Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie potrzeby ma Bóg Ojciec, Jezus, Maryja i anioły?
Bóg Ojciec zdaniem gąski może mieć potrzebę:
-słuchania modlitw
- karania potopem grzeszników
-zabawy w sąd ostateczny
-zabawy we wskrzeszanie grzeszników z pozostałości kości w trumnie jak jest jeszcze grób
- obietnic wskrzeszania ludzi którzy nie mają już trumny i grobu np. Mieszko I  - pierwszy wódz Polaków, ten polski król który zwyciężył pod Grunwaldem, Napoleon, Kopernik, Demokryt z Abdery, Epikur z Grecji, Mendel, wynalazca elektryczności,
- mówienia z krzaka
- zrzucania manny/jagód uzbieranych przez anioły w lesie w Niebie, poprzez otwarcie przestworzy i wysypanie zawartości kontenerów z jagodami,
- potrzebę snu 8 godzin dziennie

Jakby Bóg robił rzeczy w stosunku do których nie ma potrzeb to,
- byłby maszyną/robotem który może się zepsuć
- jakiś gangster przystawił by mu pistolet do pleców i kazał robić rzeczy których robić nie potrzebuje, nie ma ochoty,

Czy wierzący mają inne zdanie lub mądrzejszą wiarę lub poglądy?
1. Bóg Jahwe każe Maryi w Niebie ściągać majtusie z pupy do snu.
2. Maryja w Niebie  nie zawsze słucha modlitw, nie słucha gdy śpi, masturbuje się i robi kupę, bo człowiek i kobieta ma takie potrzeby oraz oddychać tlenem także w Niebie.
3. Maryja klęczy raz w roku przed  Bogiem Ojcem o nowe majtki i raz w miesiącu klęczy o paczkę podpasek na okres.
4. Jestem ogryzek człowieka, rencistka, niewierząca, z alergią na religię, bobasy i kaleki na wózkach inwalidzkich oraz bez nóg i rąk, jestem nękana tymi czynnikami - jestem ogryzek ze względu na stan zdrowia i odpadnięcie z rynku pracy. 
Pełne i zdrowe pupy w marketach jeszcze mnie molestują przyklejaniem się do mnie.
Sąsiedzi piętro niżej chodzą za mną i nękają mnie dokuczliwym celowym postukiwaniem np. prętem lub drutem w kaloryfer, rzucając metalowe przedmioty o podłogę.
Odpowiedz
Bóg nie może czuć potrzeby. Potrzeba to chęć posiadania czegoś co się nie ma. Bóg nie może nie mieć( nie mieć w przeszłości a posiadać w przyszłości). Ergo, jeżeli Bóg miałby potrzebę, oznaczałoby to że jest od czegoś zależny(od czego w ogóle mógłby być zależny?). Bóg jak wiadomo nie może być od czegoś zależy bo nie byłby wszechmogący. Myślę że dobrze to wyjaśniłem. A przynajmniej najlepiej jak potrafię

Poza tym, nie uważasz że forum.ateista to nie jest najlepsze miejsce do zadawania tego typu pytań?
- o nie! Kret Huczsrajajamiński!!! Reaguje na ciemność 
- raczej na głupotę. Kiedy naładuje się laserek?
- nigdy, kret zniszczył agregat z prądem...
- co on robi? 
- zdycha. Huczsrajajamińskie krety oddychają glebą, gdy wychodzą na powierzchnię duszą się 
- to po co wychodził? 
- nie wiem, może chciał przyszpanować...?
Odpowiedz
Nie.

Nie ma potrzeby słuchania modlitw od grzeszników a słucha?
To tak jakby gangster kazał Zefciowi zjeść 15 talerzy zupy ogórkowej jeden po drugim z szybkością 10 minut na talerz zupy.

Jak nie ma potrzeby to po co tych modlitw słucha?

Forum Ateista to rozmowy o religii wierzących i niewierzących lub atrap rzeczywistości udających ludzi i gąski.
Fora kościelne to skowyt wiary w religię i katolickiego Boga.
1. Bóg Jahwe każe Maryi w Niebie ściągać majtusie z pupy do snu.
2. Maryja w Niebie  nie zawsze słucha modlitw, nie słucha gdy śpi, masturbuje się i robi kupę, bo człowiek i kobieta ma takie potrzeby oraz oddychać tlenem także w Niebie.
3. Maryja klęczy raz w roku przed  Bogiem Ojcem o nowe majtki i raz w miesiącu klęczy o paczkę podpasek na okres.
4. Jestem ogryzek człowieka, rencistka, niewierząca, z alergią na religię, bobasy i kaleki na wózkach inwalidzkich oraz bez nóg i rąk, jestem nękana tymi czynnikami - jestem ogryzek ze względu na stan zdrowia i odpadnięcie z rynku pracy. 
Pełne i zdrowe pupy w marketach jeszcze mnie molestują przyklejaniem się do mnie.
Sąsiedzi piętro niżej chodzą za mną i nękają mnie dokuczliwym celowym postukiwaniem np. prętem lub drutem w kaloryfer, rzucając metalowe przedmioty o podłogę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości