Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy USA karało by ludzi na innej planecie tak jak Bóg ziomków Noego?
Powiedzmy, że USA przybywa statkami kosmicznymi z prędkościami nadświetlnymi na inną planetę w odległej galaktyce.
Żyją tam tacy ludzie jak w czasach Noego na Ziemi i ktoś podobny do Noego. Ludzie na tej planecie zachowują się podobnie do tych ludzi z czasów Noego którzy tak rozgniewali Boga i Bóg odczuwał taki straszny gniew, że oni nie tańczą tak jak on sobie życzy?

Czy Kongres USA podjąłby decyzję o działaniach militarnych podobnych do powodzi lub coś w tym rodzaju:
" Musimy was ukarać, wy bezbożne świnie" czy raczej Kongres USA podjąłby decyzję żeby nie interweniować?

Co byłoby słuszne?

Bóg nie odczuwa miłości do swoich "dorosłych dzieci", jest jak Fritzl który gwałcił swoją dorosłą córkę, przetrzymywał siłą w piwnicy i robił jej kazirodcze dzieci?
Zwykle matka mordercy płacze za synem jak go skazują na karę śmierci, ale Bóg nie płacze za swoimi dziećmi tylko im przypierdala bo Bóg nie jest kobietą tylko kutasem samcem.
Bóg nie ma uczuć ojca do swoich dzieci, a mi taki jeden programista z USA napisał, że musi zapłacić kaucję za swojego dorosłego syna bo jest młody i głupi i popełnił wykroczenie i policja go przymknęła.

Może Fritzl odczuwał miłość i powinien dostać nagrodę za swoje czyny?
Może córka nie mówiła modlitwy wieczorem przed snem "Ojcze nasz..." i Fritzl ją za to ukarał, słusznie ukarał?

Jezusowi nie przeszkadzało przymuszanie do seksu niewolnic, a Bogu Ojcu co przeszkadzało u ludzi z czasów Noego , homoseksualizm?

Czy USA by atakowało myśliwcami/ samolotami ludzi podobnych do ziomków Noego na innej planecie a ludzi podobnych do ludzi z czasów Jezusa przymuszających do seksu niewolnice na innej planecie by nie atakowały myśliwcami?
Chodzi mi o zrzucanie bomb z myśliwców przez USA na tych ludzi z innej planety w obu przypadkach bo USA przecież powodzią ukarać nie umie.
1. Maryja w Niebie  nie słucha modlitw gdy  śpi, masturbuje się i robi kupę, jednak oddycha tlenem z butli na plecach, bo bez tlenu i oddychania by umarła.

Maryja w Niebie już nic nie potrzebuje oprócz modlitw i tlenu, nie nosi więc majtek i sukienki, lata nago w stanie nieważkości bo grawitacji też nie potrzebuje w ciemnym pokoiku bez światła i okien i wali kupy co 1000 modlitw w ten pokoik, bo ma przemianę materii nic nie je a wali kupy. Jest ubrudzona tymi kupami.

Modlisz się do gołej Maryi, Maryja w Niebie jest nago.

2. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej znęcają się nade mną dokuczliwym stukaniem np. w kaloryfery i zastraszaniem np. przez agresywne napieprzanie w łazience, że jestem wariatka i żeby mnie do Toszka zabrali.

3. Nie zasłużyłam na chleb i wodę, 4 lata głodowałam za 50 zł miesięcznie z MOPSu bo byłam bez pracy i renty.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości