Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie potrzeby ma Bóg Ojciec, Jezus, Maryja i anioły?
Bóg Ojciec zdaniem gąski może mieć potrzebę:
-słuchania modlitw
- karania potopem grzeszników
-zabawy w sąd ostateczny
-zabawy we wskrzeszanie grzeszników z pozostałości kości w trumnie jak jest jeszcze grób
- obietnic wskrzeszania ludzi którzy nie mają już trumny i grobu np. Mieszko I  - pierwszy wódz Polaków, ten polski król który zwyciężył pod Grunwaldem, Napoleon, Kopernik, Demokryt z Abdery, Epikur z Grecji, Mendel, wynalazca elektryczności,
- mówienia z krzaka
- zrzucania manny/jagód uzbieranych przez anioły w lesie w Niebie, poprzez otwarcie przestworzy i wysypanie zawartości kontenerów z jagodami,
- potrzebę snu 8 godzin dziennie

Jakby Bóg robił rzeczy w stosunku do których nie ma potrzeb to,
- byłby maszyną/robotem który może się zepsuć
- jakiś gangster przystawił by mu pistolet do pleców i kazał robić rzeczy których robić nie potrzebuje, nie ma ochoty,

Czy wierzący mają inne zdanie lub mądrzejszą wiarę lub poglądy?
1. Pani Psychiatra, której jestem pacjentką na schizofrenię wyjaśniła mi, że jestem nieadekwatna emocjonalnie, bo jak do niej przychodzę to się się uśmiecham zamiast płakać. Ja się uśmiecham bo po 4 latach głodowania na ulicy, jak pipy Mopsowe nasłały na mnie karetkę psychiatryczną i wylądowałam w szpitalu to dostałam rentę od psychiatry w kwocie około 400 zł.
2. Jezus był chory na schizofrenię i nieadekwatny emocjonalnie bo przypierdalał się do wykształconych Żydów zamiast się do nich uśmiechać, że mają rozum większy od głupich owiec, który za pomocą łaski dostali od Boga Ojca i że mają bezczelność tego rozumu używać negując jego słowa jako niezgodne z Torą. Powinien ich pochwalić, że nie marnują daru rozumu , który dostali od Boga i że mają odwagę sprzeciwić się komuś kto przedstawia się za Boga a pieprzy głupoty.
Odpowiedz
Bóg nie może czuć potrzeby. Potrzeba to chęć posiadania czegoś co się nie ma. Bóg nie może nie mieć( nie mieć w przeszłości a posiadać w przyszłości). Ergo, jeżeli Bóg miałby potrzebę, oznaczałoby to że jest od czegoś zależny(od czego w ogóle mógłby być zależny?). Bóg jak wiadomo nie może być od czegoś zależy bo nie byłby wszechmogący. Myślę że dobrze to wyjaśniłem. A przynajmniej najlepiej jak potrafię

Poza tym, nie uważasz że forum.ateista to nie jest najlepsze miejsce do zadawania tego typu pytań?
[i]"Jeden pindol był cieniutki, a drugi gruby jak świnia. Może ukąszenie świni boli, lecz to rany po leszczynie goją się dłużej"[/i]

[i]~Kutang Pan z Klasztoru Kutang[/i]
Odpowiedz
Nie.

Nie ma potrzeby słuchania modlitw od grzeszników a słucha?
To tak jakby gangster kazał Zefciowi zjeść 15 talerzy zupy ogórkowej jeden po drugim z szybkością 10 minut na talerz zupy.

Jak nie ma potrzeby to po co tych modlitw słucha?

Forum Ateista to rozmowy o religii wierzących i niewierzących lub atrap rzeczywistości udających ludzi i gąski.
Fora kościelne to skowyt wiary w religię i katolickiego Boga.
1. Pani Psychiatra, której jestem pacjentką na schizofrenię wyjaśniła mi, że jestem nieadekwatna emocjonalnie, bo jak do niej przychodzę to się się uśmiecham zamiast płakać. Ja się uśmiecham bo po 4 latach głodowania na ulicy, jak pipy Mopsowe nasłały na mnie karetkę psychiatryczną i wylądowałam w szpitalu to dostałam rentę od psychiatry w kwocie około 400 zł.
2. Jezus był chory na schizofrenię i nieadekwatny emocjonalnie bo przypierdalał się do wykształconych Żydów zamiast się do nich uśmiechać, że mają rozum większy od głupich owiec, który za pomocą łaski dostali od Boga Ojca i że mają bezczelność tego rozumu używać negując jego słowa jako niezgodne z Torą. Powinien ich pochwalić, że nie marnują daru rozumu , który dostali od Boga i że mają odwagę sprzeciwić się komuś kto przedstawia się za Boga a pieprzy głupoty.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości