Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukiwania duszy - pomysły
#1
Ja bym spróbowała zaobserwować życie i zachowanie 2 par sklonowanych ludzi.

Źródłem do klonowania mógłby być 5 letni lub 2 letni bobas, ewentualnie można byłoby spróbować pobrać komórki z ciąży z płodem z brzucha mamusi na takim etapie ciąży/ płodu kiedy to jest możliwe.

Czytałam, że z klonami są problemy tego typu, że sklonowane osobniki szybko się starzeją i po krótkim czasie osiągają jakby wiek źródłowego osobnika co znacznie skraca czas życia i że jeszcze są jakieś inne problemy z nazwijmy to zdrowiem i jakością życia sklonowanego osobnika.

Czy ktoś próbował wychować klony z komórek macierzystych lub jakichś innych pochodzących z płodu/ciąży zwierzęcia lub człowieka?


Chodziło by o to, żeby z tego na przykład płodu/ciąży pobrać tak komórki macierzyste lub inne żeby wytworzyć w bardzo podobny sposób od razu dwa sklonowane osobniki.


Można byłoby jedną parę sklonowanych osobników wychowywać razem w jednej rodzinie, a drugą parę sklonowanych osobników w dwóch różnych rodzinach w różnych krajach odmiennych kulturowo i obserwować zachowania, reakcje 2 x 2 osobników z dwóch par klonów, co byłoby podobne a co różne.
Jakieś wnioski może przybliżyłyby rozumienie "skąd" się bierze dusza i co to jest dusza/ świadomość_ateistyczna.

Jeśli chodzi o 2 klony sklonowane z jednego źródła i wychowywane w odrębnych rodzinach w różnych krajach i kulturach, to dzieci te nie powinny jeśli to będzie możliwe wiedzieć że są sklonowane i że sklonowane jako jedna osoba z pary osób z jednego źródła, powinny być tylko obserwowane, w miarę możliwości okresowo przez kogoś kto będzie znał oboje dzieci/ osób sklonowanych w jednej parze.

Wydaje mi się, że takim dobrym okresem do spotkania obu osób sklonowanych z jednego źródła mógłby być wiek 20 lat po upływie tego okresu obie osoby powinny poprzebywać w swoim stałym towarzystwie przez 2 lata i także wzajemnie się poobserwować, żeby wychwycić jakieś zależności, podobieństwa, różnice lub jakieś szczególne zależności lub odczucia.

Można byłoby też w innym badaniu, innej pary osób sklonowanych z jednego źródła doprowadzić do spotkania dopiero w wieku 40 i /lub 50 lat.


Może ktoś ma jakieś bliższe informacje lub większy obszar wiedzy dotyczący klonowania którym mógłby się podzielić w zakresie przedstawionego problemu?
W Niebie są Chóry Anielskie i nie płynie czas

W Niebie Maryja nic nie je, nie pije, nie oddycha i nie bije jej serce, nie spaceruje, nie rosną jej włosy i paznokcie, nie wydziela potu, nie mówi i nie myśli

Siedzi naga przywiązana pasami do krzesła i słucha modlitw oraz trzyma palec wskazujący w buzi
Codziennie o 22:00 anioł Gabriel odwiązuje Maryję z pasów i Maryja robi kupę do nocnika oraz sika

W piątek przychodzi do Maryi nagi Jezus z własnym pełnym 10litrowym nocnikiem, otwierają się przestworza i razem wyrzucają kupy z 2 nocników do Wisły na wlocie do Warszawy.
Maryja i Jezus nie odczuwają w Niebie już zapachów dlatego nie czują smrodów z nocników, które napełniają przez cały tydzień.

W Niebie rosną jagody manna i fruwają przepiórki, które zjada Jezus, a Maryja demonstruje "cud robienia kupy" czyli nic nie je a robi kupy.
Odpowiedz
#2
A po co kogokolwiek klonować? Mało rozdzielonych par bliźniąt się na świecie wydarzylo?

Przede wszystkim zadam pytanie natury etycznej: dlaczego chcesz eksperymentować na ludziach???
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości