Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wstawiennictwo Maryi u Boga ojca na czym polega?
Gąska słyszała, że modlenie się Ziemian do Maryi lub świętego Piotra apostoła ma taki sens, że Maryja wstawia się o modlącego się do niej grzesznika u Boga Ojca o łaskę dla tego grzesznika.

Gąska by chciała zapytać o wierzenia, przypuszczenia lub wyobrażenia jak wygląda to wstawianie się u Boga lub na czym polega?

Na przykład Maryja klęczy przed Bogiem Ojcem przez 2 godziny w intencji każdego grzesznika i odmawia "Ojcze Nasz" jedno za drugim tyle ile zdąży, a jak wstawia się w intencji Zefcia to klęczy przez 3 tygodnie i nie śpi w tym czasie tylko cały czas odmawia to Ojcze Nasz?

Na przykład 2 Maryja ubiera strój Arabki obwieszony różnymi metalowymi zawieszkami , popija cudowny eliksir przywracania młodości do wieku 20 lat i odtańcza przed Bogiem Ojcem arabski taniec przez 2 godziny a anioły wykonują do tego arabską muzykę, w przypadku wstawiania się o Zefcia Maryja tańczy bez przerwy 3 tygodnie?

Jaka jest różnica w sensie modlenia się bezpośrednio do Boga Ojca a pośrednio do Maryi, czy chodzi o urozmaicenie typu kontakt ze zwierzątkami jak kot, pies, wiewiórka, sowa, jeż, chomik, koń, owca żeby człowiek miał dobre samopoczucie bo jak by jedynymi zwierzętami na planecie Ziemia były tylko psy i owce to człowiek nie miałby dobrego samopoczucia?

Czy jest jakiś inny sens, różnica w modleniu się do różnych Bogów i osób w Niebie?
Czy może Bóg Ojciec nie daje rady wysłuchać wszystkich modlitw i inni Bogowie i osoby w Niebie muszą mu w tym pomóc?

Ile najlepiej się modlić o uzdrowienie chorej nogi, aż ci się poprawi psychiczne samopoczucie, aż ci zabraknie czasu, aż się zniechęcisz, aż ci noga uzdrowieje lub aż ci chorą nogę amputują?
Jakieś mądrzejsze opcje są?
1. Proszę się nade mną nie znęcać i nie popieszczać mnie niemowlakami i małymi smarkulami oraz przyklejaniem się do mnie z wózkami z niemowlakami.
2. To nie moja sprawa, że ktoś chce zmieniać pieluchy z gównami 10ciu naraz niemowlakom bo ma takie hobby i ma na to pieniądze od państwa. Ale proszę mnie nie nękać przymusowym towarzystwem tych niemowlaków i innych bobasów przez celowe kręcenie się w moim pobliżu bo mam na to uraz od znęcania się i pogarsza mi się od tego choroba psychiczna, której dostałam od 4letniego głodowania 1999-2003 z powodu braku pieniędzy.
3. Choroba psychiczna nie polega na tym, że ktoś jest wariatem i nie może podjąć pracy. Z podjęciem pracy to są sytuacje indywidualne kto ma zdolność do wykonywania pracy. Praca jest rehabilitacją dla osoby chorej psychicznie.
Odpowiedz
Myślę, że Bóg Ojciec jak tradycyjny, patriarchalny typ potrzebuje kobiety, żeby wypraszała u niego łaski.
Taki typ mężczyzny nie pojmuje na czym polegają problemy emocjonalne i duchowe swoich dzieci czyli jest po prostu zimnym, niedostępnym emocjonalnie facetem.
Dlatego ciężko jest mi uwierzyć w Boga, który przypomina ułomnego aleksytymika.
Tego typu człowiek nie może być dobry i współczujący, nie może dawać wsparcia psychicznego, zrozumienia i szacunku. Maryja musi się przed nim płaszczyć, żeby okazał dzieciom milość.
"Z moich obserwacji obozowych wynika, że kobiety znacznie gorzej znoszą głód fizyczny i seksualny niż mężczyźni. Proste prawo życia obozowego głosiło tedy, że łamiąc opierającą się kobietę głodem fizycznym, zaspokaja się jej obie potrzeby naraz." - " Inny Swiat" Gustaw Herling- Grudzinski.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości