Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwania duszy - pomysły
#1
Ja bym spróbowała zaobserwować życie i zachowanie 2 par sklonowanych ludzi.

Źródłem do klonowania mógłby być 5 letni lub 2 letni bobas, ewentualnie można byłoby spróbować pobrać komórki z ciąży z płodem z brzucha mamusi na takim etapie ciąży/ płodu kiedy to jest możliwe.

Czytałam, że z klonami są problemy tego typu, że sklonowane osobniki szybko się starzeją i po krótkim czasie osiągają jakby wiek źródłowego osobnika co znacznie skraca czas życia i że jeszcze są jakieś inne problemy z nazwijmy to zdrowiem i jakością życia sklonowanego osobnika.

Czy ktoś próbował wychować klony z komórek macierzystych lub jakichś innych pochodzących z płodu/ciąży zwierzęcia lub człowieka?


Chodziło by o to, żeby z tego na przykład płodu/ciąży pobrać tak komórki macierzyste lub inne żeby wytworzyć w bardzo podobny sposób od razu dwa sklonowane osobniki.


Można byłoby jedną parę sklonowanych osobników wychowywać razem w jednej rodzinie, a drugą parę sklonowanych osobników w dwóch różnych rodzinach w różnych krajach odmiennych kulturowo i obserwować zachowania, reakcje 2 x 2 osobników z dwóch par klonów, co byłoby podobne a co różne.
Jakieś wnioski może przybliżyłyby rozumienie "skąd" się bierze dusza i co to jest dusza/ świadomość_ateistyczna.

Jeśli chodzi o 2 klony sklonowane z jednego źródła i wychowywane w odrębnych rodzinach w różnych krajach i kulturach, to dzieci te nie powinny jeśli to będzie możliwe wiedzieć że są sklonowane i że sklonowane jako jedna osoba z pary osób z jednego źródła, powinny być tylko obserwowane, w miarę możliwości okresowo przez kogoś kto będzie znał oboje dzieci/ osób sklonowanych w jednej parze.

Wydaje mi się, że takim dobrym okresem do spotkania obu osób sklonowanych z jednego źródła mógłby być wiek 20 lat po upływie tego okresu obie osoby powinny poprzebywać w swoim stałym towarzystwie przez 2 lata i także wzajemnie się poobserwować, żeby wychwycić jakieś zależności, podobieństwa, różnice lub jakieś szczególne zależności lub odczucia.

Można byłoby też w innym badaniu, innej pary osób sklonowanych z jednego źródła doprowadzić do spotkania dopiero w wieku 40 i /lub 50 lat.


Może ktoś ma jakieś bliższe informacje lub większy obszar wiedzy dotyczący klonowania którym mógłby się podzielić w zakresie przedstawionego problemu?
1. Maryja w Niebie  nie zawsze słucha modlitw, nie słucha gdy śpi, masturbuje się i robi kupę, bo człowiek i kobieta ma takie potrzeby oraz oddychać tlenem także w Niebie
2. Jestem rencistka, niewierząca, z alergią na religię, bobasy i kaleki na wózkach inwalidzkich oraz bez nóg i rąk, z jakiegoś powodu ludzie znęcają się nade mną w taki sposób
Robię zakupy spożywcze głównie w nocy bo ludzie w marketach nękają mnie przyklejając się do mnie głównie z bobasami i kalekami na wózkach
3. Wynajmujący mieszkanie piętro niżej chodzą za mną po mieszkaniu i nękają mnie dokuczliwym celowym postukiwaniem np. prętem lub drutem w kaloryfer, rzucając metalowe przedmioty o podłogę.
4. W kapitaliźmie nie ma prawa do okruszka chleba, zarówno pełne pupy jak i biedota kościelna oczekuje że wyliżę im pupę żebrząc o pracę lub okruszek chleba.
Odpowiedz
#2
A po co kogokolwiek klonować? Mało rozdzielonych par bliźniąt się na świecie wydarzylo?

Przede wszystkim zadam pytanie natury etycznej: dlaczego chcesz eksperymentować na ludziach???
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości