To forum używa ciasteczek.
To forum używa ciasteczek do przechowywania informacji o Twoim zalogowaniu jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, albo o ostatniej wizycie jeśli nie jesteś. Ciasteczka są małymi plikami tekstowymi przechowywanymi na Twoim komputerze; ciasteczka ustawiane przez to forum mogą być wykorzystywane wyłącznie przez nie i nie stanowią zagrożenia bezpieczeństwa. Ciasteczka na tym forum śledzą również przeczytane przez Ciebie tematy i kiedy ostatnio je odwiedzałeś/odwiedzałaś. Proszę, potwierdź czy chcesz pozwolić na przechowywanie ciasteczek.

Niezależnie od Twojego wyboru, na Twoim komputerze zostanie ustawione ciasteczko aby nie wyświetlać Ci ponownie tego pytania. Będziesz mógł/mogła zmienić swój wybór w dowolnym momencie używając linka w stopce strony.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kim Jesteś?
#1
Dobry wieczór,

W publice panuje przekonanie, że wszyscy, jak nie spora większość ateistów, przynależy do stronnictw lewicowych bądż do lewicowo liberalanych. Mój nick chyba odpowiada na pytanie gdzie ja się stawiam i kim jestem, ale chciałbym z ciekawości zobaczyć, gdzie inni się widzą. Możemy podyskutować o poglądach, choć wolałbym żeby było to zwykłe podzielenie się swoim stanowiskiem na kompasie politycznym. Taka przyjazna inicjatywa.

Proszę o wybranie pola z obrazka poniżej:


[Obrazek: 62210b4b985ee2cfgen.png?fbclid=IwAR3SoBc...peCI6GEj9c]
Ja się widze troszeńku wyżej od połowy granicy pomiędzy Republikanizmem a Neokonserwatyzmem.

Dziękuje za odpowiedzi, ja idę spać, i życzę każdemu dobrej nocy, kto zdoła na to jeszcze teraz odpowiedzieć.
Cytat:Obelgi - to argumenty tych, którzy nie mają argumentów ~ Jean-Jacques Rousseau

Jak mówi rzymska zasada na której są zbudowane prawa naszej cywilizacji "nemo iudex in sua causa" (Nikt nie jest sędzią w własnej sprawie) Nawołuje do kierowania się w dyskusji tą zasadą. Pomaga.  Uśmiech
Odpowiedz
#2
Łoż w mordę. Jestem lewakiem. Syndykalizm jest tylko nieco bardziej na prawo niż anarchoprymitywizm Szczęśliwy
Sebastian Flak
Odpowiedz
#3
Czemu mam wrażenie, że obrazek to puzzle złożone z dość przypadkowych terminów?
Mówiąc prościej propedegnacja deglomeratywna załamuje się w punkcie adekwatnej symbiozy tejże wizji.
Odpowiedz
#4
Kolejny taki sam temat. Co wybory to następny się rodzi.
The Phillrond napisał(a):(...)W moim umyśle nadczłowiekiem jawi się ten, kogo nie gnębi strach przed  nieuniknionym i kto dąży do harmonijnego rozwoju ze świadomością stanu  rzeczy

“What warrior is it?”

“A lost soul who has finished his battles somewhere on this planet. A pitiful soul who could not find his way to the lofty realm where the Great Spirit awaits us all.”


.
Odpowiedz
#5
Nie widzę obrazka.
Odpowiedz
#6
Łazarz napisał(a): Nie widzę obrazka.

https://images83.fotosik.pl/495/62210b4b...peCI6GEj9c

Dałem pełny link który da większe prawdopodobieństwo zadziałania.
Cytat:Obelgi - to argumenty tych, którzy nie mają argumentów ~ Jean-Jacques Rousseau

Jak mówi rzymska zasada na której są zbudowane prawa naszej cywilizacji "nemo iudex in sua causa" (Nikt nie jest sędzią w własnej sprawie) Nawołuje do kierowania się w dyskusji tą zasadą. Pomaga.  Uśmiech
Odpowiedz
#7
NieWierzącyKonserwatysta napisał(a): W publice panuje przekonanie, że wszyscy, jak nie spora większość ateistów, przynależy do stronnictw lewicowych bądż do lewicowo liberalanych.
Nie jest to bez powodu, chociaż stereotypy bywają mylące. Po prostu akurat w Polsce konserwatyzm zazwyczaj wiąże się z katolicyzmem, bo konserwatysta z natury rzeczy przywiązuje wagę do pewnych utrwalonych już w społeczeństwie postaw. A w Polsce katolicyzm to więcej niż religia, a nawet więcej niż tradycja - jest wplątany w polski patriotyzm i historię. Z drugiej jednak strony, rzymski kościół to instytucja z natury globalistyczna i zawsze miał w sobie skłonność do mieszania kulturowego i globalnej unifikacji, co właśnie wielu konserwatywnie nastawionym ludziom się nie podoba. Myślę, że to dlatego polski Kościół boi się odrydzykowić - to bardziej przyspieszy raczej proces ateizacji konserwatystów, niż doprowadzi do liberalizacji katolików.

Cytat:Mój nick chyba odpowiada na pytanie gdzie ja się stawiam i kim jestem, ale chciałbym z ciekawości zobaczyć, gdzie inni się widzą. Możemy podyskutować o poglądach, choć wolałbym żeby było to zwykłe podzielenie się swoim stanowiskiem na kompasie politycznym. Taka przyjazna inicjatywa.
Było już parę takich tematów, proszę tu:
https://ateista.pl/showthread.php?tid=13579
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości