To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieredukowalna złożoność
Qiunque napisał(a):Bo mnie wkurwia koleś. Dosrywa się do KK to ja się podosrywam do ateistów
On ciebie rozgrywa i po cichu liczy ci dni do bana.

Zresztą, co to w ogóle znaczy, że dosrywasz ludziom, bo ktoś dosrywa instytucji? Jak przez głupie prawo przegrasz sprawę w sądzie, to też będziesz dosrywał szeregowym sędziom zamiast ustawodawcy? Licz sobie wirtualnego minusa.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
ErgoProxy napisał(a):Zresztą, co to w ogóle znaczy, że dosrywasz ludziom, bo ktoś dosrywa instytucji?
Znacznijmy od tego ze instytucje KK tworzą ludzie
Odpowiedz
Nie może to być, myślałem że reptilianie.

Skoro ateusz Robespierre był Francuzem, to zaczniesz może zaraz dosrywać Francuzom hurtem, od Zidane'a po Karola Wielkiego? Weź się ogarnij.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
Kreatura Robespiere był deistą. Ponadto sam zwalczał wojujący ateizm. A Zdiane to po pierwsze imigrant, po drugie muzłumanin
Odpowiedz
Po trzecie Kabyl, po czwarte, Algieria była integralną częścią Francji.

Bajdewaj, moja prababka była Ukrainką. W twojej optyce jestem imigrantem?
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
A moj dziadek w AK i został zabity przez komuchów.
Odpowiedz
Szacunek dla dziadka.

To jestem tym imigrantem, czy nie? Dla ustalenia uwagi: prababka żyła gdzieś za Bugiem, kiedy ani Polski, ani Ukrainy, ani Korony nawet nie było.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
freeman napisał(a): Prymitywizm i homofobia to dwa słowa a nie jedno, i tak się składa, że obydwa pasują do Osirisa Smutny

Ale co, tak bez wyjaśnienia dlaczego? I na jakiej podstawie uznałeś mnie za homofoba? Jezus ci powiedział?

Quinque napisał(a):
lumberjack napisał(a): Kwinkwe, co Ci się stało, że się tak antagonizujesz? Smutny
Bo mnie wkurwia koleś. Dosrywa się do KK to ja się podosrywam do ateistów
Ale twoje dosrywanie się polega na nazywaniu kogoś debilem, nieukiem, idiotą. I na tym kończą się "argumenty".
Odpowiedz
Osiris napisał(a): Ale co, tak bez wyjaśnienia dlaczego? I na jakiej podstawie uznałeś mnie za homofoba? Jezus ci powiedział?

Posądzajądz innych o złe intencje i o homofobię właśnie, sam zachowujesz się jak homofob.
"Kto nie zważa na karność, gardzi własnym życiem, lecz kto słucha napomnienia, nabywa rozumu.
Bojaźń Pana jest szkołą mądrości, a pokora poprzedza chwałę"
                            
"To głupota prowadzi człowieka na manowce, a potem jego serce wybucha gniewem na Pana"

          Prz. 15,32-33; 19,3
Odpowiedz
freeman napisał(a):
Osiris napisał(a): Ale co, tak bez wyjaśnienia dlaczego? I na jakiej podstawie uznałeś mnie za homofoba? Jezus ci powiedział?

Posądzajądz innych o złe intencje i o homofobię właśnie, sam zachowujesz się jak homofob.
Bzdury pleciesz; gdybym pisał nieprawdę to mógłbyś nazwać mnie kłamcą. Zacytowałem słowa świętego Jana Pawła 2 w temacie homoseksualizmu, który nazwał je zachowaniami dewiacyjnymi i niemoralnymi. To są słowa homofoba.
Odpowiedz
Osiris napisał(a): Bzdury pleciesz; gdybym pisał nieprawdę to mógłbyś nazwać mnie kłamcą. Zacytowałem słowa świętego Jana Pawła 2 w temacie homoseksualizmu, który nazwał je zachowaniami dewiacyjnymi i niemoralnymi. To są słowa homofoba.

Homofobia – irracjonalny strach przed homoseksualizmem i osobami orientacji homoseksualnej, awersja, nieufność, nienawiść i wrogość do osób homoseksualnych skutkujące nierzadko ich dyskryminacją (prześladowaniem)..

Co ma wypowiedź JPII wspólnego z homofobią?
Odpowiedz
towarzyski.pelikan napisał(a):
Osiris napisał(a): Bzdury pleciesz; gdybym pisał nieprawdę to mógłbyś nazwać mnie kłamcą. Zacytowałem słowa świętego Jana Pawła 2 w temacie homoseksualizmu, który nazwał je zachowaniami dewiacyjnymi i niemoralnymi. To są słowa homofoba.

Homofobia – irracjonalny strach przed homoseksualizmem i osobami orientacji homoseksualnej, awersja, nieufność, nienawiść i wrogość do osób homoseksualnych skutkujące nierzadko ich dyskryminacją (prześladowaniem)..

Co ma wypowiedź JPII wspólnego z homofobią?

Homofobia - silna niechęć do homoseksualistów i homoseksualizmu (według słownika PWN). Jeśli JP2 mówi o dewiacji i niemoralności to mamy do czynienia silną niechęcią.
Odpowiedz
Osiris napisał(a): Bzdury pleciesz; gdybym pisał nieprawdę to mógłbyś nazwać mnie kłamcą. Zacytowałem słowa świętego Jana Pawła 2 w temacie homoseksualizmu, który nazwał je zachowaniami dewiacyjnymi i niemoralnymi. To są słowa homofoba.

Przyznaję, że z rozpędu zmieniłem przyjętą definicję słowa 'homofobia'. Problem w tym, że słowa wypowiedziane przez JP2 w żadnym razie o homofobii nie świadczą , zatem w najlepszym razie jesteś osobą podejrzliwą, a w najgorszym oszczercą.
"Kto nie zważa na karność, gardzi własnym życiem, lecz kto słucha napomnienia, nabywa rozumu.
Bojaźń Pana jest szkołą mądrości, a pokora poprzedza chwałę"
                            
"To głupota prowadzi człowieka na manowce, a potem jego serce wybucha gniewem na Pana"

          Prz. 15,32-33; 19,3
Odpowiedz
Że co?
Czy jak ja powiem, że pedofilia jest dewiacją i praktykowanie pedofilii jest niemoralne to znaczy, że odczuwam silną niechęć do pedofilów? Czy po prostu stwierdzam fakt?
Odpowiedz
freeman napisał(a):
Osiris napisał(a): Bzdury pleciesz; gdybym pisał nieprawdę to mógłbyś nazwać mnie kłamcą. Zacytowałem słowa świętego Jana Pawła 2 w temacie homoseksualizmu, który nazwał je zachowaniami dewiacyjnymi i niemoralnymi. To są słowa homofoba.

Przyznaję, że z rozpędu zmieniłem przyjętą definicję słowa 'homofobia'. Problem w tym, że słowa wypowiedziane przez JP2 w żadnym razie o homofobii nie świadczą , zatem w najlepszym razie jesteś osobą podejrzliwą, a w najgorszym oszczercą.

No tak, bo to przecież święty Jan Paweł 2 nietykalny. O czym świadczy użycie słowa "dewiacja"? Czy jest to wyraz miłości do bliźniego?
Odpowiedz
Osiris napisał(a): No tak, bo to przecież święty Jan Paweł 2 nietykalny. O czym świadczy użycie słowa "dewiacja"? Czy jest to wyraz miłości do bliźniego?

A jak ja Ci powiem, że masz grypę, jesteś chory, to znaczy, że Cię nienawidzę?
Odpowiedz
towarzyski.pelikan napisał(a): Że co?
Czy jak ja powiem, że pedofilia jest dewiacją i praktykowanie pedofilii jest niemoralne to znaczy, że odczuwam silną niechęć do pedofilów? Czy po prostu stwierdzam fakt?
Stawiasz w jednym szeregu pedofilię z homoseksualizem?

towarzyski.pelikan napisał(a):
Osiris napisał(a): No tak, bo to przecież święty Jan Paweł 2 nietykalny. O czym świadczy użycie słowa "dewiacja"? Czy jest to wyraz miłości do bliźniego?
A jak ja Ci powiem, że masz grypę, jesteś chory, to znaczy, że Cię nienawidzę?
No tak, zapomniałem, że uważasz, że gejostwo to choroba. Ciekawe skąd takie poglądy? Czyżby moralna nauka katolicka? 
Jeśli KK naucza przez setki lat iż homoseksualizm jest sodomią, niemoralnością i złem zasługującym na potępienie to najlepsze określenie jakie przychodzi mi do głowy to homofobia.
Odpowiedz
Osiris napisał(a):Stawiasz w jednym szeregu pedofilię z homoseksualizem?
W kontekście tzw. dewiacji i tzw. zboczeń? Ja stawiam. Ja nawet jestem gotów domagać się zdjęcia bana na rysunki lolitek (na fotki i filmiki już nie). Ale to nie znaczy, że zamierzam aprobować seks z małoletnimi. Na takie żądanie postukam się tylko w czoło znacząco, jak bym się postukał, gdyby kto mi proponował zorganizowanie treningu dla małoletnich biegaczy na takim poziomie, na jakim Usain Bolt trenował, bo przecież każdy junior chce być jak Usain Bolt! Tak samo jest seksem, że do pewnych gier trzeba dorosnąć, pewne lekcje przerobić na sucho, organizm musi dojrzeć biologicznie itede. Ale nie ma co tutaj wyganiać dżumy cholerą, tzn. wymieniać odium gejostwa na odium pedofilii. Bo to jest prosta, płytka kontynuacja myśli katolickiej (albo pokuta, albo tłuszcza zlinczuje), tylko że przekierowanej na inne, pardon, obiekty.
In my spirit lies my faith
Stronger than love and with me it will be
For always
- Mike Wyzgowski & Sagisu Shiro
Odpowiedz
Osiris napisał(a): Stawiasz w jednym szeregu pedofilię z homoseksualizem?

Jedno i drugie jest dewiacją.

Cytat:No tak, zapomniałem, że uważasz, że gejostwo to choroba. Ciekawe skąd takie poglądy? Czyżby moralna nauka katolicka? 

Jeśli KK naucza przez setki lat iż homoseksualizm jest sodomią, niemoralnością i złem zasługującym na potępienie to najlepsze określenie jakie przychodzi mi do głowy to homofobia.
Nie jestem katoliczką. Jestem po prostu trzeźwo myślącą osobą. Homoseksualizm nie jest oznaką zdrowia. Jest sprzeczny z naturą. Homoś jest zbudowany biologicznie tak, żeby kopulować z kobietą, a kopuluje z facetem. Dzieci z tego być nie może.
Odpowiedz
towarzyski.pelikan napisał(a): Jedno i drugie jest dewiacją.
A zarówno katowanie ludzi, jak i kowalstwo jest rzemiosłem.

Cytat:Nie jestem katoliczką. Jestem po prostu trzeźwo myślącą osobą. Homoseksualizm nie jest oznaką zdrowia. Jest sprzeczny z naturą. Homoś jest zbudowany biologicznie tak, żeby kopulować z kobietą, a kopuluje z facetem. Dzieci z tego być nie może.
Jesteś zbudowana biologicznie tak, żeby biegać po lesie z dzidą i koszykiem, zabijać dzikie króliki i zbierać jagódki. A ty siedzisz przed kompem czy wpatrujesz się w smartfona. Są z tego dzieci?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości