To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opozycja pozaparlamentarna
#1
KOD się skończył i teraz pora na nowy temat o działaniach opozycji pozaparlamentarnej:
https://www.facebook.com/paszczowo/video...929633119/



Ciekawe są ostatnie refleksje po kontaktach z tzw. normalsami:

[Obrazek: Di760gqX0AIYHqZ.jpg]
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#2
Smok Eustachy
Cytat:Ciekawe są ostatnie refleksje po kontaktach z tzw. normalsami
No i?
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
#3
Dwa Litry Wody napisał(a): Smok Eustachy
Cytat:Ciekawe są ostatnie refleksje po kontaktach z tzw. normalsami
No i?
No i powoli oswajająπ się z myślą, że tak zwani normalsi uważają ich za pomyleńców.
Ich oferta polityczna nie jest skierowana bowiem do normalsów. W tym sensie Sofeicz działając w KOD przyczynia się do utrwalenia czasoprzestrzennego kaczystowskiego reżimu.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#4
Smok Eustachy
Cytat:No i powoli oswajająπ się z myślą, że tak zwani normalsi uważają ich za pomyleńców.
Ich oferta polityczna nie jest skierowana bowiem do normalsów.
Ale co w tym ciekawego? Normalsi zawsze mają w głębokim poważaniu ultrasów - tak tych od róż i świeczek, jak tych od krzyża i różańców.
Cytat:W tym sensie Sofeicz działając w KOD przyczynia się do utrwalenia czasoprzestrzennego kaczystowskiego reżimu.
A Kuroń z Macierewiczem działając w KORze przyczyniali się do utrwalenia czasoprzestrzennego reżimu Gierkowsko-Jaruzelskiego, czy się nie przyczyniali?
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
#5
Dwa Litry Wody napisał(a): Ale co w tym ciekawego? Normalsi zawsze mają w głębokim poważaniu ultrasów - tak tych od róż i świeczek, jak tych od krzyża i różańców.

O tym, co kształtuje mentalność normalsów i dlaczego akurat tak, pisze lewacki nienawistnik z nienawisc.pl :
http://www.nienawisc.pl/pawel-domagala-c...iewolnika/

Piosenka opowiada o miłości i w miesiąc zyskała 8 milionów odtworzeń na YouTube, co jest imponującym wynikiem.

(...)

Nie chcę żyć polityką,
Kiedy tłumy na mieście,
Ja córkom zrobię jeść (warzywka jedz).
Nic nie muszę,
Ja wszystko mam, wszystko mam
I Ciebie i małe i więcej nie muszę już nic!
Nie chcę wolności,
Chcę miłości, miłości.
Wolności ja nie chcę,
miłości tak dużo mi daj, weź no daj!

(...)

„Daj mi, chcę we dwoje, weź się przytul, złap za cycka, nie chcę wolności, haba haba, wołaj mnie wołaj, och och i ach, gdy tłumy na mieście, polewajmy się szampanem, ja się niczym nie interesuję, czytać nie lubię, nie wiem nic o świecie, który mnie otacza, bo przytul mnie, nie interesuje mnie nic, niech rządzi mną, kto chce, niech uciska mnie, kto chce, wolności nie chcę, daj mi daj, Alleluja, Amen, Heja”.

Bo polityka to w telewizorze, gdzieś tam daleko, a ja se chodzę po mieście i po Moście Gdańskim (wcale nie oklepanym w setkach teledysków) i jestem taki fajny, bo mam czapkę wełnianą i płaszczyk trzy czwarte, co go reklamują w pismach kolorowych dla mieszkańców wielkich miast. I se po podwórku przejdę, bo taki puls miasta czuję, tę tętnicę Warszawy, że aż se jeszcze raz przepierdolę w rurkach przez lasek na Bemowie.

I tak chodzę sobie w trampkach żółtych, bo nie rozumiem ni w ząb, że polityka, to wszystko co otacza i mnie i tę czapkę moją przecież. I ten płaszczyk trzy czwarte. Te protestujące tłumy na mieście to tylko życie mi uprzykrzają, ale weź nie pytaj, weź się przytul.

(...)

Pan artysta Paweł Domagała doskonale wie, że tak jak on myśli wielu ludzi. I dlatego wsadza politykę do sympatycznej piosenki o miłości. A to, co robi, jest moim zdaniem gorsze, niż gdyby zaśpiewał znienacka w tej swojej 2 minucie 8 sekundzie: Weź się przytul / Weź nie młodniej / Ja mam zwis / Kochana wybierz PiS / Nie chcę wolności / Gdy tłumy na mieście / To wszystko mordy zdradzieckie / Alleluja, Heja, Amen / PiS na zawsze moim panem.

Bo pan Paweł – moim zdaniem – wplata głupią ideę w swoją miłość i w łatwą linię melodyczną. Ideę pod tytułem „weź nie pytaj, nie interesuj się, bo kociej mordy dostaniesz”.

Żyj tym, co ci dali i mordę zamknij i póki jakieś pieniądze masz, zjedz modną bruschettę i ciesz się, że ją masz, kup sobie te prezerwatywy Durex z importu, coca colę z wódką kup w sklepie osiedlowym i wypij na schodkach nad Wisłą, bo to takie miejskie i młodzieżowe dziś. Mimo, że 1984, nieprawdaż. Polansuj się na Foksal. Kredyt weź we frankach szwajcarskich i drugi na implanty zębów, byś mógł uśmiechać się do świata, w którym z jednej strony Trump, z drugiej Putin, a pośrodku Orban z Kaczyńskim i tymi debilami z Jobbiku i ONR.
Odpowiedz
#6
Kuroń z Macierewiczem nie robili takiego chlewu. I nie miotali się w oparach absurdu, natomiast ów lewak nie bardzo wie na jakim świecie żyje i kto budował niechęć do owej polityki np tu: http://www.polskatimes.pl/artykul/328159...,id,t.html Było o tym ostatnio chyba? Zresztą to temat na inny wątek.

2. kto ma czas to może niech popaczy na TV i porówna, które wystąpienia opozycyjne pokazuje TVN a które exponuje TVP. Doszły mnie słuchy, że Wałęsę TVN wyciął a i tej panienki wyjącej nie zaprezentował. Panienkę i Wałęse pokazuje natomiast w Tyle Wizji.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#7
Smok Eustachy napisał(a): Kuroń z Macierewiczem nie robili takiego chlewu.
Macierewicz to pewnie był wporzo, ale Kuroń to zupełnie jednoznacznie szykował pucz, przynosił szkodę i budził ferment, podejrzewając rząd i episkopat (!) o nacjonalizm.
Nieznamy esbek pracujący na utrzymanie swych dzieci w 1963 napisał(a):Na szczególną uwagę zasługuje Jacek Kuroń, który z wrogich pozycji rewizjonistycznych, przy każdej okazji przedstawia aktualną sytuację polityczną i ekonomiczną w kraju. Twierdzi on, że obecny ustrój widząc trudne problemy, nie usiłuje ich rozwiązać, a dąży do ich zamaskowania. Obecny system socjalistyczny w Polsce trzeszczy w szwach i już niedługo musi runąć. Konieczna jest rewolucja. On sam jest zwolennikiem rewolucji.

W dniu 15.III.1963 r. występując w Politycznym Klubie Dyskusyjnym przy Uniwersytecie Warszawskim Kuroń powiedział:
„…Dyskusja na temat patriotyzmu wywołana została celowo, aby odwrócić uwagę społeczeństwa od spraw obecnie istotnych i aktualnych – sytuacji w naszym kraju, sytuacji ekonomicznej, aby stępić aktywność społeczeństwa w rozwiązywaniu tych spraw”.
W dniu 22 V 63 r. na spotkaniu w tym samym Klubie Kuroń zabierając głos przypomniał, że na terenie Politechniki Warszawskiej rozrzucono ulotki. Przytoczył ich treść i dalej stwierdził:
„… niezależnie od tego kto pisał te ulotki, gówniarze czy pewien Urząd Polski Ludowej to wiele haseł w nich zawartych jest słusznych” i dalej „w Polsce nacjonalizm jest wspólny zarówno Episkopatowi jak Rządowi oraz KC”.
Tego rodzaju wypowiedzi przynoszą szkodę, budzą ferment i zaniepokojenie wśród młodzieży.
Odpowiedz
#8
To jest ciekawego ze tam same ultrasy sa. Od Nurowskiej po Szczerbę i Myszkę Agresorkę.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#9
Smok Eustachy
Cytat:Kuroń z Macierewiczem nie robili takiego chlewu. I nie miotali się w oparach absurdu[…]
Ja się nie pytam, czy się miotali, albo czy chlew robili, tylko czy działając w KORze przyczyniali się do utrwalenia czasoprzestrzennego reżimu? Przyczyniali się, czy się nie przyczyniali?
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
#10
Nie przyczyniali sie. Jakby lazili po telewizjach i radiach i gazetach opowiadając o dyktaturze to by utrwalali.
2. Opozycja przyniosła.Ptezydentowi dlugoPiSy aby pokazać, ze PiS długo będzie rządził.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#11
Smok Eustachy
Cytat:Nie przyczyniali sie. Jakby lazili po telewizjach i radiach i gazetach opowiadając o dyktaturze to by utrwalali.
Jak się nie przyczyniali, to co piszesz, że Sofeicz się przyczynia? Po telewizjach, radiach i gazetach łazi i o dyktaturze opowiada, czy jak?
Cytat:Opozycja przyniosła.Ptezydentowi dlugoPiSy aby pokazać, ze PiS długo będzie rządził.
No i?
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
#12
Serio usiłujecie się dopatrzyć w wypowiedzi Smoka jakiegoś elementu semantycznego?
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
#13
kmat napisał(a): Serio usiłujecie się dopatrzyć w wypowiedzi Smoka jakiegoś elementu semantycznego?

To taki ludzki instynkt, jak dopatrywanie się postaci w gwiazdozbiorach i głosu duchów w szumie puszczy. To i słowa Smoka z czymś się tam komuś skojarzą...
Odpowiedz
#14
Jeśli nie zrozumiecie jak KOD konserwuje Kaczora i jego soldateskę to nie będziecie rozumieć skali kolejnych tryumfów Kaczora. Zapoznajcie się też z terminem "zachowanie adekwatne do sytuacji:" A ja to wszystko wam tłumaczyłem, jak wynurzenia kodomii przykrywają rzeczywiste wybryki kaczystów. Kolejny raz mi się nie chce.

Wydłubię wam ty wynurzenia prof. Łętowskiej: http://ramka.liberte.pl/index.php?data=41877

Weźmy na koniec sprawę suki:
Wyobraźmy sobie hipotetycznie, że nadzwyczajna kasta uznała że suka to nie jest słowo obraźliwe. Konsekwencją będzie taka, że pisiory zaczną wyzywać wszystkich od suk i każdy sprzeciw to będzie atak na wolne sądy
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#15
Smok Eustachy napisał(a): Nie przyczyniali sie. Jakby lazili po telewizjach i radiach i gazetach opowiadając o dyktaturze to by utrwalali.

Proste. Kiedy Kaczyński rozpierdoli wolne media i już żaden opozycjonista zapraszany do tv nie będzie, to kaczystowski reżim upadnie, bo nie będzie nikogo, kto go utrwala. Tako rzecze Smok, w "przebłysku" głupoty.

Brodząc w bredniach twierdzi, że ludzie nie popierają KOD, bo ten coś źle robi i tylko z tego powodu. Błędy popełniają, pewnie, ale ludzie nie protestują z innego powodu. Ludzie masowo akceptują to co ich czeka, czyli monopartyjny reżim oparty na fundamentach głupoty.
A ludzie z KOD czy podobnych środowisk mają po prostu inny system wartości od mas i pisolubów. Trzy różne grupy ludzi, z których dwie są antagonistyczne względem siebie, a trzecia obojętna i naginająca się do aktualnych wydarzeń, bo płynięcie z prądem jest naturalne i bezwysiłkowe
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
#16
Że KODu ludzie nie popierają to chyba widać gołym okiem a o przyczynach was informuję od 3 lat już. Grochem o ścianę.

Nienawistnik ów zaś powinien sobie przypomnieć, kto powiedział, że Polacy nie dorośli do demokracji. Generalnie sprawa jest prosta i dla lewaka to powinno być abecadło.: W owych czasach panowało przekonanie, że jeśli sprawy zostaną zostawione samym sobie to naturalnie w wyborach demokratycznych mówiąc krótko wygra Kaczor. I to się okazało prawdą, rząd Olszewskiego powstał. Popularny był pogląd, że społeczeństwo było zamrożone za czasów komuny i teraz naturalnie powróci do czasów sprzed wojny i ówczesnych podziałów politycznych. Stąd różne tam kombinacje mające ów demokratyczny stan podważyć. Wysoka frekwencja miała pomóc kaczystom stąd się wzięło zniechęcanie do polityki i dlatego mamy takie piosenki teraz.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#17
Smok Eustachy
Cytat:Nienawistnik ów zaś powinien sobie przypomnieć, kto powiedział, że Polacy nie dorośli do demokracji.
A kto, kiedy i gdzie powiedział, że „Polacy nie dorośli do demokracji”?
O Lord, bless this thy hand grenade, that with it thou mayest blow thy enemies to tiny bits in thy mercy.
Odpowiedz
#18
Dwa Litry Wody napisał(a): Smok Eustachy
Cytat:Nienawistnik ów zaś powinien sobie przypomnieć, kto powiedział, że Polacy nie dorośli do demokracji.
A kto, kiedy i gdzie powiedział, że „Polacy nie dorośli do demokracji”?
https://www.polskieradio.pl/39/247/Artyk...aw-Geremek

2. Gorzka prawda o Farmazonie:



Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz
#19
Jako rzecze pułkownik Mazguła
A nas Łódź urzekła szara - łódzki kurz i dym.
Odpowiedz
#20
[Obrazek: DjQHBGdW4AA4Hur.jpg:large]

Adam Michnik zwyzywał KOD od faszystów.
Naszym celem jest LINIA. Bojowa linia!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości