To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pusty grób
#81
freeman napisał(a): Przecież wyraźnie napisałem, że błogosławieni są ci, którzy zdają sobie sprawę ze skutków własnego myślenia.

Nie bardzo wiem, jak miałbym uzyskać taki potężny i stu-procentowy wgląd w przyszłość.
Nie wiem nawet czy umiesz prawidłowo odróżnić myślenie od myśli, które przychodzą.
Nie wiem co konkretnie rozumiesz pod pojęciem "myślenia".
May all beings be free.
May all beings be at ease.
May all beings be happy
Odpowiedz
#82
Oczywiście możliwe jest także po prostu, że Jezus Chrystus to jednorodzony Syn Boży, który umarł na kryżu za nasze grzechy i zmartwychwstał, a każdy kto w niego wierzy nie zginie (nie pójdzie do piekła?), ale będzie miał życie wieczne. Dodatkowo racjonalność, duchowość wschodu, psychologia, filozofia i ogólnie nauka to dzieło szatana, a na każdym rogu czai się spisek Anty-Chrysta.
May all beings be free.
May all beings be at ease.
May all beings be happy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości