Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy USA karało by ludzi na innej planecie tak jak Bóg ziomków Noego?
#1
Powiedzmy, że USA przybywa statkami kosmicznymi z prędkościami nadświetlnymi na inną planetę w odległej galaktyce.
Żyją tam tacy ludzie jak w czasach Noego na Ziemi i ktoś podobny do Noego. Ludzie na tej planecie zachowują się podobnie do tych ludzi z czasów Noego którzy tak rozgniewali Boga i Bóg odczuwał taki straszny gniew, że oni nie tańczą tak jak on sobie życzy?


Czy Kongres USA podjąłby decyzję o działaniach militarnych podobnych do powodzi lub coś w tym rodzaju:
" Musimy was ukarać, wy bezbożne świnie" czy raczej Kongres USA podjąłby decyzję żeby nie interweniować?


Co byłoby słuszne?


Bóg nie odczuwa miłości do swoich "dorosłych dzieci", jest jak Fritzl który gwałcił swoją dorosłą córkę, przetrzymywał siłą w piwnicy i robił jej kazirodcze dzieci?
Zwykle matka mordercy płacze za synem jak go skazują na karę śmierci, ale Bóg nie płacze za swoimi dziećmi tylko im przypierdala bo Bóg nie jest kobietą tylko kutasem samcem.
Bóg nie ma uczuć ojca do swoich dzieci, a mi taki jeden programista z USA napisał, że musi zapłacić kaucję za swojego dorosłego syna bo jest młody i głupi i popełnił wykroczenie i policja go przymknęła.


Może Fritzl odczuwał miłość i powinien dostać nagrodę za swoje czyny?
Może córka nie mówiła modlitwy wieczorem przed snem "Ojcze nasz..." i Fritzl ją za to ukarał, słusznie ukarał?


Jezusowi nie przeszkadzało przymuszanie do seksu niewolnic, a Bogu Ojcu co przeszkadzało u ludzi z czasów Noego , homoseksualizm?


Czy USA by atakowało myśliwcami/ samolotami ludzi podobnych do ziomków Noego na innej planecie a ludzi podobnych do ludzi z czasów Jezusa przymuszających do seksu niewolnice na innej planecie by nie atakowały myśliwcami?
Chodzi mi o zrzucanie bomb z myśliwców przez USA na tych ludzi z innej planety w obu przypadkach bo USA przecież powodzią ukarać nie umie.
1. Maryja w Niebie  nie zawsze słucha modlitw, nie słucha gdy śpi, masturbuje się i robi kupę, bo człowiek i kobieta ma takie potrzeby oraz oddychać tlenem także w Niebie
2. Jestem rencistka, niewierząca, z alergią na religię, bobasy i kaleki na wózkach inwalidzkich oraz bez nóg i rąk, z jakiegoś powodu ludzie znęcają się nade mną w taki sposób
Robię zakupy spożywcze głównie w nocy bo ludzie w marketach nękają mnie przyklejając się do mnie głównie z bobasami i kalekami na wózkach
3. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej chodzą za mną po mieszkaniu i nękają mnie dokuczliwym celowym postukiwaniem np. prętem lub drutem w kaloryfer, rzucając metalowe przedmioty o podłogę.
4. W kapitaliźmie nie ma prawa do okruszka chleba, zarówno pełne pupy jak i biedota kościelna oczekuje że wyliżę im pupę żebrząc o pracę lub okruszek chleba.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości