Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie potrzeby ma Bóg Ojciec, Jezus, Maryja i anioły?
Bóg Ojciec zdaniem gąski może mieć potrzebę:
-słuchania modlitw
- karania potopem grzeszników
-zabawy w sąd ostateczny
-zabawy we wskrzeszanie grzeszników z pozostałości kości w trumnie jak jest jeszcze grób
- obietnic wskrzeszania ludzi którzy nie mają już trumny i grobu np. Mieszko I  - pierwszy wódz Polaków, ten polski król który zwyciężył pod Grunwaldem, Napoleon, Kopernik, Demokryt z Abdery, Epikur z Grecji, Mendel, wynalazca elektryczności,
- mówienia z krzaka
- zrzucania manny/jagód uzbieranych przez anioły w lesie w Niebie, poprzez otwarcie przestworzy i wysypanie zawartości kontenerów z jagodami,
- potrzebę snu 8 godzin dziennie

Jakby Bóg robił rzeczy w stosunku do których nie ma potrzeb to,
- byłby maszyną/robotem który może się zepsuć
- jakiś gangster przystawił by mu pistolet do pleców i kazał robić rzeczy których robić nie potrzebuje, nie ma ochoty,

Czy wierzący mają inne zdanie lub mądrzejszą wiarę lub poglądy?
1. Maryja w Niebie  nie zawsze słucha modlitw, nie słucha gdy śpi, masturbuje się i robi kupę, bo człowiek i kobieta ma takie potrzeby oraz oddychać tlenem także w Niebie
2. Jestem rencistka, niewierząca, z alergią na religię, bobasy i kaleki na wózkach inwalidzkich oraz bez nóg i rąk, z jakiegoś powodu ludzie znęcają się nade mną w taki sposób
Robię zakupy spożywcze głównie w nocy bo ludzie w marketach nękają mnie przyklejając się do mnie głównie z bobasami i kalekami na wózkach
3. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej chodzą za mną po mieszkaniu i nękają mnie dokuczliwym celowym postukiwaniem np. prętem lub drutem w kaloryfer, rzucając metalowe przedmioty o podłogę.
4. W kapitaliźmie nie ma prawa do okruszka chleba, zarówno pełne pupy jak i biedota kościelna oczekuje że wyliżę im pupę żebrząc o pracę lub okruszek chleba.
Odpowiedz
Bóg nie może czuć potrzeby. Potrzeba to chęć posiadania czegoś co się nie ma. Bóg nie może nie mieć( nie mieć w przeszłości a posiadać w przyszłości). Ergo, jeżeli Bóg miałby potrzebę, oznaczałoby to że jest od czegoś zależny(od czego w ogóle mógłby być zależny?). Bóg jak wiadomo nie może być od czegoś zależy bo nie byłby wszechmogący. Myślę że dobrze to wyjaśniłem. A przynajmniej najlepiej jak potrafię

Poza tym, nie uważasz że forum.ateista to nie jest najlepsze miejsce do zadawania tego typu pytań?
Kiedy pan Wołodyjoski po raz trzecie otwierał trumnę, sądził że znajdzie tam Dracule. Nie mylił się 
(Dźwięk pocierania o magiczną lampę)
- Pojeb*ło!? Nie jestem Gandalfem jedyną bronią jaką mam jest rózga
Fabuła i Akcja, taka sama jak w jedynce i dwójce mimo okrojnego budżetu 
- teraz tylko żeby nie przyłapał nas Faron(dźwięk pierdnięcia)
Faraon Mumia znowu rozpierd*la cały kosmos trzy. Akcja!!! Romans 
- za stówe pokaże ci fiuta
Film twórców "Dżumy i Dżumandżi II"
Faraon Mumia znowu rozpierd*la cały kosmos trzy!
Odpowiedz
Nie.

Nie ma potrzeby słuchania modlitw od grzeszników a słucha?
To tak jakby gangster kazał Zefciowi zjeść 15 talerzy zupy ogórkowej jeden po drugim z szybkością 10 minut na talerz zupy.

Jak nie ma potrzeby to po co tych modlitw słucha?

Forum Ateista to rozmowy o religii wierzących i niewierzących lub atrap rzeczywistości udających ludzi i gąski.
Fora kościelne to skowyt wiary w religię i katolickiego Boga.
1. Maryja w Niebie  nie zawsze słucha modlitw, nie słucha gdy śpi, masturbuje się i robi kupę, bo człowiek i kobieta ma takie potrzeby oraz oddychać tlenem także w Niebie
2. Jestem rencistka, niewierząca, z alergią na religię, bobasy i kaleki na wózkach inwalidzkich oraz bez nóg i rąk, z jakiegoś powodu ludzie znęcają się nade mną w taki sposób
Robię zakupy spożywcze głównie w nocy bo ludzie w marketach nękają mnie przyklejając się do mnie głównie z bobasami i kalekami na wózkach
3. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej chodzą za mną po mieszkaniu i nękają mnie dokuczliwym celowym postukiwaniem np. prętem lub drutem w kaloryfer, rzucając metalowe przedmioty o podłogę.
4. W kapitaliźmie nie ma prawa do okruszka chleba, zarówno pełne pupy jak i biedota kościelna oczekuje że wyliżę im pupę żebrząc o pracę lub okruszek chleba.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości