciałabym ewentualnie niemowlaka z Panem Jezusem jakby chciał sprawić radość Bogu Ojcu i dać mu wnuka i chciałam oczywiście wyrazić radość i szczęście gdybym miała zaszczyt zostać wybranką Pana Jezusa i matką jego niemowlaka.
1. Proszę się nade mną nie znęcać i nie popieszczać mnie niemowlakami i małymi smarkulami oraz przyklejaniem się do mnie z wózkami z niemowlakami.
2. To nie moja sprawa, że ktoś ma hobby zmieniać pieluchy z gównami 10ciu naraz niemowlakom  i ma na to pieniądze od państwa. Ale proszę mnie nie nękać towarzystwem niemowlaków i bobasów przez celowe kręcenie się w moim pobliżu bo mam uraz od znęcania się i pogarsza mi się od tego choroba psychiczna, której dostałam od 4letniego głodowania 1999-2003 z powodu braku pieniędzy.
3. Choroba psychiczna nie w każdym przypadku polega na tym, że ktoś jest wariatem i nie może podjąć pracy.
4. Po co 5 lub 6 minut bambania w dzwony kościelne za każdym razem, nie wystarczy np. 6 bambnięć 1 raz na mszę? Bambanie jest uciążliwe.
5. Niech wyprodukują papier toaletowy z napisem "Miłość bliźniego".
Odpowiedz
W kontekście Pana Jezusa który jest w pełni człowiekiem i mężczyzną mającym aktywne plemniki zdolnym do spłodzenia niemowlaka i odczuwającym potrzeby seksualne gąska chciałaby zapytać czy jest gdzieś jakieś opracowanie grupy lekarzy specjalistów od spraw płciowych, seksualnych, narządów męskich i seksuologów, które by zrobiło klasyfikację mężczyzn pod względem odczuwania i realizacji potrzeb seksualnych?
W kontekście tego opracowania można było by zrobić sondę wśród księdzów jak u nich jest z potrzebami seksualnymi, czy się masturbują do zdjęć matki boskiej z niemowlakiem czy do zdjęć jakiejś seksbomby czy do zdjęć stłamszone matki Polki z brudnymi dzieciaki 5 sztuk,  czy współżyjæ seksualnie z zakonnicami ze swojego kościoła lub gosposiami od księdza albo może co zdatniejsze matki Polki chodzące do kościoła powąchać wody święconej służæ też księdzu po mszy swoją pupą w celu współżycia seksualnego z księdzem?

Bo można było by zrobić publicznie  test księdzu, który twierdzi, że nie odczuwa potrzeb seksualnych, czy jak mu pomasturbuje siusiak ładna młoda blondynka czy mu siusiak nie stanie?
No a  jak księdzu pomasturbuje publicznie siusiak ładna goła młoda blondynka to co wtedy - seks w kościele przed ołtarzem?

Bo może takiego księdza trochę co innego podnieca, inny typ kobiet, może on rozładowuje swoje napięcie seksualne za pomocą masturbacji  do obrazka matki boskiej z niemowlakiem, a może do zdjęcia niewinnych dziewczynek komunijnych, wszak u księdzów typowa wykrywalna dewiacja to pedofilia?
1. Proszę się nade mną nie znęcać i nie popieszczać mnie niemowlakami i małymi smarkulami oraz przyklejaniem się do mnie z wózkami z niemowlakami.
2. To nie moja sprawa, że ktoś ma hobby zmieniać pieluchy z gównami 10ciu naraz niemowlakom  i ma na to pieniądze od państwa. Ale proszę mnie nie nękać towarzystwem niemowlaków i bobasów przez celowe kręcenie się w moim pobliżu bo mam uraz od znęcania się i pogarsza mi się od tego choroba psychiczna, której dostałam od 4letniego głodowania 1999-2003 z powodu braku pieniędzy.
3. Choroba psychiczna nie w każdym przypadku polega na tym, że ktoś jest wariatem i nie może podjąć pracy.
4. Po co 5 lub 6 minut bambania w dzwony kościelne za każdym razem, nie wystarczy np. 6 bambnięć 1 raz na mszę? Bambanie jest uciążliwe.
Odpowiedz
W kontekście Pana Jezusa, który ukrywa się od dnia zapłodnienia w macicy matki przyszłego pana o pseudonimie "Papież Franciszek" to ja nie miałabym nic przeciwko, żeby Jezus sprawił cud zbiorowy, żeby każdemu człowiekowi który ukończył
40 lat życia i jeszcze nie umarł, żeby jemu wyrastały w sposób naturalny trzecie zęby, tak jak te drugie zęby które wyrastają wypychając u dzieci mleczaki. Czyli żeby te trzecie zęby wypychały resztki tych plombowanych zębów, same korzenie albo zdatne zęby ale już sfatygowane.
Taki trwały cud od Jezusa mógłby polegać na tym, że do końca świata już by ludziom w wieku około 40 lat występowało to drugie ząbkowanie i wyrastanie trzecich zębów w pełnym komplecie 32 sztuki.
Gąska jest niewierząca, ale nawet by ludzi zachęcała, żeby się o to pomodlili, a może stanie się cud?

Gąska ma jeszcze taki problem, że jeśli Pan Jezus jest w pełni człowiekiem, to znaczy w jego przypadku mężczyzną a nie kobietą, to znaczy mężczyzna Pan Jezus ma potrzeby seksualne i odczuwa podniecenie seksualne i nie jest impotentem i przebywa w Niebie, a w niebie z człowieków mających ciało człowieka, jest jeszcze tylko jego matka Maryja która jest kobietą to czy z braku innych kobiet i wobec własnych męskich potrzeb seksualnych czy Pan Jezus współżyje seksualnie z matką Maryją, czy jest współżycie płciowe pomiędzy nimi obojgiem?

Tak w ogóle, jeżeli ktoś wierzy w Pana Jezusa i matkę boską, to chyba uważa też że istnieją też diabły zabierające grzeszne dusze do piekła.
Gąska czytała, że w dawnych czasach można było wezwać diabła i zaprzedać mu duszę w zamian za jakieś korzyści doczesne, np. dobry samochód za 100 000 zł lub 1000 kg złota w sztabkach.
Może można byłoby zawezwać diabła i zaproponować mu cyrograf, żeby udowodnił i wytłumaczył czy istnieje dusza i na czym polega, oraz żeby odmłodził jakiejś osobie ciało do np. 20 lat w zamian za duszę człowieka który został by dla ludzi bohaterem, bo ludzie już by nie musieli wierzyć tylko by wiedzieli czy istnieje dusza i na czym polega?
Może diabłu w zamian za taki kontrakt w cyrografie wystarczył by jeden człowiek który zaprzedał by diabłu duszę do piekła a nie np. 5 człowieków?

Bo może być tak, że istnieje Pan Jezus i istnieje diabeł, ale nie istnieje dusza ludzka i człowiek po śmierci umiera i nie ma nic dalej, a pogłoski że diabeł w piekle nadzoruje upadłe duszę które odbywają tam karę jest kłamstwem, bo diabły w piekle smażą kiełbaskę na ognisku, jeżdżą samochodem i grają w badmintona.

Pan Jezus może mieć duszę a człowiek może duszy nie mieć i po śmierci może nic nie być.
Bo mucha albo motyl też może duszy nie mieć albo mucha może mieć duszę śmiertelną, która umiera jak umiera ciało muchy.

Poza tym jakby bogiem planety Ziemia był czarownik Gargamel to niektórzy ludzie mogli by mieć duszę a niektórzy ludzie mogli by duszy nie mieć, a Jezus może być podobny w zachowaniu do Gargamela.

Dlatego dobrze byłoby zawezwać diabła i w zamian za duszę człowieka, który podpisze z diabłem cyrograf i zaprzeda mu duszę do piekła a w zamian za to zostanie u ludzi bohaterem, uzyskać u diabła dowody i wyjaśnienia na to czy są duszę i na czym polegają, oraz czy duszę mają wszyscy ludzie czy niektórzy i którzy ludzie te duszę mają a którzy nie mają.
Odpowiedz
(07.06.2018, 20:26)gąska9999 napisał(a): Gąska ma dwie nogi i 55 lat, gąska chciałaby odmłodzić ciało do fizycznego wieku 20 lat, zachowując dotychczasową pamięć i psychikę - jeżeli Pan o pseudonimie "Papież Franciszek" jest Jezusem to gąska chciała by go grzecznie o taki cud poprosić, wszak Jezus uzdrawiał cudzołożnice i chyba preferował zatwardziałych grzeszników, może na przykład także takich jak morderca Brejvik, to może Jezus-Franciszek by gąskę odmłodził i zwrócił jej zdrowie.
Napisane jest :
"Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego "
- A papież jest drugi po Bogu i jak już sami zaznaczali : PIERWSZY TU NA ZIEMI! 
Nieskończona i niepojęta Mądrość Boża uznała , że natchnione ( bezbłędne) teksty Pisma Świętego nie muszą wyjaśniać dokładnie przyczyn różnych ludzkich udręk - to dwa. Wg Pisma Świętego twoje cierpienie, spowodowane jest odejściem od Boga.
U męskiego członka płodzącego wisi serce kobiet, a u vulvy serce mężczyzn. Pod znakiem vulvy i penisa stoi cały ten żywy świat.
Odpowiedz
Co to znaczy "odejście od Boga"? Nie jestem psem który cały czas chodził przy nodze "Boga" i miał pełną miskę a potem mając wolną wolę poszedł sobie leżeć samodzielnie w pobliże ogródków działkowych i dostał w dupę za swoją wolną wolę.

Psy nie umieją pracować i potrzebują właściciela lub opiekuna.

A ja jestem człowiekiem, jako dziecko za PRLu katowali mnie rodzice a sąsiadka mnie przytulała pozwalając mi huśtać się na jej bujanym fotelu w jej mieszkaniu i będąc osobą dorosłą nie zrobiła dla mnie nic więcej.
Potem w 1990r towarzysz Jaruzelski klepnął takie kapitalistyczne państwo w którym nie miałam/i nie mam prawa do pracy - nie mam prawa do pracy ani przez jeden dzień mojego życia nawet jeśli potrafię dobrze pracować na niektórych stanowiskach  - i mogę lizać tylko o to ludzi po siusiakach żeby mi dali pracę i nic więcej.

Ja rozumiem, że katolikom jest mało jednego pana jezusa i potrzebują jeszcze gąskę bez jej zgody też na pana jezusa numer dwa skatować i ukrzyżować a potem jeszcze skatować po raz drugi spazmując do niej jak do pana jezusa zdjętego z krzyża i znęcając się nad nią podsuwaniem jej pod nos  stopek od niemowlaków na rękach mamusiek-katoliczek w marketach - niech się gąska nachla od znęcania pieszczotami przy pomocy niemowlaków - ale gdzie się podziały zasady tych ludzi z dawnego PZPR i towarzysza Jaruzelskiego który poszedł leżeć w katolicki grób?
Dla mnie jest to planeta Obłąkanych, planeta znęcania się nade mną.
Odpowiedz
(15.06.2018, 00:14)gąska9999 napisał(a): Potem w 1990r towarzysz Jaruzelski klepnął takie kapitalistyczne państwo w którym nie miałam/i nie mam prawa do pracy - nie mam prawa do pracy ani przez jeden dzień mojego życia nawet jeśli potrafię dobrze pracować na niektórych stanowiskach  -
Dla mnie jest to planeta Obłąkanych, planeta znęcania się nade mną.

Wszystko, co Bóg stworzył, było dobre. Pracując powinniśmy także tworzyć dobro. Praca powinna być wyrazem miłości do człowieka, służbą ułatwiającą drugiemu życie,a nie byle jaka.
Jeżeli ( umiesz , potrafisz pracować dobrze ) , ale miałabyś pracować bez miłości staje się więc ona dla Ciebie niebezpieczna, a nawet szkodliwa. Jeżeli więc nie mogłaś pracować, to ciesz się! Po cóż miałabyś pracować bez miłości? Wytwarzając dla przykładu środki masowej zagłady lub dla kariery - a przez to aby wybić się ponad innymi?
A ja znam wiele osób które praca zniszczyła, stali się bogaci, zapomnieli o wypoczynku i o Bogu..Ty miałaś to szczęście -  dużo wypoczywałaś...a wypoczynek powinnaś dobrze wykorzystać np; na zgłębianie filozofii klasycznej oraz wschodniej lub zdobywanie wiedzy religijnej ( Biblia, Katechizm, teologia dogmatyczna, ) prace i traktaty Ojców Kościoła lub coś jeszcze poważniejszego teologia krytyczna, religioznawstwo, systemy filozoficzno- etyczne. No, jest tego dużo , jest w czym wybierać. Zapewne znajdzie się coś , dla każdego , na każdą kieszeń...
U męskiego członka płodzącego wisi serce kobiet, a u vulvy serce mężczyzn. Pod znakiem vulvy i penisa stoi cały ten żywy świat.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości